Tylko remis…

3

17.09.2012r.


————————————————————————————————-

Duży niedosyt pozostał sympatykom Stali po sobotnim remisie ze słabiutką Pogonią Leżajsk.

Już od początku meczu dużą przewagę posiadała nasza drużyna ale niestety nic z tego nie wynikało. W pierwszej połowie dwie stuprocentowe sytuacje miał Kamil Serafin, ale zabrakło szczęścia naszemu młodemu zawodnikowi. Po wybiciu piłki przed pole karne celnym , mocnym wolejem popisał się Warzocha ,ale niestety najlepszy w szeregach gości Kurosz był na posterunku. Stal Nowa Dęba do meczu przystąpiła w osłabieniu ze względu na kontuzje nie mógł zagrać Tomek Diektiarenko ( brakowało dynamicznych wejść i dośrodkowań) oraz Andrzeja Dudziaka (mimo że Goście nie stwarzali sytuacji jest ostoją tej defensywy) pauzującego za czerwoną kartkę. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie dalej nasza drużyna nie wychodziła z połowy Pogoni ,a to jednak goście po wrzutce z prawej strony boiska w 59 min. strzałem głową wyszli na prowadzenie. Wyrównał w 78 minucie nasz jak do tej pory najlepszy strzelec Łukasz Milanowski mocnym strzałem w długi róg. Jak najszybciej zapomnijmy o tym nieudanym meczu i pełni optymizmu czekajmy na ciężkie mecze z Crasnovią i JKS.

M.M.

STAL NOWA DĘBA – POGOŃ LEŻAJSK 1-1 (0-0)

Bramki:

0 – 1 Rajski 59″
1 – 1 Milanowski 78″

Stal: Kotrych – Kowal, Dudek, Rachwał, Wydro – K. Serafin (74. Sudoł), Milanowski, Sz. Serafin, Wilk (46. Marek) – Nowak, Warzocha

Sędziowała: Beata Wosiewicz z Krosna.
Żółte kartki: Wilk
Widzów : 200

M.M.
Źródło: MKS


———————————————————————–

3 KOMENTARZE

  1. Nie wierzę, 1:2 z Malawą – bo boisko było za małe !!????#$#^&*&^%* ( kur.. co za wytłumaczenie) a teraz 1:1 z Leżajskiem – bo zabrakło szczęścia i (o zgrozo) obrońcy mimo że "(mimo że Goście nie stwarzali sytuacji jest ostoją tej defensywy)".
    Na mój gust były naciski z "góry" bo za dobrze sobie radzili i za bardzo w czubie tabeli byli a awansu w klubie nie przewidywali i nie przewidują. Będziemy w IV i V lidze do usra… śmierci.:o

  2. Niech burmistrz wypłaci obiecane pieniądze bo powoli przyjezdni nawet przestają trenować. Bez treningu to nawet dziwka wyjdzie z formy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here