Rozpoczął się remont mostu na DK9 w osiedlu Dęba

12

25 sierpnia rozpoczął się remont mostu na DK9 w osiedlu Dęba. Wykonawca zastosował zwężenie drogi do jednego pasa o szerokości 3 metrów, a ruch sterowany sygnalizacją świetlną odbywa się wahadłowo. Na 80 metrowym odcinku objętym pracami prędkość ograniczona jest do 40 km/h. W związku z pracami na tym odcinku kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, zwłaszcza w godzinach szczytu komunikacyjnego. Jak informuje GDDKiA, prace powinny zakończyć się do 15 października 2020 r.

/UMIG

12 KOMENTARZE

    • uwożojta co by wom kunie z wozamy nie pouciekały bo czym z roboty dojedzieta do dumów przeca tam nima do wos autobusów ani mikrobusów

  1. Wójcie! zróbta droge na Rozalyn przez las bo wstyd. Widzieliśta nowom droge z Krzątki do powiatowej na Stalową przez las ? można?

    • To nie wójcie,tylko przewodniczący komisji budżetowej i jego radni niech przeznaczą środki to gmina drogę zrobi.Mieszkańcy Rozalina powinni męczyć radnego Grzędę by zajął się tym tematem i przewidział środki w budżecie na to zadanie.

    • Remontowali kładkę a nie drogę – to po pierwsze. A że jest bałagan w ruchu to po drugie!? A rację ma „pikna droga” z tą drogą przez las na Rozalin – ma rangę gminnej, podobnie jak droga przez las od os. Dęba do os. Poręby i dalej na Bojanów – powinny być zrobione i w razie nieszczęścia i blokady ruchu w mieście być alternatywą na sprawne przemieszczanie się

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here