Z Czarnymi Jasło na inauguracje

5

17-03-2012

Już jutro o godzinie 15:00 nasza drużyna rozpocznie zmagania o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej. W pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej na własnym boisku podejmiemy drużynę Czarnych Jasło.

W pierwszym spotkaniu obu ekip lepsi okazali się podopieczni Młynarczyka, którzy po bramce Piotrka Maruta w końcówce spotkania odnieśli bardzo cenne wyjazdowe zwycięstwo.

Jutrzejszy rywal to aktualny wicelider tabeli więc spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco. Trener Młynarczyk nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych : Dudziaka, Kunata i Milanowskiego, a za kartki pauzuje Tomasz Warzocha. Niepewny jest również występ Kamila Sekuły, który zmaga się z drobnym urazem pachwiny.

Wszystkich kibiców gorąco zapraszamy na jutrzejszy mecz. Początek spotkania o godzinie 15:00

——————————————————

8 rozegranych sparingów, 3 wzmocnienia i 3 kontuzje, takimi statystykami zamykamy okres przygotowawczy. Trener Daniel Młynarczyk testował naszą drużynę na wszystkie możliwe sposoby. Stalowcy grali w dużym śniegu, na boiskach zamarzniętych, sztucznych, trawiastych, a mecze rozgrywali na przemian wyjazd – dom.

We wszystkich sparingach zagrało łącznie 28 zawodników. Pięć remisów, dwa zwyciestwa i jedna porażka, bramki 13 – 9

STAL – OKS Mokrzyszów 0 : 0
Resovia – STAL 2 : 2
STAL – Sokół Kolbuszowa Dolna 2 : 2
Alit Ożarów – STAL 2 : 2
STAL – Pogoń Staszów 1 : 1
STAL – OKS Mokrzyszów 1 : 0
STAL – Crasnovia Krasne 4 : 0
STAL – STAL juniorzy 1 : 2

WZMOCNIENIA

Drużynę STALI jako pierwszy wzmocnił doświadczony napastnik Paweł Krzemiński, który przez wiele sezonów występował w Siarce Tarnobrzeg. Paweł zagrał w sześciu sparingach i zdobył w nich 3 bramki.

Michał Dudek – Po wielu latach spędzonych w drużynie Strzelec Dąbrowica dołącza do swojego brata Wojtka, który już od wielu sezonów występuje w nowodębskiej STALI. Michał zagrał we wszystkich sparingach i pokazał się w nich z bardzo dobrej strony.

Ostatnnim wzmocnieniem i zarazem największym zaskoczeniem jest powrót do STALI Kacpra Horodeńskiego. W lutym Kacper był testowany przez Polonie Bytom i Ruch Chorzów. Ostatnio bardzo mocno był łączony z zespołem Unia Nowa Sarzyna, z którym trenował przez ostatnie dwa tygodnie. Ostatecznie transfer nie doszedł do skutku i po rundzie spędzonej w drugoligowej Resovii, Kacper ponownie zagra w koszulce STALI.

KONTUZJE

Andrzej Dudziak – nasz kapitan dalej leczy uraz którego nabawił się podczas halowego turnieju STAL CUP ( złamanie nogi ). CO prawda Andrzej już od tygodnia trenuje z drużyna, ale do pełnej dyspozycji będzie za około 2 tygodnie.

Łukasz Milanowski – terminator zmaga się z urazem stawu skokowego. Kontuzji nabawił się w meczu sparingowym z Resovią. Planowany powrót na boisko to 2 kolejka rundy rewanżowej.
Treningi z pełnym obicążeniem rozpocznie już 19 marca.

Piotr Kunat – kontuzja kolana , planowany powrót – 2 tygodnie.

W pierwszym meczu z powodu nadmiaru żółtych kartek (4) nie zobaczymy na boisku Tomka Warzochy.

Obecnie cała kadra naszego zespołu liczy 22 zawodników co na pewno przysparza naszemu trenerowi ból głowy przy ustalaniu 18-stki meczowej. W każdym spotkaniu 4 zawodników będzie musiało powędrować na trybuny. Szeroka kadra jest jednak dużym komfortem w przypadku kontuzji zawodników, pauzy za kartki czy innych losowych sytuacji.

5 KOMENTARZE

  1. bo pitok kontuzjowany to dlatego bo jakby grol to by wygroly …. on to gro ….. tak przy okazji … dzie te dembskie kiboleczki byly bo jakos tylko tych z Jasla bylo slychac ….. co sie stalo ……. a takie odwazne so jak se piwo wypijo pod blokiem wtedy to by nawet i warszafsko żylete biły :D

  2. panie doktorze. zwracam się z prośbą o uregulowanie kolejek w pańskiej przychodni. mianowicie chodzi o to, że ja będąc zarejestrowany na godzinę 9.00 – przychodzę na tą godzinę, a tam już siedzą osoby z godziny 10.00 i twierdzą, że mają pierwszeństwo, bo one czekają już od 8.00. wiec ja się pytam: po co jest ta rejestracja godzinowa. dochodzi nieraz do sprzeczek. ta pani co z panem siedzi powinna moim zdaniem wzywać po nazwiskach kolejne zarejestrowane osoby. w Tarnobrzegu w większości przychodni jakoś sobie z tym radzą i nie dochodzi do konfliktów. Proszę o pozytywne załatwienie mojej sprawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here