Szukali martwych dzików, znaleźli ciało człowieka

14

Podczas akcji poszukiwawczej martwych dzików, odnaleziono ciało człowieka. Nie wiadomo kim jest i skąd pochodził. Ciało znajdowało się w daleko posuniętym rozkładzie.

Wczoraj na InfoNowaDeba.pl opublikowaliśmy tekst „Rusza akcja poszukiwawcza martwych dzików” w którym informowaliśmy o działaniach kryzysowych podejmowanych w związku z pojawieniem się na terenie naszego powiatu wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF). W akcji brali udział strażacy ochotnicy z naszej gminy, oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

Finał działań zaskoczył wszystkich. Oprócz martwych dzików, w tarnobrzeskiej Kamionce znaleziono ludzkie ciało. Musiało ono znajdować się w tym miejscu od dłuższego czasu gdyż było w daleko posuniętym rozkładzie. Tożsamość denata nie jest znana. Być może ustali je wszczęte w tym zakresie prokuratorskie śledztwo.

14 KOMENTARZE

  1. Pytanie prejudycjalne. Jeśli żona szefa komisji rewizyjnej pracuje w placówce u burmistrza to czy taka komisja jest w stanie kontrolować burmistrza? Dla kolegi pytam. Czy to prawda że komisja rewizyjna przestała działać bo jej przewodniczący musi podlizać się burmistrzowi przed konkursem na dyrektora szkoły w Osiedlu Dęba?

    • ,,pytanie prejudycjalne” pojechałeś ;p GRUBO w takiej dziurze ,,niezależność” i ,,transparentność” to cnoty nielicznych -> pracujących przeważnie za płacę minimalna ;-)

  2. Poziom ludzi komentujących na infonowadęba w większości jest dnem.
    Znaleźli ciało człowieka a tu o du*ie murzyna pogawędka.
    DNO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here