[Policja] Napad na stacje benzynową w Chmielowie

7

Dwóch zamaskowanych mężczyzn sterroryzowało pracownicę stacji benzynowej i ukradło pieniądze. Policjanci zatrzymali sprawców tego napadu.

Do napadu doszło w środę wieczorem. Na stację paliw w miejscowości Chmielów weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Trzymali w rękach przedmioty przypominające broń. Napastnicy sterroryzowali pracownicę stacji i zamknęli ją w pomieszczeniu socjalnym. Ze stacji skradli około 400 złotych, butelkę wódki i cztery paczki papierosów i uciekli.

Policjanci pracujący nad sprawą ustalili sprawców tego napadu. Wczoraj zatrzymali napastników. Okazali się nimi dwaj 28-latkowie, mieszkańcy województwa świętokrzyskiego.
KWP

7 KOMENTARZE

  1. Pewno pijąc tą wódkę i jarając papierochy ,dzieląc [size=24][b]łup[/b][/size] :D – czuli się doskonale! Dobrze,że pracownice potraktowali humanitarnie..Szczęśliwego Nowego Roku w Areszcie tzw. wydobywczym / tam ich miejsce. Policja – duży PLUS :)

  2. To za co mieli isc na sylwestra ,moim zdanie to patalachy bo mogli tej wody wziasc pare litrow a ze okradli zlodzieja to powinni od POLICJI dostac pochwale:|

  3. #5 [ epitet wycięty przez post'ującego ] chodzi ci o '' tą wódkę'' miast – ''tę wódkę''? – zastanów się co piszesz! – masz wrażenie,że [color=#ff0000]rozmawialiśmy?[/color] – Odstaw ten [b][color=#000000]produkt[/color][/b]..B)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here