Spotkanie informacyjne w sprawie uchwały śmieciowej

25

2013-03-06

25 KOMENTARZE

 1. I co nam może powiedzieć ? : …że będziemy więcej płacić ! .. i że to nie on tylko unia!
  Dziękuję nie skorzystam , szkoda mojego czasu bo i tak swoje zrobi.

 2. Drodzy mieszkańcy! Ktoś może zapytać po co i o co chodzi?
  Wyjaśniam: Dostaniecie podwyżkę za śmieci i to bardzo dużą. Ale w mediach Wiesław Ordon będzie mówił "Nie rozumiem tych którzy mają pretensje. Przecież były spotkania z mieszkańcami. Każdy mógł przyjśc". Pytanie tylko po co przychodzić skoro obecność lub brak obecności nie wpłynie na to, że będziemy płacić więcej.

 3. Fajnie jak by UMiG zakupił urządzenie do badania toksyn w kominach i przy corocznym przeglądzie Kominów przez Kominiarza asystowała SM lub jakiś urzędnik i badali czy właściciel posesji nie pali śmieci w piecu.
  Osobiście mnie to wkurza jak sąsiedzi palą śmieci i jak wyjdę na podwórko czuć na języku smak palonego plastiku. Telefony do SM nie pomoga bo trudne do udowodnienia.

 4. Ciekaw jestem czy w Piecu u Pana Eko pali sie wylacznie dewienko i węgielek :D śmiech na sali … smieci raz w miesiacu odbierane ciekawe co zrobisz z tym wsystkim . fakt plastiki mozna zbierac i odkładać bo dostaje sie odpowiedni worki ale pozostałe rzeczy nadajace sie do spalenia … TYLKOE PALIC ! .

 5. czy będą to konsultacje? i burmistrz zapyta ludzi w jaki sposób chcą mieć naliczane opłaty?
  czy będzie to spotkanie informacyjne? jaki sposób wybrano?
  margines…… głupia ta uchwała…..powinno zostać tak jak jest…..ile wyrzucasz za tyle płacisz …eko akcja przeciwko ekoterrorystom…pożyjemy zobaczymy. :)

 6. 30000 ptaków zmarło w męczarniach po katastrofie tankowca po prostu ropa je zakleiła jak to się ma do palenia w piecu.w h…ja was robia i walą w d,,,ę politycy a wy jak te barany ich słuchacie ,Pogonić w diabły -tak myslę.A planty macie teraz betonowe jołopy.

 7. Przepraszam za pomyłkę ale w pierwotnej wersji tytułu napisałem że będą to spotkania konsultacyjne, co nie było poprawne. Będą to spotkania INFORMACYJNE.

 8. aleś pan Administrator pojechał – ludzie się napalili że se z burmistrzem pogadaj, pokonsultują a tu klapa, lipa – mogą se tylko posłuchać i przyjąć do wiadomości. :|
  Dałeś pan ludziom nadzieję a później ją zabrałeś. Nie ładnie, oj nie ładnie

 9. [b]A o ile wzrośnie opłata za usuwanie w urzędach tych śmieci , które przyklejone zalegają stołki za biurkami[/b]

 10. [b]A o ile wzrośnie opłata za usuwanie w urzędach tych śmieci , które przyklejone zalegają stołki za biurkami[/b]

 11. to po co te spotkania po remizach i centrach kultury ?
  czy admin mógłby poinformować społeczeństwo przez interneta jak to planują naliczać?

 12. pewnie żeby burmistrz mógł jak Piłat umyć publicznie rączki i powiedzieć "podwyżki będą, ale to nie moja wina". Taka propagandowa szopka.

