Nowy policjant w nowodębskim komisariacie

20

„Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta…” – to początek roty ślubowania, którą składają przyjmowani do służby funkcjonariusze. Dziś w szeregi Policji wstąpił nowy policjant. Legitymację służbową wręczył mu Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu podinspektor Marek Pietrykowski.

Wczoraj o godz. 10, w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętego policjanta. Funkcjonariusz odebrał legitymację służbową z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu podinsp. Marka Pietrykowskiego. Komendant złożył policjantowi gratulacje i życzył sukcesów w przyszłej służbie. Funkcjonariusz wkrótce rozpocznie służbę w Komisariacie Policji w Nowej Dębie. W uroczystości uczestniczyli też: I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu podinsp. Tomasz Grazda i Komendant Komisariatu Policji w Nowej Dębie podkom. Jerzy Lis. Nowo przyjętego policjanta czeka szkolenie zawodowe, gdzie będzie zdobywać wiedzę teoretyczną i praktyczną m.in. z zakresu przepisów prawa, taktyk i technik interwencji oraz doskonalenia strzeleckiego.

/Policja

20 KOMENTARZE

 1. No Anonim, teraz zaszalałeś….. Aż cztery inne ksywy na tym forum…. 'Mają rozmach skur.ysyny…..’ (ale żeby -sasin ?)

 2. Kiedy Wreszcie Policja zajmie się Tym Kretynem co jeżdzi Crosem wieczorami . Czy trzeba sprawę wziąść w Swoje Ręce bo Szlak Trafia .

 3. Jak znam życie,to gościu pójdzie na kursy, a potem i tak tu nie wróci,jak kilku wcześniej. Będzie tylko w N.D. teoretycznie.

 4. Dzwonię jutro do Policji z Rzeszowa bo Nasi Nie Mogą lub Nie Potrafią z Tym Debilem Zrobić Porządku na tym Crosie . Jeżdzi i straszy wieczorami oraz w dzień Dzieci Co On Jak Przewodniczący bez Maseczki nie TYKALNY . Oraz będę Pisał o fotoradar na Kościuszki by postawili bo już zaczynają się głupawki Na Rajców nie ma co liczyć Oni Mają inne Ważniejsze Sprawy Niż Bezpieczeństwo w Tej Wsi .

  • Jako nie uzasadniony Co głuchy jesteś Jak Kretyn jeździ bez tłumika czy z Rajców jesteś . Mam film nagrany mogę udostępnić Tego Kretyna .

  • Świat schodzi na psy… Opowiadali mi starzy górale, ze dawniej w N. Dębie wystarczyło zainwestować w pół litra, i taki problem znikał… Teraz to pewnie zero siedem by trza było postawić… A nie zawracać milicji głowę. Oni mają ważniejsze rzeczy do zrobienia niż słuchanie żalów obywateli. Jedyną sprawą jaką możesz mieć z milicją bez irytacji z ich strony jest to że masz płacić podatki, z których oni mają wypłatę.

  • Mieszkaniec ! Masz w zupełności rację. Odnoszę wrażenie że struże prawa w tym mieście wola nie widzieć wiele spraw.

 5. Mam zadanie dla policji ostatnio odbyłem wycieczkę rowerową po okolicy jeden problem czesto atakowaly psy wybiegaly z zagród wiejskich i sie zaczynało Poręby Komorów Nowa dęba Alfredowke w dalszej okolicy to samo Durdy Marki i tak bez końca .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here