DZIEŃ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH: ZAPROSZENIE NA KONCERT OKOLICZNOŚCIOWY

24

24 KOMENTARZE

    • Nie chcesz za darmo wysłuchać przemówienia Susła ? Wyobraź sobie scenę, relfektory, biednego Kamila który to nagłaśnia i ciągnie go na bełty i pasjonujące przemówienie w stylu:

      Musimy pamiętać jak ważne są takie wartości jak honor, dobro i prawda. Prawda jest najważniejsza, choć bywa ona różna. Inna była prawda gdy uczyłem w szkole w PRL-u a i inna prawda jest dzisiaj. Prawdę trzeba umić właściwe wybrać! Ważne jest to, żeby zawsze stać po stronie prawdy. Zwłaszcza tej która aktualnie triumfuje. Bo to ona definiuje nam to czym jest dobro i czy w każdej sytuacji bez względu na system polityczny będzie nam dobrze. I nie ma większego znaczenia czy prawdą jest marsz w pochodzie 1 majowym czy bieg żołnierzy wyklętych. Ważne by być tam gdzie ta prawda aktualnie ma swoje miejsce. Jak mawia nasza polska noblistka Olga Tokarczuk „Gdyby można było spojrzeć na świat bez żadnej ochrony, uczciwie i odważnie – pękłyby nam serca”. Niech te serca, nasze serca zapłoną dzisiaj żarem prawdy dnia dzisiejszego. Niech te nasze młode i spragnione prawdy serca zawsze będą gotowe popierać to co aktualnie trzeba popierać! I nie wolno nam zapomnieć, że wiara, rodzina, ojczyzna to jest to co mamy w życiu najcenniejszego i o to właśnie powinniśmy dbać, a nie jakieś małe układziki czy umowy. Małe układziki – takie jak umowa koalicyjna – są niczym w obliczu prawdy jaką niesie powyborczy czas. Tak właśnie postrzegać należy honor którego uczyli nas żołnierze wyklęci na pochodzie 1 majowym.

  1. To był wspaniały koncert. Gratuluję organizatorom, a przede wszystkim zespołowi, byli fenomenalni. Wielkie brawa !!! Tak dobrego koncertu w Nowej Dębie dawno nie było.

    • Lepsza jest Ivonne. Uwaliła WOŚP, który kiedyś rozkręcała, a teraz wskoczyła w Wyklętych

  2. Tylko poważne propozycje z biznes planem… – anonim.

  3. Mamy kolejny wzrost zachorowań,gdzie można się zaszczepić czwartą dawką przeciw covid w tym mieście?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here