Uszkodzenie studni kanalizacyjnej nad Zalewem

35

06-04-2012

W zeszłym tygodniu na drodze dojazdowej nad zalew doszło do uszkodzenia studni kanalizacyjnej. Miejscowe służby komunalne podjęły niezbędne prace naprawcze.

Powodem prowadzonych prac naprawczych było zapadnięcie kolektora sanitarnego, którym są odprowadzane ścieki z klubu „Indygo”. Spowodowało to również częściowe podmycie studzienki. Dlatego też oprócz naprawy -wykonanie nowego odcinka- kolektora, musieliśmy również wykonać nową studzienkę. – poinformowało nas Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Jednym z powodów awarii była przestarzała instalacja.


Zdjęcia zostały wykonane w minioną niedzielę.

/rek

35 KOMENTARZE

 1. Łeeee… I pomyśleć, że tak może za chwilę wyglądać miasto jeśli Wiesiek wreszcie nie przestanie udawać, że z naszymi wodociągami i kanalizacją jest wszystko OK.

 2. miesiąc temu to się zapadło a pewnie tydzień temu dopiero naprawili. pewnie w innym miejscu tez była awaria wiec być może dlatego tak długo zeszło. do tego w Chmielowie też problemy [url]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120405/POWIAT0304/120409500[/url]

 3. w oststnim czasie w tamtym rejonie miasta czesto dochodzi do takich sytuacje ostatnia byla w styczniu jak pamietam kanalizacja i wodociagi to jedna studzienka bez dna w naszym miescie ..

 4. ul. Jana Pawła II – koło sklepu "Po schodkach". Chodnik już prawie naprawiony ale dalej pozostaje nie skończony. CAŁE MIASTO TAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ JAK SIĘ NIE ZROBI Z TYM PORZĄDKU. DOŚĆ BAŁAGANU!!!!

 5. Ale tak na marginesie to awarie wystepuja w kazdym miescie i jak sie walnalem w czupieadlo to doszedlem z trudem do wniosku ze WIESIEK nie ma z ta awaria nic wspulnego

 6. # 3 ZAMIENIL UL RZESZOWSKA NA JANA PAWLA , bo gdzie JANA PAWLA agdzie SKLEP o popularnej nazwie po schodkach ,co brales ? ze w glowie dostales krecka ?:|

 7. [quote]Ale tak na marginesie to awarie wystepuja w kazdym miescie[/quote]

  Nie tak często i nie w takiej ilości. Niech się burmistrz i weźmie do roboty i zrobi porządek bo mamy dość bałaganu. Co to ma być? Chodniki "w stanie przechodzalności" niczym tuskowe autostrady " w stanie przejezdności". Nie chcę by Nowa Dęba wyglądała tak jak ta droga nad zalewem albo chodnik obok sklepu "po schodkach".

 8. Szczekasz prowokatorze to ci odszczekują. Przynajmniej nie wyzywają ludzi tak jak Ty. Wielka Sobotą Wielką Sobotą ale miasto się sypie. Ludzie przyjechali na Święta i widzią ten BAŁAGAN. Co za WSTYD!

 9. Wiesiek jestes wielki ,jestes wspanialym BURMISTRZEM i rzadz jeszcze przez dwie nastepne kadencje asz ASYSTENT DOJZEJE do wladzy:P

 10. Przez dwie nie da rady. Nie da się aż tyle nabrać kredytów i aż tak pozadłużać mieszkańców. Przed dwie kadencje to wszystkie chodniki, ulice i parkingi znikną w wyniku awarii wodociągów.

 11. Wydaje mi się za asystent już ma bardzo wielkie aspiracje poparte PR-em i ludźmi nie znających jego poglądów…
  to jest Wackowa filozofia
  ww

 12. Tak na poważnie:
  Kwestia kanalizacji (w tym burzówki) i wodociągów to kwestia podstawowa. Tak zwana INFRASTRUKTURA KRYTYCZNA czyli właśnie wodociągi i kanalizacja są jak krwioobieg w organizmie. To są kwestie PODSTAWOWE. Nie można udawać, że wszystko jest OK robiąc na kredyt nowe "inwestycje" (piszę w " ponieważ inwestycja kojarzy mi się z czymś co przyniesie zysk a nie z czymś do czego zaraz będziemy dopłacać). Łuzyki, szatnie dla LSZów, inwestowanie w małe szkółki bez przyszłości w momencie gdy tak ważna infrastruktura się sypie jest dalekie od zdrowego rozsądku.

