Szkolenie na detektywa – projekt ACADEMOS

0


Firma E-DETEKTYWI w ramach projektu ACADEMOS zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie dla osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa. Szkolenie realizowane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 16 grudnia 2013 roku, w sprawie szkolenia dla osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa (Dz. U. z dnia 23 grudnia 2013 r., poz. 1638). Obejmuje ono nie tylko tematykę obowiązkową, wskazaną w rozporządzeniu, ale także podstawową wiedzę dotyczącą kryminalistyki. Uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani z zagadnieniami dotyczącymi daktyloskopii, traseologii, badania dokumentów, zasadami zabezpieczania śladów biologicznych, wykorzystania wariografu i badań psychologicznych oraz informatyki śledczej. Wszystko to w formie ciekawych wykładów i prezentacji przedstawionych przez najlepszych specjalistów.


Istnieje możliwość organizacji szkolenia w Nowej Dębie w ramach dwóch zjazdów weekendowych (piątek – niedziela), w grupach minimum 12-sto osobowych w wymiarze 70 godzin wykładowych.
Koszt udziału w szkoleniu 1400 zł od osoby, który obejmuje wszystkie koszty związane z przeprowadzeniem zajęć w tym materiały szkoleniowe.W celu uzyskania wyczerpujących informacji na temat projektu ACADEMOS i organizowanych szkoleń, prosimy o kontakt na adres poczty elektronicznej:
szkolenia@academos.edu.pl

lub pod numerem telefonu:

+48 604 444 466
Informacje można znaleźć również w serwisie internetowym:
www.academos.edu.pl

—–