Zaproszenie do udziału w XIII sesji Rady Miejskiej

71

21-10-11r.


PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ W NOWEJ DĘBIE
zaprasza na

XIII sesję Rady Miejskiej w Nowej Dębie w dniu 26 października 2011r. (środa) o godz.14 00
w Urzędzie Miasta i Gminy Nowa Dęba ul. Rzeszowska 3 ( Ip, sala nr 104)

Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji.
2. Przedstawienie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z XII sesji Rady Miejskiej.
4. Informacja Burmistrza Miasta i Gminy o pracach między sesjami.
5. Informacja o gospodarowaniu zasobem mieszkaniowym i użytkowym Gminy Nowa Dęba
oraz zasadach działania wspólnot mieszkaniowych.
6. Zapytania i wnioski mieszkańców.
7. Podjęcie uchwał w sprawach:
1) Pozostawienia bez dalszego biegu zgłoszenia kandydata na ławnika,
2) Pozostawienia bez dalszego biegu zgłoszenia kandydata na ławnika.
Wybory ławników do sądów powszechnych na kadencję 2012 – 2015:
a) Przedstawienie opinii Zespołu do zaopiniowania zgłoszonych kandydatów na ławników,
b) Powołanie Komisji Skrutacyjnej,
c) Przyjęcie Regulaminu głosowania w sprawie wyboru ławników do sądów powszechnych,
d) Przeprowadzenie głosowania.
3) Uchwała w sprawie wyboru ławników do Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu i do Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu na kadencję 2012-2015.
4) zmian wieloletniej prognozy finansowej Gminy Nowa Dęba,
5) zmian budżetu miasta i gminy Nowa Dęba na 2011 rok,
6) zaciągnięcia kredytu długoterminowego w 2011 roku,
7) określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości na 2012 rok,
8) wzoru deklaracji na podatek od nieruchomości oraz wzoru informacji o nieruchomościach,
9) wzoru deklaracji na podatek rolny oraz wzoru informacji o gruntach,
10) wzoru deklaracji na podatek leśny oraz wzoru informacji o lasach,
11) wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu lokalu użytkowego (Jana Pawła II 4),
12) wyrażenia zgody na oddanie w dzierżawę nieruchomości w trybie bezprzetargowym (przy ul. 1-go Maja),
13) wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości (Chmielów),
14) zmiany Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2011,
15) zmiany Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2011,
16) wyrażenia zgody na nieodpłatne zbycie udziałów Zakładu Produkcji Wody Spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Nowej Dębie w celu ich umorzenia.
8. Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba o dokonanej analizie oświadczeń majątkowych za 2010 rok Zastępcy Burmistrza, Sekretarza Gminy, Skarbnika Gminy, kierowników jednostek organizacyjnych Gminy oraz osób wydających decyzje administracyjne w imieniu Burmistrza.
9. Interpelacje i zapytania radnych.
10. Wolne wnioski i informacje.
11. Zamknięcie obrad.

PRZEWODNICZĄCY RADY
Wojciech Serafin

71 KOMENTARZE

 1. [quote]
  6) zaciągnięcia kredytu długoterminowego w 2011 roku,
  7) określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości na 2012 rok, [/quote]

  Kolejny kredyt i kolejna podwyżka podatków. Niech żyje "Ich Samorząd".

 2. A może nastanie czas kiedy wszyscy radni będą wspólnie pracować,a nie jeden drugiem kłody pod nogi podkładał? W końcu zarządzanie i podejmowanie decyzji jest bardzo ważne.

 3. [quote]A ja oczekuje spelnienia obietnicy na poprzedniej SESJI danej przez Pania DYREKTOR o zlozeniu mandatu ![/quote]
  przynajmniej ma ktoś HONOR w tej radzie i postawił sprawę jasno, bo innym jak widać go brakuje lub mają, ale CCCCCCHONOR.
  [b]Skoroś taki oczekujący to zapytaj swego Jaśnie Pana w jaki HONOROWY sposób zamierza sprawę rozstrzygnąć nie mówiąc o PRZEPROSINACH PANI DYREKTOR ??????[/b] Chociaż tyle się tej osobie należy za NIE PRAWDZIWE informacje !!!!!!!!!!

 4. [quote]Chociaż tyle się tej osobie należy za NIE PRAWDZIWE informacje [/quote]
  Za KŁAMSTWA. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Pani dyrektor należą się przeprosiny i BUKIET KWIATÓW.

