KOMUNIKAT DLA WIERNYCH BIORĄCYCH UDZIAŁ W UROCZYSTOŚCIACH POGRZEBOWYCH KS. M. WOLANINA

4
1. Parkingi przy kościele p.w. MBKP w Nowej Dębie oraz przy budynku katechetycznym będą ZAMKNIĘTE w dniu 09.12.2021 r.
2. Prosimy o nieparkowanie pojazdów na parkingu przy kościele począwszy od godz. 8:00 dnia 09.12.2021 r. z uwagi na konieczność zapewnienia właściwej organizacji ruchu.
3. Wiernych z terenu Nowej Dęby uprzejmie prosimy o przybycie na uroczystości pogrzebowe PIESZO (bez pojazdów) z uwagi na brak możliwości parkowania pojazdów na parkingach przy kościele.
4. Wierni spoza Nowej Dęby przybywający na uroczystości proszeni są o parkowanie pojazdów na parkingu przy basenie (SOSIR ul. Kościuszki) lub przy wjeździe w kierunku zalewu (ul. Kościuszki), względnie w miejscach do tego wyznaczonych.
5. Wierni przybywający do świątyni na uroczystości proszeni są o BEZWGLĘDNE zastosowanie się do zaleceń osób kierujących, służby porządkowej itp.
6. Orszak pogrzebowy będzie przemieszczał się na cmentarz PIESZO ul. Ks. Łagockiego – ul. Kościuszki w kierunku cmentarza, stąd też uprzejmie prosimy o BEZWGLĘDNE zastosowanie się do zaleceń osób kierujących., służby porządkowej itp.

Program uroczystości pogrzebowych:

Środa, 8 grudnia 2021 r.
godz. 18.00 – Eksporta do kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski w Nowej Dębie

Czwartek, 9 grudnia 2021 r.
godz. 12.00 – Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Królowej Polski w Nowej Dębie

4 KOMENTARZE

 1. O zmarłych nie mówi się źle lecz…no właśnie.Piszę do tych którzy wszem i wobec , wychwalali zmarłego proboszcza piejąc peany na jego cześć.
  Wiele lat temu zmarł członek chóru parafialnego ,,z górki”który był parafianinem MBKP.Zmarły ten nie był jednak widywany przez obecnie zmarłego proboszcza tym kościele i w czasie mszy pogrzebowej proboszcz ten ,najwyraźniej z zemsty, nie pozwolił aby chór parafialny zaśpiewał zmarłemu koledze ,w czasie mszy pogrzebowej,pieśni na pożegnanie.Taki to był z niego dobry i miłościwy ksiądz proboszcz.

  • Anonim
   13 grudnia 2021 at 09:59
   Potrafisz czytać ze zrozumieniem?Plujesz facet i jak widzę po adresie dziką radość sprawia Ci to plucie.
   Z zasady złośliwym durniom nie odpowiadam lecz tym razem muszę.Chór parafialny nie zaśpiewał w czasie mszy pogrzebowej gdyż gospodarzem świątyni był wtedy zmarły obecnie proboszcz i to on decydował co się w jego świątyni dzieje. Dotarło do Twojego maleńkiego móżdżku? Chór zrobił to i zaśpiewał na cmentarzu nad grobem zmarłego kolegi.
   Koniec dyskusji, więc Anonimie nie pluj się gdyż nie zamierzam podejmować dalszej dyskusji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here