Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze Drużyn Młodzieżowych oraz Kobiecych

9

27.08.2012r.


W dniu 2 września 2012r. o godz.15.00 na stadionie Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie zostaną przeprowadzone Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz Kobiecych Drużyn Pożarniczych z terenu powiatu tarnobrzeskiego ziemskiego .

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze wystartują w systemie CTiF (system Międzynarodowy) natomiast Kobiece Drużyny Pożarnicze w konkurencji biegu sztafetowego 7 x 50 m oraz ćwiczenia bojowego.

Organizatorem zawodów jest Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Tarnobrzegu natomiast gospodarzem Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba przy współudziale Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Nowej Dębie.

Źródło: UMiG

9 KOMENTARZE

  1. Prezydettarnobrzega na sesji:DTen jednak kontynuował: – Jestem dzisiaj prezydentem i pracuję "wraz ze swoimi służbami najlepiej, jak potrafię. Staram się brać udział w każdych projektach, staram się dobrze gospodarować publicznym groszem i naprawdę ubliżające jest dla mnie, że znów jakieś hemoroidy się przyklejają i opluwają rzeczywistość i próbują zakłamać rzeczywistość w myśl doktryny ministra III Rzeszy, który mówił, że kłamstwo powtórzone trzy razy staje się prawdą""cyt z echa

  2. Ja myślę, że wszystkiemu winny jest Ratusz.. To nic, że mają tylko 3 głosy w radzie miasta i to nie oni rządzą ale myślę, że to oni są winni bo przecież nie mogę uwierzyć w to, że dałem się nabrać na Wiesia i jego sztuczki więc dla dobrego samopoczucia dalej będę tkwił w błędzie i wychwalał władzę podwyższającą mi opłaty i ganił opozycje która krytykuje władze.

    Klaniam sie, moje uszanowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here