Drugi kurs autobusowy (tzw. szkolny) Nowa Dęba-Buda Stalowska-Nowa Dęba wznowiony

4
pixaby

 Na okres od 9 czerwca do 30 czerwca br. zostaje przywrócony drugi kurs autobusu (tzw. szkolny)  na linii komunikacyjnej  Nowa Dęba – Buda Stalowska – Nowa Dęba, tj. wyjazd z Budy Stalowskiej o  godz. 07.13, przyjazd do Nowej Dęby – przystanek Nowa Dęba Centrum k. Biedronki o godz. 07.40; powrót z Nowej Dęby z przystanku Nowa Dęba Centrum koło Biedronki o godz. 14.00, przyjazd do Budy Stalowskiej o godz. 14.28.

      W dalszym ciągu funkcjonuje kurs poranny (tzw. pracowniczy), wyjazd z Budy Stalowskiej o  godz. 06.18, przyjazd do Nowej Dęby – przystanek Nowa Dęba Centrum koło Biedronki o godz. 06.45 i powrót z Nowej Dęby z przystanku Nowa Dęba Centrum koło Biedronki o godz. 15.10, przyjazd do Budy Stalowskiej o godz. 15.38.

      Autobus pokonuje trasę zatrzymując się kolejno na przystankach:

Nowa Dęba Centrum Koło Biedronki; Nowa Dęba Basen; Nowa Dęba ul. Metalowca Hartownia, Nowa Dęba ul. Metalowca Straż; Nowa Dęba Basen; Nowa Dęba ul. Korczaka, Nowa Dęba Piekarnia, Tarnowska Wola zatoka droga krajowa; Tarnowska Wola OSP (Sklep); Alfredówka Cmentarz (Tartak); Alfredówka zatoka droga powiatowa; Alfredówka Szkoła, Alfredówka Krzyżowy Most; Buda Stalowska i odwrotnie w kierunku przeciwnym.

4 KOMENTARZE

  1. Super. Mieszkańcy tyle lat nie mieli połączenia… Nie każdy ma możliwość dojechać z kimś autem a podróż rowerem jest zależna od pogody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here