Relacja z Pikniku Rowerowego

10

06-05-2012

Dnia 28 kwietnia 2012 roku odbył się Piknik Rowerowy organizowany przez Stowarzyszenie WSPARCIE, Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu oraz PAAM BIKE.

Miejscem zbiórki był zalew. Wszyscy chętni spotkali się tam o godzinie 13.00. Następnie udali się na przejazd ulicami miasta i ścieżką rowerową biegnącą przez las, która kończyła się miejscem przeznaczonym na ognisko, zabawy dla dzieci oraz inne atrakcje.
Chętni, którym było mało jazdy rowerem udali się na wycieczkę leśnymi drogami.

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się zawody strzeleckie, mini wyścig oraz rzut oponą rowerową do celu. Dla najlepszych przewidziane były nagrody.
Każdy mógł zjeść pyszną kiełbaskę prosto z ogniska oraz napić się wody „ Dębianka”, ciepłej herbaty lub kawy.
Wszyscy w miarę możliwości promowali bezpieczną jazdę na rowerze tzn. kask, ochraniacze oraz oświetlenie i kamizelki, które zapewniają widoczność na drodze.
Ogółem uczestniczyło około 50 osób. Zarówno ci najmniejsi jak i starsi świetnie się bawili.
Była to już druga tego rodzaju impreza. Miejmy nadzieję, że wejdzie w tradycję i stanie się wydarzeniem cyklicznym w Nowej Dębie, powtarzającym się co roku nie tylko na wiosnę.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim Sponsorom za wsparcie organizacji pikniku.


Więcej zdjęć z pikniku w galerii na stronie http://www.wsparcie.pl/

Tekst Edyta Kulig
Foto: E.K., K.S, G.J

10 KOMENTARZE

  1. I o to chodzi ! Są pozytywnie zakręceni ! Chcą robić – robią ! I za to szacunek ! Obyście byli dalej zakręceni !

  2. Nie rozumiem w ogóle idei socjalistycznych dotacji Unii Europejskiej, najwięcej korzystają na tym urzędnicy, formalnym odbiorcom czasem coś skapnie, a poza tym muszą żyć w biedzie, bo wszystko muszą oddawać w podatkach m.in. na tych urzędasów, którzy się tymi projektami zajmują, to jest mafijny system.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here