Iwona Strojek nowym dyrektorem Samorządowego Ośrodka Kultury

27
Na zdjęciu IWONA STROJEK (pierwsza od lewej)

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba ogłosił wyniki konkursu na stanowisko dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie. Nowym szefem placówki zostanie Iwona Strojek, która przez ostatnie lata pełniła funkcję dyrektora Zespołu Szkół nr 2. 

Iwona Strojek posiada wykształcenie wyższe, ukończyła również studia doktoranckie z zakresu nauk ekonomicznych. W ciągu ostatnich lat sprawnie zarządzała Zespołem Szkół nr 2 w Nowej Dębie gdzie dała się poznać jako bardzo dobry pedagog, wychowawca i przełożony. Nowy dyrektor rozpocznie prace w SOK z dniem 1 lipca 2021 roku.

27 KOMENTARZE

  • Poparcie poparciem ale fakt faktem ze to degradacja po tylu latach Dyrektowania w Szkole wyladowac w domu chlopa

  • Kruciutko?
   Myślę, że ten „motłoch” zna jednak lepiej ortografię.
   Typowe trolowanie. Pochwalić i obrazić. Byle zaistnieć.
   Pani Iwonie należy pogratulować i życzyć powodzenia. Oby było lepiej niż przez ostatnie lata.

 1. Czy ten artykuł Iwonce nie zaszkodzi, po co takie rzeczy pisać, niech pracuje gdzie chce. Autor tekstu trochę się zagalopował, wiem ,że chce przedstawić jak najlepiej, no ale niech to robi z głową bo oddzew może być zupełnie inny.

  • A co ma napisać portal, że Rzemień dalej jest dyrektorem? Żeby Monia była zadowolona?

 2. Jak mogło być inaczej jak Ta Pani ma mieszkanie od Gościa co wszystko Najlepiej Wie. Kruk Krukowi Oka Nie Wykole .

  • A jakie to zaskoczenie, że konkurs wygrała.Ktoby się spodziewał , no kto.Taki uczciwy konkurs wygrać.,.Niemniej sprytu gratuluję.

  • Ze ma wykształcenie wyższe? Burmistrz odpowiada za sprawdzenie dokumentów, no i komisja. Wszystko jest do sprawdzenia nawet za dwa lata, nawet za 6 lat.

 3. Miałem Nadzieje że MANTA po długiej przerwie od Nurkowania da Przykład jak w innych regionach Polski i posprząta Zalew . Ale Jestem Zawiedziony Oni Tylko w Czystej Wodzie Dają Radę

 4. Jest szansa, że będzie żywiej niż za Rzemienia i Suski. O to chodzi w instytucji kultury, żeby każdy mógł wejść i robić swoje pożyteczne wariactwa. Jak tylko nie będzie ludzi blokować politycznie, będzie w porządku. A jeśli siądą na niej goście z samorządów, związków, parafiów i zaczną dzielić zielony obrus pomiędzy swoich męczących bułę działaczy, znowu wszystko padnie jak przy poprzednich zarządcach.

  Dajta ludziom klucze, niech grajo i śpiewajo. Zysk jest z kierowania całym strumieniem ruchu, a nie małostkowym ciapaniu przy każdej osobie, czy może uczestniczyć w ruchu w świetle jakiegoś wydumanego p…enia. Pytanie, czy obecna pawłowa rada i wieśko-susły są na tyle współcześni po kataklizmie covida, żeby odpuścić psucie innym życia, w tym pracownikom, co było od zarania standardem w DKiT/SOK. Bądźta atrakcyjni bez wymuszania. Inaczej młode pokolenie was zacznie omijać, jak cywilizowane samoloty pola ryżowe Łukaszenki

 5. Chcesz dostać się na wizytę do Dentysty możliwie, jak najszybciej? Przedstawiamy listę placówek, gdzie terminy oczekiwania na wizytę do lekarza w Nowej Dębie są najkrótsze. Zwykle na termin do specjalisty trzeba długo czekać. Nie sprawdzamy jednak zwykle wszystkich możliwości. Zobacz naszą listę, dzięki której dostaniesz się do Dentysty w Nowej Dębie najszybciej.

 6. Gratulacje dla Pani Iwony. Niech przejmie władzę bo z SOK bez mała dom seniora się zrobił. Wszystko skupia się na jednej grupie społecznej, która za publiczne pieniądze dobrze się bawi. Pani p.o. dyrektor kupuje sobie stanowisko prezesa klubu seniora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here