TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI

43

Wszystkich miłośników piłki nożnej zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym nowodębskim TURNIEJU NIEPODLEGŁOŚCI, który zostanie rozegrany 11 listopada 2010 roku na Hali Zespołu Szkół nr 1.

Narodowe Święto Niepodległości to dzień przypominający o tym, że 11 listopada 1918 roku Rzeczpospolita po 123 latach zaborów odzyskała wolność. Poprzez organizacje turnieju, chcemy pokazać, że ten dzień można spędzić radośnie na wspólnej zabawie dlatego:

WSZYSTKICH KIBICÓW ZAPRASZAMY DO GORĄCEGO DOPINGU. WEŹMY ZE SOBĄ BIAŁO-CZERWONE FLAGI, KOSZULKI, CZAPKI, SZALE I INNE REKWIZYTY Z SYMBOLIKĄ NARODOWĄ.

Przypominamy, że jest to dzień wolny od pracy.

Wydarzenie organizują wspólnie trzy nowodębskie organizacje pozarządowe: Stowarzyszenie Dąb, Towarzystwo Ratusz i Nowodębskie Towarzystwo Społeczno- Kulturalne.

Do udziału w turnieju zapraszamy 8 drużyn (decyduje kolejność zgłoszeń) złożonych z przyjaciół, rodzin, pracowników firm i instytucji itd. Rozgrywki będą przeprowadzone zgodnie z zasadami futsalu i Nowodębskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Turniej rozgrywany jest w kategorii OPEN wobec czego nie ma ograniczeń dla zawodników zrzeszonych w klubach sportowych. Zawodnicy niepełnoletni muszą do zgłoszenia dołączyć zgodę opiekunów prawnych. Nie pobieramy wpisowego!

System rozgrywek:
Zgłoszone drużyny w wyniku losowania zostają podzielone na dwie grupy A i B i zmierzą się w Rundzie Eliminacyjnej, Ćwierćfinale, Półfinale i meczu o 1 miejsce. (Zobacz poniższe grafiki)


Zapisy oraz szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 608 383 180

DOKUMENTY:
Formularz zgłoszeniowy str1
Formularz zgłoszeniowy str2
Zgoda opiekunów prawnych/a>
Regulamin NALP

O terminie losowania i spotkania organizacyjnego zostaną telefonicznie poinformowani kierownicy drużyn.

WSZYSTKICH KIBICÓW ZAPRASZAMY DO GORĄCEGO DOPINGU. WEŹMY ZE SOBĄ BIAŁO-CZERWONE FLAGI, KOSZULKI, CZAPKI, SZALE I INNE REKWIZYTY Z SYMBOLIKĄ NARODOWĄ.

43 KOMENTARZE

 1. Nie słyszałem o tym, żeby obchody Święta Niepodległości odwoływano gdzieś z powodu tego, że akurat w tym roku są wybory samorządowe – święto demokracji (i pośrednio również: niepodległości). Nie umiesz/nie chcesz świętować – zostań w domu.

 2. To mi się podoba. To drugie święto (po rocznicy bitwy warszawskiej) które wreszcie będzie obchodzone inaczej niz zwykle.
  Wreszcie coś innego niż cierpienie, palenie świeczek i zamartwianie się.

 3. Bobi, według osobnika spod numeru 1 burmistrz, urząd i księża mają monopol na święto niepodległości. reszta musi się dostosować bo jak nie .. to obuchem hehehe

 4. Co wam się stało że razem coś robicie – a może podpisaliście akt o nie agresji w trakcie kampanii do wyborów samorządowych – coś mi tu śmierdzi…Trzy różne stowarzyszenia robią coś razem to już chyba armagedon jakiś ! Nie wierzę w żadną przemianę -ktoś na tym na pewno ugra – pewnie karty zostały rozdane:(

 5. Do tego zdjęcia powyżej powinno być takie koncertowe zawołanie:
  [i]"A TERAZ CAŁA SALA ŁAPY W GÓRĘ" [/i]:P
  Wanda: jak w konkursie młodzież na rzecz rozwoju było wspólnie z samorządowcami to było ok. Ale jak teraz wspólnie inne podmioty ponad podziałami to beee, zleee itd. Fajne masz myslenie.
  A więc Łapy w góre :D

 6. Do : zzz
  A czy wydaje Ci się, że takie zagrywki tuż przed finałem to coś zupełnie normalnego, przecież do tej pory te stowarzyszenia nic, ale zupełnie NIC razem nie zrobiły… i to ma być podana przyjazna dłoń na dobry początek .. oby tak było… życzyłabym sobie i wszystkim takiego rozwiązania.Pozdrawiam

 7. NTSK i Ratusz wspołpracowały ze soba. Nawet na info masz logo ntsk na samym dole. A że doszło kolejne stowarzyszenie i ludzie robią coś ponad podziałami to b. dobrze. Szykuje sie kolejna dobra impreza i to jest najważniejsze. chcesz iść idziesz nie chcesz siedzisz w domu i oglądasz familiadę. proste.

