Spotkanie świąteczno-noworoczne w Szpitalu Powiatowym w Nowej Dębie

23

2014-01-13

Przedstawiciele Zarządu Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu byli uczestnikami tradycyjnego spotkania świąteczno-noworocznego, zorganizowała dyrekcja Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie.

Na zaproszenie Bogdana Tomczyka dyrektora SPZ ZOZ w Nowej Dębie odpowiedziało wielu gości. Swoją obecność zaznaczył Krzysztof Pitra, Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego, Jerzy Sudoł, Wicestarosta Powiatu, Dariusz Bukowski, Przewodniczący Rady Powiatu Tarnobrzeskiego, Wiesław Ordon, Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba, członkowie Rady Społecznej Szpitala, zastępcy dyrektora, kierownicy działów, ordynatorzy oraz oddziałowe wszystkich oddziałów szpitala

Spotkanie świąteczno-noworoczne było okazją do wspólnego podsumowania 2013 roku. Nie zabrakło także podziękowań za całoroczną współpracę oraz życzeń na kolejny rok.

Przedstawiciele Zarządu Powiatu Tarnobrzeskiego korzystając z okazji omówili miniony rok w zakresie współpracy z dyrekcją szpitala, przypominając i podsumowując zrealizowane inwestycje. Omówiono także plan pracy na nadchodzące miesiące.

Gospodarz spotkania Bogdan Tomczyk, dyrektor Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie, podziękował wszystkim przybyłym za aktywność i współpracę oraz złożył życzenia noworoczne.

PT

23 KOMENTARZE

 1. [quote]Pan Tomczyk powinien kandydować na burmistrza[/quote]

  Będzie. Baranów rządzi powiatem będzie rządził także Dębą. Tak postanowiliśmy na zamku. Bo to my tworzymy politykę a wy Dębioki macie nasz słuchać.

 2. [quote] #8 | do #5 dnia 01/14/2014 21:07
  A skąd niby jest Tomczyk jak nie z Dęby? Jak nie masz o czymś pojęcia to po co się udzielasz? Wink
  #9 | gg dnia 01/14/2014 21:35
  no z kąd? Gmina Baranów.[/quote]
  B.Tomczyk pochodzi z Rozalina , ma dom i mieszka w Nowej Dębie.Natomiast w Baranowie Sandomierskim pracował jako sekretarz gminy,ot i wszystko.A czy będzie kandydował na stanowisko burmistrza Nowej Dęby , a nie #8 !!!!DĘBY to jego prywatna sprawa. Wygląda na to że Wasz guru, M.Ostapko obawia się silnej konkurencji więc zaczyna się szczucie ewentualnych konkurentów.Do pięt Wasz guru nie dorasta B.Tomczyk.

 3. Piiiiii(k u r. .) Wam to nic nie pasuje,planty,zalew,inwestycje w gminie,teraz inwestycje szpitala.
  Dyżurni ujadacze Ratusza.Przyjdzie Wasz guru M.Ostapko będzie drugi cud.Tylko że nie nad Wisłą lecz nad Bystrzykiem.Za patronkę cudu zapewne, obierzecie sobie św.Ritę

 4. [quote] #14 | Do cyt dnia 01/15/2014 14:05
  Dobrze że tobie wszystko pasuje.[/quote]
  Z szacunkiem,małolacie,plecaków razem żeśmy nie pobierali.
  Tobie taki skład pewnikiem będzie pasował :
  Burmistrz-Janina Lubera
  Zastępca burmistrza-Wacław Wróbel
  Sekretarz gminy-Marek Ostapko
  Taki scenariusz przygotowuje Ratusz w razie ewentualnej wygranej w przyszłych wyborach.

 5. A tobie chyba będzie taki skład pasował:
  Tomczyk Bogdan (z nadania PO, były sekretarz w Baranowie) – burmistrz z nadania PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, pochodzący z Rozalina, zawodowo przez długi czas związany z Baranowem Sandomierskim (sekretarz).

  Mirosław Pluta (poseł PO. z Baranowa) – doradca burmistrza za dużą kasę. Podobno doradzać ma też w innej gminie. On to już doradzi, oj doradzi.

  Sudoł Jerzy – wicestarosta dzięki koalicji z Baranowską PO.

  Kto będzie sekretarzem i zastępcą? Dla ciebie BARANÓW SANDOMIERSKI przeznaczył jakąś rolę do wykonania w NOWEJ DĘBIE? Czy po prostu tak za friko, oddasz Dębę pod rządy baranowskiej platformy? Bo czymże jest Dęba? Jak nie nauczyciel z Tarnowskiej Woli to namaszczony platformer z Rozalina.

 6. # #19 | do cyt dnia 01/15/2014 21:27
  Nowa Dęba na obecny stan rzeczy sama zapracowała.Więc czy to będą ujadacze z Ratusza,czy sprzedawczyki z PO,czy też oszołomy z PIS-u, będzie to ta sama brzytwa podana tonącemu.Nie ma w Nowej Dębie osoby która zechciałaby ujadać się z tak chwiejnym społeczeństwem nowodębskim.Chwiejnym,mściwym,kłótliwym,mającym tylko roszczeniowe postępowanie.Nie dziwota więc że tak jest ,to nie miasto z dziada -pradziada.To zlepek wszelkiej maści okolicznych chłopków-roztropków podatnych na obietnice różnych ,cwanych agitatorów.Osób, którym brakło skrawka miedzy do podziału pomiędzy rodzeństwo.Przykładem są ostatnie wybory.Wystarczyły darmowe zapalniczki,długopisy i reklamówki i już zostali kupieni.Internauto /tko #19,Tobie ,jak widzę polskie złotówki w wielkiej ilości ,wpływane na Twoje konto się marzą.Sądzisz pewnie,że będzie jakaś intratna posadka za wiernopoddańcze hołdy dla Ratusza.Dostaniesz,kopa w zadek,kopa który będzie Ci się należał.

 7. baranow rzadzi i bedzie rzadzil, maja posla , staroste, a w debie zmuda tworzy jakis grunt dla PO-baranowa . zaczyna cos politykierowac , ale mlody jest . zobaczy się co natworzy, mam nadzieje ze nie bedzie sie blaznil jak p.Os.

 8. W Baranowie całą robotę zrobił Pluta i to on pociągnął resztę. Czas, aby u nas nastąpiły pozytywne zmiany. W nikogo z PO nie wierzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here