„TRZEŹWOŚĆ” – PODSUMOWANIE WCZORAJSZYCH DZIAŁAŃ

10

2 kwietnia br., tarnobrzescy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Podczas akcji „Trzeźwość”, na drogach powiatu, funkcjonariusze skontrolowali 150 kierujących. Zatrzymali 3 kierowców, którzy pomimo wypitego alkoholu wsiedli za kierownicę pojazdów.

Wczoraj od wczesnych godzin rannych, tarnobrzescy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość”. Miały one na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Policjanci ruchu drogowego realizowali zadania w wyznaczonych punktach kontrolnych na terenie Tarnobrzega i naszego powiatu. Sprawdzili stan trzeźwości u 150 kierujących. Podczas działań ujawnili 3 kierowców, którzy zdecydowali się prowadzić pojazd pomimo wypitego wcześniej alkoholu.

 • 2 kwietnia po godz. 12, na drodze w Trześni w gminie Gorzyce, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli forda transita. Za kierownicą pojazdu siedział 48-letni mężczyzna, od którego czuć było alkohol. Badanie urządzeniem wykazało 0,70 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz o jego losie będzie decydował sąd. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności wysoka grzywna i uprawa uprawnień do kierowania pojazdami na kilka lat.

/Policja

10 KOMENTARZE

 1. To jak to było w pierwszy dzień świąt 'na górce' w kościele, że ludzie zgorszeni wychodzili w czasie kazania ?

  Przyjechałam dziś i takie rzeczy słyszę… Może ktoś przybliżyć ?

 2. Tak się będzie działo jak ksiądz będzie bredził takie głupoty i wyzywał ludzi od debili. Tylko ludzie nie mają odwagi się sprzeciwić.

 3. A niby po co parafianka miałaby się sprzeciwiać podczas kazania . Niech ten oszołom normalne kazania mówi i będzie ok . Tyle lat proboszcz Nycz kazania wygłaszał i nigdy problemów nie było

 4. MIESZKANCU proboszcz NYCZ byl naprawde bardzo dobrym proboszczem, pelnym wyrozumialosci przede wszystkim nie doil pieniedzy i tak wiele zrobil dla parafii i ma wielki szacunek u parafian. Parafianka, jak i wielu z nas powinnismy sprzeeciwic sie niektorym poczynanioom noweg,Rada Parafialna,o ile taka jest, powinna zorganizowac parafianom spotkanie z proboszczem w salce parafialnej,

 5. Przecież ja także do proboszcza Nycza nic nie mam , moim zdaniem proboszcz Nycz był wzorem do naśladowania dla innych proboszczów w okolicy i nawet w całej polsce . Ale są też osoby w Nowej Dębie , które na nowego proboszcza szczekają , niby im się nie podoba a dalej składki dają , na tace dają , do kościoła prawie codziennie chodzą . Jakby ludzie z miesiąc , dwa mu nic nie dali to by ten jego mózg musiał inaczej myśleć

 6. Pytanie najważniejsze:
  Czy były w użyciu wykrywacze syropu na kaszel? Ale chyba nie skoro tak mała liczba ” nietrzeźwych” kierowców…

 7. O tym co się przyczepia do traktora to nie pisali co do przeglądu… Ale pewnie umyć trzeba aby nie śmierdziało…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here