Trwa budowa chodnika na DK9 w Jadachach

7
Fot. ilustracyjne

Trwa budowa chodnika w ciągu drogi krajowej nr 9 w miejscowości Jadachy. Prawdopodobnie roboty budowlane zostaną zakończone do końca roku.

Na ten chodnik mieszkańcy wioski czekają od wielu lat. Dzięki wsparciu parlamentarzystów z naszego okręgu Zbigniewa Chmielowca i Marcina Warchoła, oraz wizyty jaką osobiście w siedzibie GDDKiA złożył radny Tomasz Wolan, zapadła decyzja o wykonaniu chodnika od cmentarza do zjazdu na Górkę. Inwestycja w 100% zostanie wykonana ze środków zewnętrznych czyli z budżetu państwa. – Przetarg wygrała firma z Nowej Dęby. Wartość umowy 395 525 zł.  Zakres zadania obejmuje wykonywanie chodnika o szerokości 1,5 m i dł. 0,9 km po lewej stronie jezdni o nawierzchni z kostki betonowej wraz z robotami towarzyszącymi.– mówi radny Tomasz Wolan. – Dziękuję GDDKiA za te decyzję, jak również naszym parlamentarzystom za wsparcie naszej sprawy – dodaje

7 KOMENTARZE

  1. A może w przyszłości połączyć Tarnowską z Jadachami, tak aby można śmigać po chodniczku rowerami i dojechać aż do Komorowa.

  2. Po co tego Wolana wybierają? Tu chodnik, tam remiza, tu szatnia tam droga. Wszystko idzie do Jadachow i Chmielowa a w Cyganach nic. Weźcie sobie naszego Tomczyka do Jadachow a nam do Cygan dajcie Wolana.

  3. Już jeden z tych pseudoparlamentarzystow obiecał radnym co mu w odpowiedni otwór wchodzili całodobowy komisariat i minął ponad rok a komisariat jak był zamknięty tak jest nadal więc może zacznijcie czcigodni radni rozliczać tych waszych pseudoparlamentarzystow a nie dalej im słodzić.!

  4. my na Brzostowy chodnika nie mamy i bez krzaki na pyszne ropuchy chodzimy, miastowym to chodnik poczebny by sie na posiłek wydostać !

    • No doklodnie tylko na jednyj stronie zrobyly chodnik zeby lazily jak w Tarnowsky Woly u nas na owsikach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here