Podpisano umowę na budowę szatni dla LZS Cygany

24

03-12-2012

29 listopada została podpisana umowa na budowę budynku socjalno-szatniowego w Cyganach. Inwestycja ta będzie zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie boiska sportowego, dzięki czemu sportowcy będą mieli godne warunki do przygotowania się do udziału w zawodach. Do chwili obecnej korzystają ze starego wagonu kolejowego.

Całkowity koszt zadania wyniesie 370 817 zł, do tego należy doliczyć koszty projektu technicznego poniesione z funduszu sołeckiego w wysokości 7 500 zł. Zadanie zostało dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, a wysokość dofinansowania wyniesie ok. 242 000 zł. Należy dodać, że sołectwo ze swoich środków ze sprzedaży mienia dofinansuje to zadanie kwotą 100 000 zł.

W zakres robót będą wchodzić następujące elementy i roboty budowlane: roboty konstrukcyjne; instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja c.o., instalacja elektryczna, instalacja gazowa; przyłącz wodociągowy i kanalizacyjny; chodnik.

W podpisaniu umowy uczestniczył Zbigniew Małek, przedstawiciel LZS Cygany, które będzie użytkowało nowy obiekt. Ukończenie realizacji zadania planowane jest na koniec lipca przyszłego roku, jednak Wykonawca zapewnia, że przy sprzyjającej pogodzie zostanie zakończone wcześniej. Prace już rozpoczęto.


W tym miejscu powstanie szatnia dla LZS Cygany


25 listopada odbył się wyjazd do miejscowości Wesoła w której znajduje się szatnia wybudowana według projektu, który będzie realizowany na stadionie LZS Cygany.

24 KOMENTARZE

 1. a kontenery jak na orliku nie wystarczą tylko trzeba willę budować? dla 11 grajków w najniższej lidze rozgrywkowej? Polska to jednak BOGATY KRAJ!

 2. dofinansowanie z projektu 240
  fundusze własne sołectwa 100
  więc nie ma o co bić piany bo gmina tu mylionów nie utopi
  a chłopy tną w gałę aż miło :)

 3. Brawo!!!
  Jak się widzi takie zaplecze jak ma np Komorów to wstyd straszny!!! Ale to świadczy o gospodarzu gminy Majdan Królewski czyli o Wójcie Jerzym Wilku!!! Jaki pan taki kram!!!

 4. A poszukajcie np. 50% środków własnych i potem poproście radnych niech niech was wspomogą.Ale skąd oni wezmą pieniądze jak muszą wam dopłacać do mieszkań i mediów.
  W przeciwnym razie wspinajcie się na Diabelska Górkę.

 5. I ZNOWU WIEŚ SIĘ BUDUJE!!!! NAJWIĘKSZA SZKOŁA PODSTAWOWA W GMINIE MA SALĘ SPORTOWĄ WIELKOŚCI KURNIKA A SZATNIE WIELKOŚCI CHLEWIKÓW. ALE W RADZIE SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI .SAŁEK DOSTAŁ KANALIZACJE TOMCZYK-SZATNIE LUBEROWA -REMONT LEŚNEJ. A JESZCZE W UBIEGŁEJ KADENCJI SZPUNAR MIAŁ OBIECANE FUNDAMENTY POD SALĘ SPORTOWĄ PRZY 2-CE.KRÓTKĄ MA PAMIĘĆ TEN BURMISTRZ.NO CÓŻ TERAZ DROGA DLA RADNEJ JEST WAŻNIEJSZA.

 6. Rysa zapomniałeś że szatnię w Cyganach klepnęła poprzednia rada. Teraz jest realizacja.Poprzednia rada też klepnęła halę sportową przy SP nr2 to i Jacek z uczniami też się jej doczeka.

 7. RYSA bo pękniesz z nienawiści!!!!I zostanie z Ciebie przepaść nie do pokonania w mentalności,a to może doprowadzić do samobója!:D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here