 8. Dosyć! ino z łurzędem można tutaj cosik robić i basta. nie wolno inaczej. a jak łostapko jeszcze w to zamiszony to już
  koniec świata. tak być nie może. milicje wezwać niech rozgoni to całe towarzystwo ratusowe. w dyby zakuć i wychłostać.
  co łoni sobie wyobrażają? Bedo mi tu w krótkich portkach biegać za piłko. Znicze cza palić kawiaty skladac i szlochac. Co to ma być?
  Bez zgody burmistrzo?Skandal!

 9. Skoro wszystkie stowarzyszenia biorą w tym udział to dlaczego tylko ratusz sobie bierze wszystko? zarówno regulamin, organizator, czy informacja pojawiła sie tylko na stronie info? Czy Panowie ze Stowarzyszenia Dąb wiedzą o tej akcji dlacvzego skoro Dąb jest wspól że tak powiem organizatorem to na stronie nd.com.pl nie ma żadnych informacji na ten temat?

 10. Dobra akcja z tym turniejem. Dlaczego nie siatkówka? Burmistrz zrobił siatkówkę i mu się zgłosiło 2 drużynu i musieli przełożyć.
  Taka prawda. Nie byłem na pikniku strzeleckim ale moim zdaniem tego typu święta powinno właśnie obchodzić się w sposób radnosny.
  Patrzcie jak się bawią Francuzi albo Amerykanie gdy obchodzą Dzień Niepodległości albo rocznice jakiś zwycięstw. Jest zabawa, wszyscy są zadowoleni, uśmiechnięci.
  Tutaj musi być zawsze problem. Tym razem powodem jest, że kilka stowarzyszeń robi coś wspólnie, że przed wyborami itd.
  Szczerze? Trzeba być wieśniakiem, żeby znaleźć w tym problem. Cały cywilizowany świat się na tym opiera że wybiera się ludzi którzy pracują dla lokalnej spoleczności w taki lub inny sposób.
  Tutaj wybiera się nie tych co działają tylko tych których wskaże sąsiadka, ksiądz, nauczyciel lub szef w robocie. A najlepiej to wybrać nie tego który coś robi tylko zagłosować na największą ofermę byle temu aktywnemu zrobić na złość.
  I później macie to co macie. Nie podoba się nie bierzesz udziału tylko siedzisz w domu i oglądasz setny raz "samych swoich", "asterixa" i kevina samego w domu. pozdro!

  "wiecie co z nim zrobić"

 11. Trzeba sobie uświadomić ze piłka nożna to najpopularniejszy sport i tylko zmagania piłkarskie przyciągną dużą liczbę zawodników oraz kibiców. Siatkówka ? miał być turniej zgłosiło się 2 drużyny czyli 15 osób na całą gminę ! więc się nie odbył.
  Mecze będą obrzydliwie mocne bo z tego co widzę to jest kategoria open więc zanosi się na turniej o bardzo wysokim poziomie sportowym bo na pewno wiele drużyn skorzysta z " lepszych " zawodników

 12. Wanda jak ci coś śmierdzi to otwórz sobie okno i wywietrz, a międzyczasie skocz na Turniej, to ci powinno dobrze zrobić na myślenie. Poza tym zapisz się do jakiegoś stowarzyszenia i zacznij coś robić, pokaż co potrafisz! Zachęcam do działania i aktywności.

 13. Super pomysł, zawsze to jakaś alternatywa na aktywne spędzenie wolnego czasu w tym mieście. Oportuniści mogą zawsze wybrać się na uroczystości gminno-kościelne i będą zadowoleni. Po co się tu doszukiwać jakiejś zmowy przedwyborczej jeżeli ludziom chce się coś zrobic dla innych? Podejrzliwi niech po prostu siedzą w domu i narzekają na forach.
  Organizatorom życzę udanej imprezy a mieszkańcom dobrej zabawy!

 14. Tragedia panowie jak cos trzeba zalatwic i ma sie jakis interes to przez PILKE:(W taki dzien mozna rownie dobrze zrobic wieczorek przy kawie z ludzmi,ktorzy walczyli o NIEPODLEGLOSC.A nie turniej w pilke.

