Spotkanie sympatyków PO

19

12.04.11r.


ZAPROSZENIE

W dniu 14.04.2011 r. (czwartek) o godzinie 18:00 w Klubie Emerytów i Rencistów przy ulicy Jana Pawła II 20 (obok sklepu \”Rzemieślnik\”) odbędzie się spotkanie członków i sympatyków Platformy Obywatelskiej. W spotkaniu weźmie udział starosta tarnobrzeski Mirosław Pluta.

PO

19 KOMENTARZE

 1. Do BOLKA spod 5:
  idąc twoim tokiem niemyślenia: czy to portal lokalny czy może strona internetowa Domu Kultury? (na stronie głównej masz dwie informacje o SOK). To portal lokalny informujący o tym co się dzieję bez względu na to czy to co się dzieję jest dobre, złe, smutne, zabawne, różowe, czerwone, niebieskie, białe. WSTYD że tego nie rozumiesz.

 2. Nie bądźcie śmieszni, kto jeszcze dziś interesuje się tą bandą oszustów , rzygać mi się chce gdy słyszę skrót PO nigdy na nich nie głosowałem i jestem z tego dumny!!!!!

 3. Czepiacie się Marka, ale informację o spotkaniu z Tomaszem Porębą, eurodeputowanym PiS-u, też zamieścił.

  Na info jest wszystko. Tylko racjonalistycznego w stylu Korwina, ale myślę, że to Maro nadrobi.

 4. Pan Mirosław Pluta (jeżeli nic się nie zmieni w tej sprawie) 27.04.2011 roku po złożeniu przyrzeczenia zostanie posłem PO. W tym roku mamy wybory parlamentarne – zrozumiałe zatem jest, że trzeba sobie robić kampanie już teraz.

 5. Moze zamiast pisac w komentarzach o bandzie oszustów zrób coś dla Polski ,coś spektakularnego :)
  Np przykuj sie przed spotkaniem w czwartek do kaloryfera z transparentem że Lech ma być natychmiast beatyfikowany a Jarosław ma zostać 3x P(premierem ,prezydentem i prymasem:P

 6. Przecież Pan Urbaniak jest apolityczny. To raczej Konrad powinien coś o spotkaniu napisać, a z tego co wiem to on ma teraz dziecko więc też nie napisze nic. Myślę, że organizator takiegoż spotkania powinien przysłać informację do tych portali.

 7. PO w Nowej Dębie nie potrafiło nawet wystawić dobrego kandydata na burmistrza, więc mamy to co mamy.Czym oni w ogóle się zajmują, w jakich dziedzinach działają? bo jakoś nie widać.

 8. Bardzo trafnie to podsumowałeś. Ten skład w Dębie jest tak nieudolny, że szkoda gadać. Myślę, że Pluta musi chodzi na niezłym ciśnieniu, jak się dowiaduje, co znowu kolejnego zj…. jego podwładni z nowodębskiego koła partii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here