 13. to że głupia ustawa nie jest winą burmistrza to wiem.
  to ,że głupia ustawa nie jest jego winą to oczywiste.
  to ,że debilem j est ten kto to wymyślił i scedował rozwiązanie problemu na samorządy to fakt.
  a ja się tylko pytam jakie rozwiązanie wybrano w Dębie? bez remiz centrów i domów kul tury wszelakiej

 14. ^ ''ustawa'' głupia nie jest….
  jak jest ''ustawa'' = do /inwestująca przez U.E. W kwocie – xxx – to jest miło i Ładnie -obojętnie na co – ''chodniki''? i inne… jak jest wymóg – śmieci trzeba sortować i kary będą . to hallo wielkie !
  I choćby Ordon i choćby inni ''Ratusiaki'' obiecywali – trzeba płacić! stop szambu w las ! stop wypierdzielać gruz w las! komuna się skończyła! stać cię na remont mieszkania? to stać powinno na utylizacje Twoich śmieci!! Babcia jakaś samotna wyrzuci dwa słoiki z kompotów a ty ''x'' cały kontener ****sz…- Tak będzie mimo szlachetnych intencji polityków. Unia daje – Unia wymaga .

 15. Na marginesie – # 6
  [quote]Jaka podwyzka za ogrzewanie, ja mam zwrot 170 zlFrown[/quote] – mniej alco. – i fajnie! nie pij tego często! :o:o

 16. Babcia jakaś samotna wyrzuci dwa słoiki z kompotów a ty ''x'' cały kontener ****sz…- Tak będzie mimo szlachetnych intencji polityków. Unia daje – Unia wymaga .

  a tu akurat pianeczko nie masz racji, bo głupia ustawa zakłada wrzucenie tej babci i np. mnie do jednego worka.
  a cena śmieci może zależeć np. od powierzchni jej domku , i jak ma większy niż ja to za te dwa słoiki będzie bulić, oj będzie.
  oczywiście rozwiązania są też inne np. liczba osób w domu, powierzchnia działki i pare innych.
  A moim zdaniem powinno się płacić za realne ilości wyrzucanych śmieci.

 17. Pianka widac ze ochlales sie jakiejs palikotowki ,co mam ci pokazac rozliczenie ? szanowalismy cieplo w wierzowcu # 4 wiec wszyscy mamy zwroty :|

 18. #21 – tak, ale również segregacja śmieci zmienia troszkę [i]in plus[/i]
  = no,nie ma dobrego rozwiązania..
  #22 ech, nie złość się pan! ;) To,że reklamówki napełnione ciepłym powietrzem wynosisz z miejsc użytku publicznego i targasz prędko – i wypuszczasz u siebie – to nie argument..:) Dystansu nieco bo,bo się wszyscy pozjadamy nawzajem. ;)Pozdrawiam – pianka B)

 19. A czy ktoś z was ma jeszcze ulotki, które dostawaliście w roku 2000 gdzie na tychże ulotkach było ładnie przedstawione jak należy segregować odpady? Do tego był taki ładny kalendarz na 2001 rok. Oczywiście było to za kadencji pana Wacława Wróbla. Bo ja to jeszcze posiadam. Można to uaktualnić, dodać nowe logotypy i dać takie ulotki społeczeństwu, aby sobie przypomniała jak segregować odpady, bo co się teraz widzi w tych kontenerach, co się po prostu wysypuje z przepełnienia, to woła o pomstę do nieba. Jest tyle rzeczy, które się tam nie powinny znaleźć, ale co tam dla kogoś to jest tylko puste miejsce na wszelkiego rodzaju śmieci.

 20. A czy ktoś z was ma jeszcze ulotki, które dostawaliście w roku 2000 gdzie na tychże ulotkach było ładnie przedstawione jak należy segregować odpady? Do tego był taki ładny kalendarz na 2001 rok. Oczywiście było to za kadencji pana Wacława Wróbla. Bo ja to jeszcze posiadam. Można to uaktualnić, dodać nowe logotypy i dać takie ulotki społeczeństwu, aby sobie przypomniała jak segregować odpady, bo co się teraz widzi w tych kontenerach, co się po prostu wysypuje z przepełnienia, to woła o pomstę do nieba. Jest tyle rzeczy, które się tam nie powinny znaleźć, ale co tam dla kogoś to jest tylko puste miejsce na wszelkiego rodzaju śmieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here