POSZUKIWANY MIESZKANIEC TARNOBRZEGA ZATRZYMANY W NOWEJ DĘBIE

5

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Nowej Dębie zatrzymał mężczyznę, poszukiwanego sądowym nakazem doprowadzenia. 55-letni mieszkaniec Tarnobrzega w najbliższym czasie trafi do zakładu karnego.

Codzienna służba policjantów, to nie tylko działania prewencyjno – porządkowe, czy obsługa zdarzeń drogowych, to także poszukiwanie i zatrzymywanie osób, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze prowadzą wiele działań ukierunkowanych na ustalenie miejsc, w których mogą przebywać osoby poszukiwane.

Wczoraj po godz.12, dzielnicowy z Nowej Dęby, podczas obchodu rejonu służbowego zauważył mężczyznę, który na widok oznakowanego radiowozu policyjnego zaczął zachowywać się podejrzanie. Po sprawdzeniu okazało się, że wobec mężczyzny wydany został sądowy nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności.

55-letni mieszkaniec Tarnobrzega został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego.

5 KOMENTARZE

  1. podczas obchodu rejonu służbowego po czym na widok oznakowanego radiowozu policyjnego . To Wreszcie jak na pieszo szedł czy autem jechali Redaktorze . Jest Tak Napisane jak jest w Radzie czyli byle Jak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here