Porażka z Górnovią

0

W meczu 20 kolejki stalowowolskiej ligi okręgowej drużyna seniorów Stali Nowa Dęba przegrała na wyjeździe z Górnovią Górno 3 : 1.  Podopieczni Daniela Młynarczyka bardzo źle zaczęli mecz bo już po 40 minutach przegrywali 3 : 0. Wynik mógł być jeszcze wyższy gdyby gospodarze wykorzystali rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym przez naszego zawodnika.  Druga połowa to już zupełnie inny mecz. Stalowcy przez całe 45 minut dominowali i niemal nie schodzili z połowy przeciwnika. Efektem tego była bramka zdobyta przez Marcina Szlęzaka, który wykończył bardzo efektowną akcje  Mateusza Surdego. Niestety mimo optycznej przewagi naszym zawodnikom brakło czasu i przede wszystkim skuteczności przy wykańczaniu akcji.  W meczu z Górnovią trener nie mógł skorzystać z kilku podstawowych zawodników.  Z powodu kontuzji nie mogli zagrać Domagała, Diektiarenko, Serafin oraz Dudek. Mocno odczuwalny jest brak właśnie tego ostatniego, który od 5 miesięcy leczy uraz pachwiny. Miejmy nadzieje, że porażka z Górnovią to tylko falstart w wykonaniu naszej drużyny i w najbliższym meczach kibice zobaczą zdecydowanie lepszą grę.
Górnovia Górno – STAL NOWA DEBA 3 : 1
1 : 0  minuta 12′
2 : 0  minuta 25′
3 : 0  minuta 40′
3 : 1 Marcin Szlęzak 60′
STAL : Strąk, Gil, Jadach, Kotrych, Horodeński, Szypuła, Serafin, Milanowski, Peret, Surdy, Szlęzak,
ławka: Wilk, Franuszkiewicz, Diektiarenko, Wołoszyn, Karnat, Maliborski
Źródło: STAL NOWA DĘBA