 5. [quote]ALE SIE RATUSIKI ROZSIERDZILY I WYJA NA PODPUCHE[/quote]
  najlepsze jest to że WYYYYY potraficie tylko wyć bez merytorycznej dyskusji. I to wszystko na co WASSSSS stać. Dlaczego żaden z WASSSSSS nie jest w stanie powiedzieć prawdy tylko same BZDURY. Tu się nie ma co rozsierdzać to pokazuje pewien poziom, którego WAMMMMMM brakuje. Dla WASSSSS HONOR to pojęcie OBCE.

 6. Honor to postawa, dla której charakterystyczne jest połączenie silnego poczucia własnej wartości z wiarą w wyznawane zasady moralne, religijne lub społeczne. [b]Naruszenie zasad honoru przez siebie lub innych odbierane bywa jako "dyshonor" lub "hańba".Często za ludzi honorowych uważa się rycerzy i oficerów, a oszustów i lichwiarzy za niehonorowych.[/b] źródło wikipedia

 7. Co tu gadać, kto jest honorowy to jest, a kto nie jest ten nigdy nie będzie. Mówiąc prościej: kto jest burakiem ten już nim będzie zawsze. Nie próbujcie tego zmieniać, bo się po prostu nie da i szkoda Waszej energii. Było już wielu, którzy próbowali przemawiać do prostactwa i nic z tego. Myślę, że powyższa debata nie ma większego sensu, odbywa się bowiem z założenia na różnych poziomach intelektualnych.

 8. Szlag jasny trafia i krew zalewa i pioruny siarczyste biją jak się czyta takich trzpieni jak ten z pod 13.
  Jeżeli okazałoby się, że pani dyrektor sprawuje swój mandat bezprawnie to gwarantuje ci, że daną Ci obietnicę by spełniła. ALE TAK NIE JEST!
  To co wyprawia jasiu latając po wisi i oczerniając ją to świadczy tylko o jego szlachetności, jak się okazuje wielkiej.
  Mi osobiście się już w gardle zebrało na myśl o takim chamstwie, ale trzymam i jak go spotkam to rzucę pawia pod nogi.

 9. Jestem ciekawy czy pan burmistrz i pan przewodniczący rady zachowają się jak prawdziwi mężczyźni i kupią pani dyrektor kwiaty i ją przeproszą. Jak myślicie? Dla prawdziwych mężczyzn to nie jest wysiłek.

  Kolejne pytanie: Ile płaciliście za wynajem remizy?

 10. [quote]ile i komu i czy macie na to jakiś kwit[/quote]
  nie badź smieszny czlowieku :( kogo ty chcesz okłamać —chcesz nazwisk to zobacz sobie z ZESZYCIE —-podobno w nim wszystko Jan pisał —–sam tak mówił

 11. Mam własne zdanie na temat tych spotkań.
  Zwykły mieszkaniec, który chciałby zgłosić co go boli nigdy nie wyjdzie przed ten tłum ludzików odzianych w kościelne stroje, nigdy nie wystąpi przed nimi, nigdy się nie otworzy i nie powie co go gryzie czy że ma jakiś ciekawy pomysł . To miejsce psuje spokój wypowiedzi, ono jest stworzone na wygodę władz. Proszę sprawdzić ilu mieszkańców przychodzi na obrady rady na sesje czy komisje – proszę liczyć – wystarczy palców na jednej ręce- tylu ich przychodzi. Dziękuję za zaproszenie ale nie przyjdę….. powodem jest to miejsce.
  Pozdrawiam Klub Radnych RATUSZ
  Życzę aby usłyszeli o Was wszyscy Mieszkańcy Naszego MIASTA NOWA DĘBA

 12. [quote]#22 | BrygadaR dnia 10/23/2011 14:31
  To nie jest koncert życzeń. Ludzie w Nowej Dębie chcą zmian dlatego Ratusz wygra w kolejnych wyborach bardzo dużą przewagą głosów.
  Dodaj komentarz[/quote]

  Powiedz to koniowi.Ma duży łeb to to mu się takie farmazony zmieszczą.

