W CHMIELOWIE ZDERZYŁY SIĘ CZTERY POJAZDY.

6
Fot. Policja

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Chmielów w powiecie tarnobrzeskim. W wyniku zderzenia czterech samochodów osobowych, do szpitala trafiły trzy kobiety kierujące pojazdami i jedna pasażerka.

Wczoraj przed godz. 7, policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem czterech pojazdów osobowych. Doszło do niego na drodze w miejscowości Chmielów w powiecie tarnobrzeskim.

Pracujący na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 60-letnia kobieta kierująca fiatem seicento, wykonując manewr skrętu w prawo, zatrzymała się na pasie jezdni. Jadąca za nim toyota, nie zachowała szczególnych środków ostrożności i najechała na fiata. Chwilę później w toyotę wjechał opel vectra, a w niego jadący za nim mitsubishi, który nie wyhamował auta.

W wyniku zdarzenia trzy kobiety kierujące pojazdami i jedna pasażerka trafiły do szpitala na badania. Uczestnicy byli trzeźwi.

Na miejscu pracowały służby ratunkowe. Policjanci wykonali czynności procesowe, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków zdarzenia. Dalsze czynności prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie.

/Policja

6 KOMENTARZE

    • O tym samym pomyślałam …chociaż mężczyźni Ci młodzi i szybcy tez lubią wisieć na zderzaku ;)

  1. …Jak informuje podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu: według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierowca Fiata Seicento zatrzymał pojazd na pasie jezdni, a za nim zatrzymała się Toyota. Kierowca Opla Vectry nie zdołał zareagować i wjechał w tył Toyoty, która z kolei uderzyła w Fiata. Następnie kierowca Mitsubishi nie zdążył zahamować i uderzył w Opla….

    Ciekawe skąd te ustalenia z tego artykułu…może redaktor powoła się na źródła???

  2. Ja też czytałem, że Toyota zdążyła się zatrzymać za Seicento, tylko dwa pozostałe samochody nie. Skąd info ma taką wersję zdarzeń?? ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here