 15. A że doszło kolejne stowarzyszenie i ludzie robią coś ponad podziałami to b. dobrze.[color=#3300ff]
  ponad podziałami , ale z pewnym układem , wybory , wybory i jeszcze raz wybory ,
  ale pomysł z tym turniejem dobry

 16. [quote]Tutaj musi być zawsze problem. Tym razem powodem jest, że kilka stowarzyszeń robi coś wspólnie, że przed wyborami itd.
  Szczerze? Trzeba być wieśniakiem, żeby znaleźć w tym problem. Cały cywilizowany świat się na tym opiera że wybiera się ludzi którzy pracują dla lokalnej spoleczności w taki lub inny sposób[/quote]

  Słuszna uwaga, ale nie przejmuj się Johnny, to tylko postsocjalistyczny kompleks władzy. Jeszcze kilka pokoleń i się go wyzbędziemy;)

 17. [b][size=16]W N.Dębie z okazji rocznicowych obchodów miasto umie tylko zorganizować mecz albo mszę. A połowa , jak nie więcej , to nawet nie wie ku pamięci czego dotyczy ta czy inna rocznica. I tak jest co roku, co następna rocznica. Normalne dla prowincjonalnego zaścianka, sterowanego z ambony, a nie z ratusza. [/size][/b]

 18. Lepsza msza, czy mecz niż nic… Ale swoją drogą chętnie przyszłabym na festyn z jakiejkolwiek okazji… gdzie w [url=http://oprogramowanie-erp.webpark.pl/oferta.html]programie[/url] byłby poczęstunek, fajerwerki czy koncert!

 19. jesli komuś się nie podoba pomysl chlopaków to nie muszą pzychodzic przynajmniej tlenu na sali nie będą marnowac :D a my będziemy się dobrze bawić w doborowym towarzystwie pilkarzy i kibiców … :)

 20. Jest tyle jeszcze stowarzyszeń w naszej gminie, które mogą też coś zrobić z tej okazji, niech się ruszą działacze, a może ci aktywni radni i coś zorganizują dla ludzi dla wspólnego świętowania, skoro są takie potrzeby – wieczorek przy kawie, festyn, fajerwerki – wszystko jest do zrobienia!

 21. …Witam!!! hihi [quote]#1 | PropagandziÄšďż˝ci dnia 10/25/2010 16:16
  Panowie z ratusza – jazda po bandzie przed wyborami, aż do przesady.[/quote]ale [b]BOLI WSTYD[/b] , [quote]#4 | prezes dnia 10/25/2010 16:37
  To mi się podoba. To drugie święto (po rocznicy bitwy warszawskiej) które wreszcie będzie obchodzone inaczej niz zwykle.
  Wreszcie coś innego niż cierpienie, palenie świeczek i zamartwianie się.[/quote] też tak UWAŻAM…!!! Pozdro!!! ;0) [quote]#18 | dnia 10/25/2010 21:32 , [quote]#23 | johnny dnia 10/25/2010 21:52 [/quote].;)
  Proszę Was nie ośmieszajcie sie Ostpko to …. szkoda literek !!! Rycerzyki+całe bractwo = 1głos Ostapki na siebie;D[/quote] a Ty FACIO jesteś KMIOT i widzę że BARDZO ALE BARDZO cię BOLI "POZYCJA MARKA w Nazsym SPOŁECZEŃSTWIE…WOW!!! :P [quote]#19 | dnia 10/25/2010 21:33
  Babcie rządzą więc nie wygra[/quote] nie wiem czy WIESZ ALE I U BABĆ ma chłopak POPARCIE…!!! WOW!!! :D[quote]#22 | Kim dnia 10/25/2010 21:47
  to Święto szacun. Chłopaki fajny pomysł![/quote] ;) , [quote]#26 | dnia 10/26/2010 00:52
  Świet(lany)ny pomysł popieram te skoki Grin[/quote] i Ja ale proponuję po wyborach z URZĘDU dla wypadających RADNYCH…hihi (żarcik…) :) , [quote]#37 | lily dnia 10/26/2010 22:08
  jesli komuś się nie podoba pomysl chlopaków to nie muszą pzychodzic przynajmniej tlenu na sali nie będą marnowac Grin a my będziemy się dobrze bawić w doborowym towarzystwie pilkarzy i kibiców … Smile[/quote];) , Ratusz SUPEREK…!!! Pozdo!!! Drutek ;0);):) , a NIEZADOWOLONYM :P hihi My będziemy się WSPANIALE BAWIĆ…!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here