 13. Radny Flis zawsze byl przy****sem wladzy, smieja sie z niego za plecami ale korzystaja z jego uslug zausznika w glownym gabinecie urzedu i jatrzyciela w Radzie kiedy jest potrzeba, zeby kogos zdeptac. Facet nawet nie ma swiadomosci ,ze go wykorzystuja od lat. Poza tym jest im potrzebny z tym swoim OSP zeby zebrac troche elektoratu przy wyborach. Taka jego rola.

 14. różnica między Burmistrzem a Klubem Radnych Ratusz jest taka, że ten pierwszy zmienia gminę a ten drugi komentarze na swoim portalu. Jakie są materialne dokonania Klubu co udało się dla Gminy zrobić ilu inwestorów ściągnięto? ile środków wyciągniętych z zewnątrz a nie z Gminy udało się "załatwić"?

 15. Babo Jago

  Cennych inicjatyw i interwencji Ratusza można wymieniać bardzo wiele. Chociażby załatwienie sprawy peronu (dzięki zaangażowaniu posłów). Ale ważniejsze jest co innego:

  Różnica między Burmistrzem a Klubem Radnych jest taka, że to Burmistrz ma władze i wszelkie środki do jej realizacji[u] [i](w tym kilkudziesięciu urzędników na których to tak naprawdę spoczywa robota, ale o tym jakoś się nie mówi)[/i[/u]] a nie Klub Radnych Ratusz. Mądre propozycje Ratusza są odrzucane przez rządzących co w mojej ocenie szkodzi gminie.

  Piszesz o zmianach. Powiem tylko, że [b]zaciąganie kolejnych kredytów nie jest żadną sztuką.[/b] O tym jak jest "wspaniale" świadczy fakt, że ludzie stąd uciekają. Jeśli pójdzie tak dalej to Dęba skurczy się do rozmiarów Majdanu. [b]Sztuką jest to by miasto zaczęło się rozwijać.[/b] Ale aby tak się stało musi przyjść [b]czas na zmiany[/b]. Mam nadzieję, że nadejdzie.

 16. nie chce wdawac sie w niepotrzebne dyskusje nt. rozwoju Miasta i Gminy Nowa Dęba. Co się dzieje każdy widzi. Zawsze można znaleźć dziurę w ziemi. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Burmistrza tego co mamy można chwalić za wiele cennych inicjatyw. Jakby nie jego działalność na poprzednim stanowisku to nie mielibyśmy w Nowej Dębie tylu inicjatyw społecznych jak mamy teraz. Inicjatywy społeczne Ratusza i przyjaciół są czymś co najczęściej widać (nie wpływają one oczywiście na rozwój gospodarczy co miało być dominującym obszarem Waszej działalności – inwestorzy i te inne sprawy, oczywiście imprezy dla ludu to też coś ważnego). Dla poprzednich "żądzących" tematy te były obce i mało istotne. Panowie z Ratusza rozmawiać a nie obrażać się i strzelać fochy! Dialog merytoryczny to Wasza najsłabsza strona. Czasami za pomysłem nic nie stoi.

 17. Ciekaw jestem kiedy te wszystkie kredyty zostaną spłacone i kto niby je spłaci ? najlepiej zdobyć masę głosów wydając tej masy pieniądze i zadłużając i tak biedne miasto i mieszkańców! Rozwój miasta nastąpi ale w następnym stuleciu bo na pewno nie za rządów tej Ekipy !!!!

 18. [quote]Musicie jeszcze długo ale to długo się uczyć …[/quote]
  zgadza się w chamstwie, łgarstwie, oczernianiu, braku honoru i elementarnych zasad kultury "samorzondziki" nie przebiją NIKOGO i tego trzeba się jeszcze długo, długo uczyć. To się albo ma albo nie ma wy to macie

 19. Na każdym kroku pokazujecie swoje "wieśniactwo" (i bynajmniej nie dotyczy to mieszkańców wsi) udajecie że wiecie o czym mówicie, robicie MUNDRE MINY, KIWACIE GŁOWĄ za każdym razem jak tzw. wańki wstańki…….zresztą nawet się tak zachowujecie……..a prawda jest taka, że [b]nie macie o niczym ZIELONEGO pojęcia[/b]. Szkoda, że niektórzy z Was już 20 lat w radzie siedzą. Żal tylko, że przez takich jak Wy to miasto jest doprowadzane do roli niszowej mieściny. Teksty typu tej postaci spod 38 są tego dobitnym przykładem. WY KAŻDY LOGICZNY ARGUMENT BĄDŹ SUGESTIE OBRACACIE JAKO ATAK. To pokazuje, że żaden z was powtarzam żaden nie dorósł do roli reprezentanta społeczeństwa ……. po prostu wyznajecie zasadę [b]"CO JA Z TEGO BĘDĘ MIAŁ"[/b] i tyle bo gdyby wam choć odrobinę zależało na ludziach i rozwoju Nowej Dęby podejmowane byłyby inne działania. Ale do tego trzeba LUDZI MĄDRYCH nie "wieśniaków" mentalnie pozostając w czasach KOMUNY okresu późnego GOMUŁKI.

