Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym

11

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku kolejowego. Doszło do niego na przejeździe w gminie Baranów Sandomierski. Funkcjonariusze ustalają tożsamość mężczyzny potrąconego przez lokomotywę.

Do tragicznego wypadku doszło około godz. 22. na przejeździe kolejowym w miejscowości Knapy w gminie Baranów Sandomierski. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 48-letni maszynista potrącił mężczyznę, który prowadząc rower nagle wszedł na tory wprost pod nadjeżdżającą lokomotywę. W wyniku odniesionych obrażeń potrącony mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci ustalają jego tożsamość.

Badanie alkomatem wykazało, że maszynista był trzeźwy.

KWP

11 KOMENTARZE

  1. te notki ze ten czy tamten był trzeźwy to już jakiś obłęd. Jedyne kryterium popełniania wypadków w Polsce….A może zwyczajna nieuwaga była…

  2. Gdyby maszynista był pijany istniałoby prawdopodobieństwo, że wykonał gwałtowny manewr całym składem powodując wypadek. :>
    Tak poważnie – badanie alkomatem jak wiele innych zbędnych czynności jest przeprowadzane rutynowo w takich przypadkach by wykluczyć na 100% jak najwięcej niewiadomych.

  3. [b]K-hujot, nie dość ze jesteś świńskim szowinistą, agentem PiSlamu, to jeszcze zabierasz głos w sprawach o których nie masz pojęcia.
    Aby tylko coś napisać, aby tylko inni widzieli że jeszcze dychasz. Zupełnie jak twój guru katchynski.
    [/b]

  4. Gdzie ty widzisz kawałek pośladka?(jeżeli faktycznie to kawałek pośladka to przepraszam, bo nie jestem w stanie rozróżnić tej częsci ciała) szkoda chłopa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here