Ferie w Muzeum Opowieści

7

Zapraszamy dzieci i młodzież do naszego muzeum na okres ferii zimowych. Przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji, które wypełnią ten wolny czas. Już od poniedziałku będzie czekał na was m.in:
– kącik plastyczny,
– kącik gier i zabaw (planszówki, eko gry – „Nie wyrzucaj, wykorzystaj”)


Już w poniedziałek 13 stycznia 2020 roku Instytut Pamięci Narodowej przeprowadzi w naszym muzeum gry i zabawy edukacyjne. Gry planszowe są jedną z form działalności edukacyjnej, które pozwalają przyswajać wiedzę historyczną przy okazji dobrej zabawy. Zapraszamy od 9:00. Zapraszamy również rodziców z dziećmi na zwiedzanie muzeum.
W okresie ferii dzieci zwiedzają za darmo!

7 KOMENTARZE

  1. Fajnie ze takie Muzeum opowieści działa. problem w tym że ciężko sie tam dostać bez samochodu. Nie okłamujmy sie , nie każdy ma auto. przydał by sie jakiś transport zbiorowy z miasta. pozdrawiam Muzeum!

  2. Straszna odległości całe 5km, sama przyjemność wspólny spacer lasem, zorganizować się w grupę dobrać rodzica co dziatki przypilnuje i za jednym zamachem ferie z ruchem i kulturą 2w1. Zdrowie i przyjemność coś dla ciała i dla ducha. Kochani Rodzice nie róbmy z siebie i Naszych dzieci kalek przywiązanych do wygód telewizorów komputerów smartfonów itp.

  3. Mawiają, że dla chcącego nic trudnego. Jest np. szynobus, którym można się dostać. Od stacji Tarnowska Wola, to zaledwie kilkaset metrów.

  4. do Muzeum Opowieści,tu w puszczy lasowiackiej jak coś robisz z serca to musisz za to ponieść ofiarę,taka mentalność małomiasteczkowa,tu nikt nikogo nie doceni,pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here