Utrudnienia po wypadku drogowym w Budzie Stalowskiej

2

Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w Budzie Stalowskiej, na drodze relacji Stale – Nowa Dęba. Kierujący mitsubishi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachując wpadł do rowu. Ranny pasażer trafił do szpitala. Droga zablokowana jest w obu kierunkach. Utrudnienia potrwają do godz. 8.30.

Dzisiaj przed godz. 6, dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem osobowego mitsubishi. Do zdarzenia doszło w Budzie Stalowskiej, na drodze relacji Stale – Nowa Dęba.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 72-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, jadąc osobowym mitsubishi, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze, dachując wpadł do rowu. 67-letni pasażer osobówki trafił do szpitala. Badanie urządzeniem kierowcy wykazało, że był  trzeźwy.

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia. Na chwilę obecną na tym odcinku droga jest zablokowana jest obu kierunkach. Utrudnienia potrwają do godz. 8

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here