 20. Popieram # 36 ,ratusiki musza sie dlugo uczyc , i to najlepiej od najstarszego radnego P. JANA ,i aby mu starczylo sil aby w nowej kadencji chcial kandydowac i ratusikow uczycz POKORY brakujacej MLODZIKOM:|

 21. [quote]#40 | Popieram dnia 10/25/2011 09:02
  Popieram # 36 ,ratusiki musza sie dlugo uczyc , i to najlepiej od najstarszego radnego P. JANA ,i aby mu starczylo sil aby w nowej kadencji chcial kandydowac i ratusikow uczycz POKORY brakujacej MLODZIKOM[/quote]

  Nie masz racji w kwestii" uczenia pokory" młodzików.Chociaż jednemu z przedstawicieli ratusza przydałaby się porządna lekcja owej pokory.Parafrazując,wyborcy rzadko bywają zadowoleni z ludzi,których wybrali,ale jedni są warci drugich.
  Ku przestrodze:[url]http://videoweed.pl/filmy/dramat/2720-zapowied-knowing-2009-lektor-pl.html[/url]

 22. Pokora to jedna z cech Ratusza. Natomiast Ratusz nie będzie uginać się przed BUTĄ, kłamstwem i manipulacją. Pokora nie oznacza padania na kolana, bicia braw, i czapkowania. Mniej BUTY, mniej kłamstw i rozsiewania plotek, więcej otwartości i chęci współpracy zaowocuje.

  Na jednej z sesji padło słynne już hasło: "Radny nigdy nie miał prawa głosu do zabierania głosu" – Jak widać prawo prawem, statut gminy statutem gminy, język polski językiem polskim, ale "racja musi być po mojej stronie". Oto przykład POKORY jakiej mają się uczyć wedle zaleceń internautów młodzi ludzie. Szok!

 23. [quote]Chociaż jednemu z przedstawicieli ratusza przydałaby się porządna lekcja owej pokory[/quote]
  bo jak to może ktoś młodszy mówić MONDRZEJ ode mnie STAREGO RADNEGO toż to CHAMSTFO i na dodatek WYKSZTAŁCONY ZA MOJE PINIONDZE.

 24. Bardzo dobrze że jest ktoś młody w radzie i na dodatek wykształcony właśnie w tym kierunku jakim wypełnia swoją rolę-misję. Widać, że starszym radnym to nie na rękę i strofują młodych a to wielki błąd. Niestety prawda jest taka , że młody się szybko uczy a stary się nie uczy a jeśli coś mu tam wpadnie do głowy to tylko szczątki informacji. Dlatego uważam, że w radzie miasta powinno być przynajmniej połowa radnych młodych, bo niby komu ma zależeć na rozwoju miasta i gminy jak nie młodym. Z całym szacunkiem stary to myśli jak tu do emerytury dotrwać ewentualnie dorobić a młody myśli zupełnie inaczej – bo życie ma przed sobą !!! wytrwałości życzę wszystkim młodym radnym – nie dajcie się !

