RUSZYŁ KOMITET POMOC DLA ŁUKASZA

11

11.05.11r.

W poniedziałek do Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba wpłynął wniosek Komitetu \”POMOC DLA ŁUKASZA\” o wydanie pozwolenia na przeprowadzenie na terenie miasta i gminy zbiórki publicznej z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na sfinansowanie operacji naszemu koledze Łukaszowi Wargackiemu.

Łukasz ma 21 lat. Urodził się z porażeniem mózgowym. Wynikiem choroby są bardzo poważne trudności w poruszaniu się.

-W dzieciństwie przeszedłem kilka operacji, które nie dały większego rezultatu. Przede mną jest jeszcze jedna szansa – operacja bioder, kolan i stóp. W związku z długim okresem oczekiwania na operację w kolejce – ubezpieczalnia, pragnę ubiegać się o przyspieszenie mojego zabiegu, za który muszę zapłacić 20 000 zł. Moich rodziców nie stać na pokrycie kosztów operacji. Dotąd radziłem sobie w życiu. Nie poddawałem się. Ciężko pracowałem na każdy sukces, jakim było ukończenie szkoły i zdanie matury. Chciałbym kontynuować naukę na wymarzonych studiach. Problemy z poruszaniem się odbierają mi tę szansę. Odważyłem się więc prosić Państwa o pomoc finansową, która umożliwi mi pokrycie kosztów operacji. Będę ogromnie wdzięczny za najmniejsze nawet wsparcie, bo to dla mnie ogromna szansa na godne życie. Nie chcę być ciężarem ani dla rodziny, ani dla społeczeństwa. Liczę na Państwa pomoc i serce. Będę zobowiązany.

UWAGA!

Wszelkie informacje na temat zbiórki wraz z numerem konta na który będzie można wpłacać pieniądze oraz imienny wykaz wolontariuszy kwestujących na ulicach wraz ze wzorem identyfikatora zostanie zamieszczony m.in na portalu infonowadeba.pl po wydaniu przez UMiG stosownego pozwolenia. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Komitetem \”POMOC DLA ŁUKASZA\” dzwoniąc pod numer 602 899 598.


W AKCJE POMOCY DLA ŁUKASZA ZAANGAŻOWANYCH JEST WIELE OSÓB, PODMIOTÓW I INSTYTUCJI.
O SZCZEGÓŁACH BĘDZIEMY INFORMOWAĆ W KOLEJNYCH ARTYKUŁACH!

11 KOMENTARZE

  1. W AKCJE POMOCY DLA ŁUKASZA ZAANGAŻOWANYCH JEST WIELE OSÓB, PODMIOTÓW I INSTYTUCJI. O SZCZEGÓŁACH BĘDZIEMY INFORMOWAĆ W KOLEJNYCH ARTYKUŁACH!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here