Policjanci szukali mężczyzny, który zgubił się w lesie

18

27-06-2013

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 77-letniego mieszkańca Cygan. Mężczyzna rankiem wybrał się do pobliskiego lasu na grzyby i jagody, gdy wieczorem nie powrócił do domu, żona zaalarmowała policjantów. Policyjna akcja poszukiwawcza oraz pomoc mieszkańców doprowadziły do szczęśliwego finału. Odnaleziony mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.

Wczoraj o godzinie 20.30 dyżurny jednostki Policji został powiadomiony o zaginięciu 77-letniego mieszkańca Cygan w gminie Nowa Dęba. Z relacji rodziny wynikało, że mężczyzna, cierpi na zaniki pamięci. Mężczyzna o godzinie 8.30, oznajmił żonie, że wybiera się do pobliskiego lasu na grzyby i jagody. W tym celu zabrał słoik i reklamówkę. Mijały godziny, mężczyzna jednak nie pojawił się w domu. Opiekunowie najpierw sami sprawdzali teren wioski lecz nie znaleźli mężczyzny.

Wieczorem o zaginięciu zaalarmowali policjantów, prosząc o pomoc. Poszukiwania rozpoczęto błyskawicznie. Policjanci z Tarnobrzega i Nowej Dęby przy użyciu psa służbowego rozpoczęli przeszukania terenu. Do akcji włączyli się okoliczni mieszkańcy, strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej, strażnik miejski i funkcjonariusze Żandarmerii Woskowej.

Przed godziną 23 mieszkanka Cygan uczestnicząca w poszukiwaniach, która wspólnie z policjantami sprawdzała w lesie miejsca, gdzie mieszkańcy zbierają jagody, usłyszała jakieś odgłosy. Jeden z policjantów poszedł w tym kierunku. Przy jednym z drzew zauważył siedzącego mężczyznę. Był on zmęczony i dość wychłodzony. Okazał się nim zaginiony 77-latek. Na miejsce zdarzenia wezwano karetkę pogotowia. Po udzielonej pomocy mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.

POLICJA

18 KOMENTARZE

 1. użyty został pies służbowy złożony ze smyczy wiodącej, obroży okalającej i psa właściwego obsługiwany przez żandarma woskowego
  a ile jagód znaleziono przy znalezionym?
  i ile i jakich grzybów znalazł znaleziony? ;)

 2. Happy End ! [color=#ffcc00]ŻÓŁĆ[/color] mus produkować?
  Zjadł dziadek omylkowo psylocyba i gwiazdy i Etniczny Lud Jego ,który to praktykował od zamierzchłych czasów – prapraprzodki – i wiellllka awantura :o.
  Dobrze,że się skończyło pozytywnie.
  Miejcie nieco dystansu bo to robi się chore. Bardzo Chore….:|

 3. #4 –
  Straż Miejska – kompletnie spaczyła IDEĘ powstania tej Formacji – Przyjaznej wobec OBYWATELI. Ta Formacja – jest Wroga wobec Obywatela – szykanuje,straszy itd.. natomiast chuliganów,dewastujących … ociemniała,delikatna..
  Ta Wroga Formacja w każdym mieście działa prawie identycznie .. Oczywiście są chlubne wyjątki! Kumplowi pomogła w zimie odpalić auto – akumulator padł i inne . Sorry, nie chcę pisać
  – na temat pasożytów,bo mnie poniesie.. :@
  pozdrawiam.

 4. Dziadek ukladal sie pod sosna do snu aby rano byc pierwszym na jagodach a oni w asyscie zandarma WOSKOWEGO wywiezli go do psychiatryka :P

 5. #13B)
  to jest "najfajniejsze" cyt:[quote]Przed godziną 23 mieszkanka Cygan uczestnicząca w poszukiwaniach, która wspólnie z policjantami sprawdzała w lesie miejsca, gdzie mieszkańcy zbierają jagody, usłyszała jakieś odgłosy. Jeden z policjantów poszedł w tym kierunku. Przy jednym z drzew zauważył siedzącego mężczyznę.[/quote]
  Nie wierze,że to [color=#000099]POLICJA[/color] napisała jak sugeruje podpis pod w/w newsem:D:D

 6. W Cyganach pilnie poszuliwany dyrektor Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA bo ten to tornado z Klatek. Niszczy całą szkołę razem z nauczycielami. Nienawidzi osób które mają większy od niej iloraz inteligencji. Co na to burmistrzowie, ( idylla ) trwa i trwa . Miejsce polityki nie jest w szkole.

 7. W Cyganach pilnie poszuliwany dyrektor ZS, TAKI [size=16][/size] Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA bo ten to tornado z Klatek. Niszczy całą szkołę razem z nauczycielami. Nienawidzi osób które mają większy od niej iloraz inteligencji. Co na to burmistrzowie, ( idylla ) trwa i trwa . Miejsce polityki nie jest w szkole.

 8. Pier olicie o bóg wie czym, a tak na prawde społeczeństwo i służby porządkowe szybko wkroczyły do akcji w poszukiwaniu zaginionej osoby w podeszłym wieku(tak, to mógł być twój dziadek). Gdyby nie taki układ wydarzeń i dobra reakcja, ten pan mógłby umrzeć a sam by na pewno nie wrócił. Tym razem szczęście dopisało… ;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here