 25. Chyba nie wiecie co oznacza pokora, więc taki krótki cytat o znaczeniu tego słowa:
  "Pokora jest bardziej stanem ducha, postawą życiową wyrażającą nasze przekonanie na temat otaczającego nas świata, jak również ogółu istot go zamieszkujących. Może stanowić punkt odniesienia do naszych działań lub przemyśleń. Ale także w rozumieniu psychologicznym dawać oparcie. J[b]estem pokorny, a zatem uznaję[/b],[b] że wszyscy ludzie są równi. I podlegają tym samym prawom.[/b] Pokora w sensie filozoficznym jest uznaniem ludzkich ograniczeń; ciała i umysłu. Ale także nadrzędnej roli człowieka w świecie przyrody, nakładającym na niego prawa i obowiązki.
  W chrześcijaństwie cnota ta nabiera znaczenia w odniesieniu do Boga. Polega na uznaniu swoich grzechów i Boga jako źródła pochodzenia wszelkiego dobra. Jest uważana za fundament pozostałych cnót ludzkich i nadprzyrodzonych[2].
  [b]Dla chrześcijanina więc pokora to prawda o sobie[/b] i o Bogu. Św. Teresa z Avila mówiła: [b]"Pan Bóg tak lubi pokorę, bo sam jest prawdą najwyższą, a pokora niczym innym nie jest, tylko chodzeniem w prawdzie"[/b]…….. to tak dla tych którzy uważają, że innym brak pokory a sami DZIAŁAJĄ W PRAWDZIE I NIEOMYLNOŚCI.
  Pokora należy się zarówno jednym jak i drugim PAŃSTWO RADNI, a że zwracam się opcji RZONDZONCEJ to tylko z jednego powodu…. dość już mamy kłamstw przez was rozpowszechnianych a tym samym [b]BRAKU POKORY[/b].

 26. Aby Rada mogła prawidłowo funkcjonować pot5rzebna jest współpraca , tolerancja i zrozumienie – a tego chyba nie ma! No cóż rok pracy radnych prawie minął a radni jeszcze żyją ! Wynik całkiem niezły !

 27. Klimat w radzie w dużej mierze wyznacza jej przewodniczący. Współpracą, zrozumieniem i tolerancją mogą wykazać się ci, którzy mają władzę. Chyba wszyscy się zgodzimy że podejście wyrażające się w słowach „mówcie co chcecie i tak was przegłosujemy bo mamy większość ” nie sprzyja współpracy.

 28. Chcecie powiedzieć że RATUSZ i jego przedstawiciele nie mają nic do powiedzenia, przecież z tego co widzę i słyszę to pozytywnie Radni RATUSZA są odbierani przez społeczeństwo. Mają poparcie mieszkańców, mieszkańcy zgłaszają swoje problemy właśnie tym Radnym i problemy te są rozwiązywane. A to, że pozostali Radni nie chcą współpracować to nie ma się czym przejmować. "Czas zrobi swoje"

 29. [quote]mieszkańcy zgłaszają swoje problemy właśnie tym Radnym i problemy te są rozwiązywane[/quote]
  zgadza się i to cieszy, ale jakim kosztem się to odbywa to jest ŻENUJĄCE i tylko szkoda mi radnych z RATUSZA, że jeszcze im się chce.

 30. [color=#ff0000][size=20]Zwykły mieszkaniec, który chciałby zgłosić co go boli nigdy nie wyjdzie przed ten tłum ludzików odzianych w kościelne stroje, nigdy nie wystąpi przed nimi, nigdy się nie otworzy i nie powie co go gryzie czy że ma jakiś ciekawy pomysł . To miejsce psuje spokój wypowiedzi, ono jest stworzone na wygodę władz. Proszę sprawdzić ilu mieszkańców przychodzi na obrady rady na sesje czy komisje – proszę liczyć – wystarczy palców na jednej ręce- tylu ich przychodzi. Dziękuję za zaproszenie ale nie przyjdę….. powodem jest to miejsce.[/size]
  [/color]
  Ja też nie pójdę na tą sesję . Te ławeczki przypominają mi remizę strażacką ewentualnie wiejski klub ludowy, jeżeli mam czuć się jak na jakimś spotkaniu wiejskim osiedla to ja bardzo dziękuję – postoję !!! Nigdzie nie idę ! Wcale się nie dziwię, że ludzie tam nie chodzą, jeżeli mają się czuć podobnie tzn. gorsi od ludzi którzy siedzą wygodnie…

 31. chej # 56 ,masz na mysli JANA ze co ze beton i umrze ?,zapewniam cie ze trzyma sie dobrze i w nastepnych wyborach wygra na beton jak tylko zechce strtowac i znowu bedzie SMIECH NA SALI;)

 32. I z czego się cieszysz że wygra następną kadencje to co piszesz to nie poważne , bo nie o to chodzi kto wygra ,tylko czy m ma coś do zaoferowania .Remizę wyremontował ale czy ktoś przyjdzie i zapłaci za wynajem 200 zł za dzień .Wybuduje most za około 1 200 000 zł.
  Osiedle nie ma takich pieniędzy a nawet w mieście trudno o taką kwotę
  ale (jak wyraził się na jednym z zebrań wiejskich cytuję Wiesiek nie jest taki i dołoży) z czego
  .To są posunięcia radnego gdzie dobro 40 mieszkańców stawia wyżej niż pozostałych 1860.Przykłady można mnożyć na działalność radnego Jana. I wcale mi nie do śmiechu raczej płakać się chce, bo to nie brak pokory , ale grzech pychy.

