Zawody w pokonywaniu wodnego toru przeszkód AQUATRACK

25

09-05-2012


Zapraszamy do udziału w „Międzygminnych Zawodach Grand Prix w pokonywaniu wodnego toru przeszkód „AQUATRACK”, które odbędą się w dniach od 10 do 13 maja 2012 r. na krytej pływalni w Nowej Dębie.

W całym tym okresie, dostępny będzie wodny tor przeszkód przeznaczony do wyścigów dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy w czwartek od godziny 10.00, a w pozostałe dni już od godz. 7.00

Szczególnie gorąco zapraszamy do udziału w zawodach weekendowych. W niedzielę 13 maja odbędzie się Turniej rodzinny dla mieszkańców gmin
(Nowa Dęba, Bojanów, Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów, Majdan Królewski) oraz Przeszkoda dla Wójta i Burmistrza – konkurs dla Wójtów, Burmistrzów. Zachęcamy do rywalizacji również Pracowników urzędu. Dodatkowe informacje w kasie krytej pływalni – tel. 0-15 846 52 25.
Za udział w imprezie, będzie naliczana jedynie opłata wstępu na basen wg cennika.


SOSiR

25 KOMENTARZE

 1. fajna sprawa , przelecialbym ten tor jak przelatuja sie w ****ska te chopaczyny biedne na przystanku na przeciwko stsatoila , tam zawsze siedzi paru chlopakow z majdanu, jak maja orgazm to ich slychac juz w kebabie u turasa, widły i do gnoju !!!

 2. Nie ma to jak dobrze zacząć kampanie wyborczą. I kto tu się "LANSUJE" za publiczne pieniądze? Dziękuję za uwagę.

 3. Przez dwa lata nie robili. Teraz się zacznie: przecinanie wstęg, otwarcia tzw inwestycji, przedstawianie koncepcji, roztaczanie planów … Klasyka tematu. Szkoda że tak skiepścili Militariade. No ale jaki burmistrz takie dni miasta. ALE LASOWIACKI LUD TO KUPI! ONI O TYM WIEDZĄ.

 4. Do #2, #3, #5
  A pryszcze na buźce już wyciśnięte? To szorować do szkoły nieuki!!! Może coś jeszcze nauczycie, oprócz pisania durnych komentarzy.

 5. zgadzam się z wypowiedzia Pana spod jedynki, ta chołota z przystanku powinna zniknać ,dać i m robote ,jakies zamiatanie czy udraznianie kanałow , przeiesz te [ wycięte przez admina- nie używamy brzydkich słów] nic wiecj nie umieja

 6. do #7: po co tyle nienawiści? nie wiem, kto tam siedzi ale żeby od razu "ścierwem" nazywać? Opanujcie się…

 7. Śmiać mi się chce czytając te komentarze. W końcu w naszej wiosce zaczyna się coś dziać a wy zaczynacie wypisywać jakieś posrane komentarze na nie wiadomo jakie tematy. Raz narzekacie, że nic w Dębie się nie dzieje, a kiedy coś jest organizowane (kino, koncerty, czy chociażby ten tor) od razu zbiera się banda wieśmaków i zaczyna się bajka o złych rządach, politykach i układach biznesmenów. Skoro coś takiego jest organizowane to weźcie się ogarnijcie, zabierzcie dzieci niech się pobawią w końcu nie często jest okazja na coś takiego pójść i sami spędźcie wolny czas inaczej niż z browarem przed telewizorem. Czy za wzięcie udziału w tych wydarzeniach ktoś karze Ci oddać głos na siebie? Nie. Czy sam udział w takim przedsięwzięciu zobowiązuje Cię do czegokolwiek? Nie!!! Więc zamiast siedzieć przed kompem i zatruwać fora i portale bezsensownymi postami zrób coś pożytecznego dla siebie i dla miasta. Nabijasz się z "lasowiackiego ludu"- śmiechu warte. To Ty go tworzysz, Ty zatrzymałeś się w rozwoju co najwyżej w latach 90 i to Ty sprawiasz, że poziom kultury osobistej i życia kulturalnego leży i kwiczy w naszym mieście. Ludzie mamy XIX w nadążacie?

 8. a ja zgadzam się ze te gorzkie zale do wladzy wypisuje najwyzej 2 3 osoby z ratusza których imion nie trzeba wymieniac. taka socjotechnika. a tak aprpos jak tam wyórb mebli i frekwencja na komisjach u dawida jacka?

 9. ja myślę, że cały świat kocha Wiesława i rzeczywiście tylko 2-3 osoby mogą mieć ale na tym świecie…A tak serio to podejrzewam że pochwalne wpisy wobec władzy (Zygmunta i Wiesia) to ciągle te same 2 osoby których nazwisk nie trzeba wymieniać i pensji urzędowych podawać. taka socjotechnika. a propos jak tam ścianka wspinaczkowa, oświetlenia na strefie na zakładach, naprawa dróg na strefie na zakładach, powiększenie skateparku, modernizacja ujęcia wody???

 10. Jedność dla dobra miasta i naszych dzieci.Miasto jest motorem przemian, nie jak chce tego Pan wiesław, wioski.Zrozumcie wreszcie to miasto jest zadłużone wioski śpią spokojnie.Burmistrz tylko z Ratusza.

 11. nasze dzieci beda splacac kredyty pana Ordona. Pytanie kto je splaci jak one stad uciekna, a pewnie uciekna bo praca jest dla ludzi ale nie z Nowej Deby. Emeryci i rencisci splaca to zadluzenie? A moze ludzie stojacy w opiece po zasilek?

 12. Jest jest, a jak coś to zawsze można firmę złożyć i te miejsca utworzyć. Ciekawe ile byś ludzi z nd wtedy zatrudnił

 13. fajny pomysł z tym torem
  Trochę to przyciagnie dzieciaki,szkoda tylko ze jeden z braci ratowników tak dogryza niektórym dzieciakom,ze nie mają ochoty tam chodzić.

 14. ogólnie ratownicy na tym basenie to latają za fajną ****cią na basenie, wali ich sytuacja dzieci w brodziku bo fajna ****cia poprosiła o skok ze słupka… to jest własnie nowa dęba… zal mi tych ratowników, juz nawet Ci w przedziale 16-19 lat postarają sie pomóc ludziom niz Ci którzy stoją z cwaniakowatą gęba i myslą ze mają władze nad całym basenem, wez popatrz na siebie cwaniaczku a potem bujaj sie po basenie jakbyś był królem anglii ziaąąąąąą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here