Powiatowa sieć wsparcia

14

Powiatowa sieć wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin „Pomoc na piątkę” to wykaz instytucji wsparcia w Powiecie Tarnobrzeskim. W ramach realizacji Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2011 – 2015, Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu wydało nakładem 300 egzemplarzy bezpłatną ulotkę, zawierającą wykaz pomocowych instytucji i ośrodków, które udzielają szeroko pojętej pomocy osobom z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzinom.

Wśród wskazanych instytucji jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu, Środowiskowy Dom Samopomocy w Gorzy-cach, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Gorzycach, Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Gorzycach, Koło Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo, Zarząd Miejsko – Gminny w Nowej Dębie, Klub Abstynenta w Nowej Dębie, Gorzycach i Trześni, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Grębowie, Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu oraz Oddział Psychiatryczny Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie.

14 KOMENTARZE

  1. Taka ulotka przydałaby się pewnym personom z urzędu. Z pozdrowieniami dla Flipa bez prawego płata i Flapa bez lewego płata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here