 33. Marku ostapko nie idz ta droga ,omijaj osiedle Broniewskiego bo zmoczysz buty w deszczowce i po co ci to!!!!!!! , a jutro porzuc pyche jak radzi apstynent i wykaz POKORE w GLOSOWANIU:P

 34. jezeli sie zlozylo deklaracje to nalezy wykazac sie odwaga i miec klase oraz HONOR ,nie nalezy robic z GEBY CHOLEWY ,z tego co wiem Pan JAN FLIS TAKIEJ DEKLARACJI NIE SKLADAL NA SESJI

 35. 1)Posłuchaj nagrania z sesji na stronie urzędu a nie KŁAMSTW pewnego pana nikt nie składał deklaracji.
  2) Racja jest po stronie osoby od której wymagasz Honoru. Czy burmistrz i przewodniczący rady przeproszą?
  3) Ile się płaciło za wynajem remizy i czy po takiej reklamie w mediach będzie się płaciło mniej czy więcej?

 36. [quote]Pan JAN FLIS TAKIEJ DEKLARACJI NIE SKLADAL NA SESJI[/quote]
  człowieku nie rób z siebie IDIOTY….. jak widać wyznajesz zasadę PLUJĄ W TWARZ A JA POWIEM, ŻE DESZCZ PADA. Lawirujecie w ten sposób od dłuższego czasu w stylu "nie składał deklaracji" "nic nie obiecywał" to w takim razie po co mi RADNY BEZ KRĘGOSŁUPA. Powtarzam, że to mentalność zaczerpnięta z czasów KOMUNY i podejście w stylu "WIESIEK NIE BĘDZIE TAKI I DOŁOŻY" a że czasami radnym z ratusza "dołoży" coby wiedzieli kto RZONDZI, albo komuś innemu kto zapyta o coś niewygodnego to już inna sprawa. To się nazywa CHAMSTWO………………..a zarzucacie to RATUSZOWI.

 37. Podobnych betonów jest w Radzie wielu , choćby bliżniacy , radny z brodą i bez brody, radna krzykliwa.Jak im czarne sukienki będą naganiać wyborców to zawsze będą.

 38. nie można we wszystkim doszukiwać się winy jak to ująłeś "czarnych sukienek" bo nie oni idą na wybory. Po to Bóg dał ludziom wolną wolę i rozum, aby nimi umiejętnie gospodarować. Tu wina leży po stronie samych "wyborców".

 39. wysłuchałem nagrań z sesji, przeczytałem artykuły i wasze komentarze i stwierdzam jedno …….. ZOSTALIŚMY POTRAKTOWANI JAK IDIOCI PRZEZ JEDNEGO WYSOKIEGO PANA …. SPRAWA DOTYCZYŁA RADNEGO JANA FLISA, AŻ TU NAGLE OKAZAŁO SIĘ, ŻE NI STĄD NI ZOWĄD GŁÓWNYM WINOWAJCĄ JEST RADNA LUBERA I WYCHODZI NA TO, ŻE KOMENDANTUJE REMIZIE OSP …… [b]URZĘDNICY SKORO NIE ZNACIE PRAWA CYWILNEGO NIE WYPOWIADAJCIE SIĘ NA TEMAT WŁASNOŚCI, BO SIĘ KOMPROMITUJECIE[/b]. NIE ZDZIWIŁBYM SIĘ GDYBY NA DODATEK OKAZAŁO SIĘ, ŻE CAŁA WINA TO RADNEJ LUBERA ……. TO JUŻ BY BYŁO CHAMSTWO DO POTĘGI, ALE MYŚLĘ, ŻE DO TEGO STOPNIA NIE SĄ BEZCZELNI

 40. Ja mam ogólną prośbę aby nie powiększać czcionki przy wpisywaniu komentarza oraz nie używać koloru czerwonego (ten jest zarezerwowany dla Admina). Dziękuję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here