iTV WISŁA: SENIORIADA W NOWEJ DĘBIE PEŁNA ATRAKCJI xvideo

9
Fot. SOK

Na terenach rekreacyjnych nad Zalewem w Nowej Dębie odbyła się senioriada. Przez dwa dni seniorzy korzystali z oferty sportowe i kulturalnej. Było dużo zabawy, aktywności ale także nauki. Senioriada to ważny element zaprezentowania codziennej działalności i pasji seniorów oraz zachęcenie kolejnych osób, by wyszły z domów i miło spędzały czas. Zapraszamy do obejrzenia.

9 KOMENTARZE

  1. Moja babulenka to miala atrakcje,w pierwszym dniu wybrala sie wozkiem i przebila dwie opony wiec ja chlowali na lawecie do domu,w drugim dniu scigala sie z rowerzysta i spadla z wozka,wiec sie czolgala i bidulenka dotarla po wszystkich atrakcjach ale sie odgraza ze za rok wyjedzie wczesnie rano i bedzie pierwsza

    • Nie wiem, o co chodzi. Krystian swoje wyciągnął, ja swoje wyciągnąłem, to po co się resztą martwić?

  2. Kino już czynne od poniedziałku bedzie. Ale film After 4 nie bedzie wyswielany? A mial byc przed awaria projektora? CZEMU??? POWINIEN BYC PRZECIEZ MAJA FILM W KINIE.

  3. Łowienie rybek w misce, rzut piłeczką do dziury itd, itp. Też mi atrakcje. Takie coś miały moje dzieci jak poszły do przedszkola. WNIOSEK: Na starość się dziecinnieje – dlatego powrót do dziecięcych zabaw. Inaczej tego nie da się wytłumaczyć. Tylko dlaczego tak drogo? Dlaczego za moje?

  4. Wszystkiego ładnie i pięknie – należy się seniorom atrakcje! Ale jest to niewspółmiernie wyważone. Dla młodzieży i młodych rodzin nie ma niczego! A przecież oni są przyszłością, płacą podatki do kasy miejskiej a młodzi uciekają i nikt nie chce nic zrobić aby tu zostali, tragedia!!! Burmistrz, radni i spółka, obudźcie się, emeryci to tylko część elektoratu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here