Pożegnanie okręgówki

4

W sobotę 19 czerwca 2010 roku zespół seniorów Stali Nowa Dęba po raz ostatni w tym sezonie rozegra mecz ligowy o mistrzostwo klasy okręgowej podokręgu Stalowa Wola. W kończącym sezon spotkaniu Stalowcy podejmować będą zespół Bukowej Jastkowice. Początek sportowych zmagań już o godzinie 16.00.

Mecz ten będzie równocześnie pożegnaniem z szeregami okręgówki oraz świętowaniem awansu do 4 ligi. Ekipa ultras (AcornsUltrasGroup) serdecznie zaprasza do ostatnich sektorów na trybunach, gdzie w sportowym dopingu zagrzewać będą nasz zespół do zwycięstwa.


Wstęp na mecz wolny! Przy wejściu na stadion będzie można nabyć szalik SND oraz koszulkę upamiętniającą awans do 4 ligi.

www.StalNowaDeba.pl

———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

4 KOMENTARZE

  1. Ciesze się szczęsciem piłkarzy i kibiców ale patrząc na realia 4 ligi to Stal bez większego sponsora zagości tam tylko sezon. Większość drużyn z naszych okolic wchodzi i spada bo jest przepaść także muszą być wzmocnienia a co za tym idzie większe pieniądze dla doświadczonych piłkarzy z zewnątrz.

  2. Ciesze się szczęsciem piłkarzy i kibiców ale patrząc na realia 4 ligi to Stal bez większego sponsora zagości tam tylko sezon. Większość drużyn z naszych okolic wchodzi i spada bo jest przepaść także muszą być wzmocnienia a co za tym idzie większe pieniądze dla doświadczonych piłkarzy z zewnątrz.;)

  3. a tam gadasz:) będzie potrzebne duze zaangazowanie w gre i wiara :) Stal bez dobrego sponsora nigdy nie pozyska piłkarzy dobrej klasy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here