 13. Nic nie zrozumiałeś. Nie jest wymieniana sieć wod – kan, ponieważ taką inwestycją trudno się pochwalić. Tym bardziej jak zaprzepaszczono środki unijne.
  Pozdrawiam:)

 14. Ayo to ty nic nie rozumiesz ,nie uzyskano bo nie przeszedl wniosek,ale to nie znaczy zenowy wniosek nie przejdzie ityle w temacie a w Swieta Durne Ratusiki sie tego tematu czepily jak RZEP PSIEGO OGONA BO JUZ NIE MAJA O CZYM PISAC:|,a teraz CHUZIA NA JOZIA:(

 15. [quote]nie uzyskano bo nie przeszedl wniosek[/quote]

  I za to właśnie odpowiedzialność ponosi burmistrz. Jakby przeszedł to by przecinał wstęgi i spijał śmietankę. Jak nie przechodzi to on właśnie ponosi odpowiedzialność. Proste i jasne reguły gry.

 16. Kochany aqq , ciekawa propozycja ,ale wiesz ja pije rzadko i tylko ze sklepu ALKOCHOLE SWIATA gdzie za flache nie place mniej jak 1200 zl.wiec odpisz czy podtrzymujesz oferte?:(

 17. Jakby to Czekalski tak nawalił z tak ważnym projektem jak ta modernizacja stacji uzdatniania wody i wodociągami to byście chłopu nie przepuścili. A Wiesio sobie może spokojnie umywać ręce od sprawy a jego klakierzy dalej będą mu klaskać.

 18. [quote]#24 | #2# dnia 04/08/2012 14:05
  zajmij się o.bs.r.a.ną rodzinką -fiucie[/quote]
  Zacznij od swojej rodzinki gdyż w przeciwieństwie do większości rodzin w Nowej Dębie,Twoja rodzinka siedzi w g ó w n i e po same uszy.

 19. [quote]Jakby to Czekalski tak nawalił z tak ważnym projektem jak ta modernizacja stacji uzdatniania wody i wodociągami to byście chłopu nie przepuścili. A Wiesio sobie może spokojnie umywać ręce od sprawy a jego klakierzy dalej będą mu klaskać.[/quote]

  Otóż to!

 20. [quote]Jakby to Czekalski tak nawalił z tak ważnym projektem jak ta modernizacja stacji uzdatniania wody i wodociągami to byście chłopu nie przepuścili. A Wiesio sobie może spokojnie umywać ręce od sprawy a jego klakierzy dalej będą mu klaskać.[/quote]

  Burmistrz Czekalski by takiej wtopy nie zaliczył.

 21. Tymczasowa Dyrekcja mogieku w zwiazku z wykryciem tak poteznej AWARI kanalizacji postanowila ufundowac nagrode za szybkie dzialania podjete na tym portalu , co moglo spowodowac na Swieta zalanie FEKALIAMI osiedla Deba ,ale w pore na podstawie zaprezentowanych zdjec moglismu w pore zapobiec tej tragedi ,prosimy o wiecej !

 22. a może gdyby wozy asenizacyjne wywoziły nieczystości do oczyszczalni a nie podjeżdżały do właśnie tejże studzienki i kilka razy dziennie nieraz spuszczają ścieki? przecież za każdy wjazd na oczyszczalnie chyba mus zapłacić a jak sie robi prywaty to kasa w kieszeni no nie? kilkanaście razy byłem świadkiem takich praktyk i chyba nie tylko ja. potem smród na całym osiedlu. a potem szuka sie winnych? gdyby można było wstawić fotkę z tych praktyk to bym wstawił.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here