Poranne wtorkowe pływanie!

16

17/10/11r./

Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie
od 27 września 2011 wydłużył godziny pracy krytej pływalni.

W każdy wtorek bilet wstępu w godz. 6:00 – 7:00
w promocyjnej cenie tylko 4 zł/godz

Teraz bez problemu można wybrać się na basen przed szkołą lub pracą.
W przypadku dużego zainteresowania, istnieje możliwość
wydłużenia czasu otwarcia pływalni w pozostałe dni tygodnia.

SOSiR

16 KOMENTARZE

 1. Lepiej obniżcie ceny biletów w normalnych godzinach funkcjonowania pływalni krytej a nie wydłużajcie godziny otwarcia – kto to widział aby o tej porze pływać w basenie – ja o tej porze to śpię – jak normalny biały człowiek :)

 2. Byłam na wielu basenach w promieniu 50km , ale ten basen w Nowej Dębie to jest jakieś specyficzne miejsce. Podoba mi się ten basen jest nowy i co najważniejsze to brak tłoku – wcale się nie dziwię, że tak jest !
  A to dlatego, że temperatura wody i otoczenia jest nie do zniesienia.
  Mam na myśli korzystanie z basenu dla dzieci – brodzika !
  Moje dzieci w tej wodzie marzną, chcąc je zagrzać wejście do wanny zwanej jakuzzi na chwile (około 2 min) staje się przyjemne ale po 5 min to samo można zamarznąć ! Kto to widział aby w jakuzzi woda miała 32 stopnie C.
  Tak więc dopóki pracownicy pływalni będą oszczędzać na temperaturze wody to tłoku tam nie będzie.
  Osobiście nie polecam ! Wolę pływalnię w Tarnobrzegu !

 3. Na tym basenie to mam wrażenie, że sprzątaczki maja decydujący głos, więc co się Adama czepiacie… Jak widzę czasami jak one ludzi przestawiają (a szczególnie jedna) to odechciewa mi się tam chodzić…

 4. Pora usunąć awarię sauny oraz jacuzi ! A dopiero po usunięciu usterek promować się ! Co to za sauna w której temperatura nie przekracza 80 stopni , a w jacuzi "bąble" przestają masować po kilku minutach i jest zimna woda !
  pora usunąć usterki … a potem promocja :(

 5. Wczoraj byłem na pływalni i potwierdzam co pisze #11 "miro" , sauna grzeje nie 80 a 70 stopni C , a wanny jakuzzi to bez przerwy się wyłączają a ratownicy tylko wzdychając rozkładają ręce informując że temat został zgłoszony. Ciekaw jestem czy te wszystkie usterki zostaną naprawione czy nie ! Widzę jednak że te wszystkie działania prowadzone przez zarząd sosiru to w złym kierunku prowadzą.

 6. Panie Burmistrzu
  Panie Dyrektorze
  Czy jakbyście prowadzili prywatny biznes pozwolilibyście sobie aby przez tyle czasu sauna była niesprawna? Czy pozwolilibyście sobie aby klienci rezygnowali z tego powodu z waszych usług?
  Ale wiadomo.. publicznym mieniem się inaczej zarządza :/ bo tutaj pensyjka jest stała bez względu na jakość pracy.

 7. całe szczęście, że koledzy z jednej szkoły wspierają się na wzajem to ładne cechy , tym bardziej że trudne dziś czasy … ale tak za cudze i na dodatek, że ludzie widzą , kiedyś się to urwie i trzeba będzie w oczy ludziom patrzeć, 9zawsze można wyjechać i dom kupić czy postawić ewentualnie mieszkanie w Warszawie lub Krakowie kupić zawsze to człowiek może być anonimowy…
  … już wkrótce to się skończy…
  czas idzie do przodu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here