ŚMIERTELNE POTRACENIE PIESZEJ W NOWEJ DĘBIE

15

Nie żyje 66-letnia kobieta potrącona przez opla. Do wypadku doszło dziś rano na ulicy Łagockiego w Nowej Dębie. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Płynność ruchu na tym odcinku drogi krajowej nr 9 została przywrócona przed godz. 11.

Policjanci pracowali na miejscu wypadku przy ulicy Łagockiego w Nowej Dębie, na drodze krajowej nr 9, gdzie około godz. 6:30 doszło do potrącenia pieszej. Kierujący oplem, 63-letni mężczyzna potrącił kobietę, która przechodziła przez jezdnię poza przejściem. Mimo reanimacji, 66-letnia piesza zmarła. Policjanci potwierdzili, że kierowca opla był trzeźwy.

/Policja

15 KOMENTARZE

 1. uliczne a jeszcze było ciemno, ale W Nowej Dębie „na podstawie kilkunastoletnich obserwacji wschodów i zachodów słońca dla co niektórych było już wszystko widać”. I komu potrzebne są takie tragedie, może gdyby trochę później wyłączać lampy uliczne i wcześniej włączać …

 2. dziś, 16:55
  Była to pora kiedy już nie świeciło się oświetlenie uliczne a jeszcze było ciemno, ale W Nowej Dębie „na podstawie kilkunastoletnich obserwacji wschodów i zachodów słońca dla co niektórych było już wszystko widać”. I komu potrzebne są takie tragedie, może gdyby trochę później wyłączać lampy uliczne i wcześniej włączać …

  • Najgorszy jest moment wyłączenia świateł można się nieźle naciąć zwłaszcza jak dojeżdżasz właśnie do pasów.

  • Mirko, „co niektórzy” jeżdżą do pracy na późniejszą godzinę i nie znają problemów gasnących lamp i porannych szarówek gdzie widoczność jest ograniczona.

  • A może by tak przechodzić przez ulicę w miejscach do tego przeznaczonych.Problem tylko jeden,burki pokroju @Mirko dalej myślą że poruszają się po pastwisku.Cóż,jak jeszcze nie tak dawno chodziło się s.r.a.ć za stodołę…..

 3. Niech nadal się świeci światło tylko w nocy, a gaśnie nad ranem bo przecież uczestnicy zabaw nocnych mogą mieć światłowstręt poimprezowy tuż nad ranem (chociaż to dla takich to środek nocy).
  A głupi ludzie niech biegną do pracy.
  A imprezowicz?
  …obudzi się w południe i będzie się zastanawiał co dziś MGOPS zaserwuje mu na obiadek bo wieczorkiem znów trzeba iść na melanż.

 4. Może to nie ma nic wspólnego ze śmiertelnym potrąceniem, ale fakt wyłączania oświetlenia przed godziną siódmą rano, kiedy na mieście panuje spory ruch z wiadomych względów, powinno dać co niektórym do myślenia.

  Nigdy dotąd nigdzie, nie spotkałem sie z tego typu sytuacją.

 5. Na odcinku STADION-RONDO ( ul rzeszowska) już dawno powinna byc sygnalizacja świetlna. W Opatowie i Iłży sie dało i ludzie nie muszą sie bać przechodząc przez pasy . W ND sie przebiega :)

 6. Tylko parę metrów dalej było przejście dla pieszych ,starsi ludzie tak robią idą gdzie popadnie i nie patrzą na drogę ,wiem to bo mam tak w rodzinie osoba po 80 uważa że to inni maja uważać na nią i trzeba pilnować ale nie zawsze się da raz już by się skończyło tragicznie.Dlatego przykro dla rodziny jak taka osoba kończy w ten sposób życie .

 7. Odchodząc od tematu słyszał ktoś coś że nasz wspaniałomyślny burmistrz kazał zamknąć wszystkie sklepy i lokale do 23 bo później straż miejska będzie mandaty wlepiać ponoć wczoraj byli już w odwiedzinach w piwnicy koło lasku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here