KONCERT Z OKAZJI 60-LECIA ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW

22
Pixabay

22 KOMENTARZE

 1. A co z emisja Zielonej Granicy???? Społeczeństwo Nowej Dęby się niecierpliwi a w szczególności właśnie emeryci i renciści powinni zobaczyć jak PiS wysługuje się służbami mundurowymi. Następnym filmami nakręconymi w Polsce np przez Pana Smarzowskiego albo Holoubka powinny być Twierdza Żoliborz part 1 oraz part 2 Obrońcy Miesięcznicy. W potrzasku. O wysługiwaniu się przez PiS służbami polskiej policji. Przydałaby się nam tez biografia Tadka Rydzyka pod tytułem Łapiąc tlen, zza krat…

  • Anonim wejdź na fachowa stronę dziennikarzy filmowych http://www.imdb.com i sobie zobacz Zielona Granica ocena 6.4 na 10 do tego nagroda w Cannes a pisowski tvpowski gniot Smoleńsk nota 1.2 na 10 najgorszy film na świecie do tego tylko Polacy wiedza ze opiera się na kłamstwie i oszustwie PiSu na czele z Jarkiem Kaczyńskim prezesem Zorganizowanej Grupy Przestępczej PiS….

 2. Tak samo było z filmem KLER… Pamiętacie, nie? No co byście nie pamiętali…

 3. PALIKOCIE i TO PONIZEJ POwinniscie spalic sie ze wstydu POpisujac sie swoja newiedza o morderstwie w Smolensku. Moze byscie sie zglosili do pilnowania granicy a POtem wydawali opinie o tym niby „dokumencie”

  • Anonim Słusznie napisałeś morderstwo Smoleńskie Zginęło 96 niewinnych osób, a za to morderstwo odpowiada Pan Kaczyński, który jest ruskim agentem, tak jak i Pan Macierewicz, którego człowiek generał Kukula został awansowany ostatnio a który to tez jest ruskim agentem, szkoli nawet w Lublińcu ruskiego agenta z KGB. Ale wy pisowskie pieski nawet o tym nie wiecie bo wam mieli w głowie TVP szczujnia. Niszczarki zamówione piece rozpalone czas start….

 4. A JEDNAKU z tym pluciem jest zupelnie PO platformersku. Niebawem sie przekonasz kiedy byles bezpieczny. Jak jestes mloddy staniesiie to dla Ciebie neco pozniej, ajak jestes starym platformersolewakiem szybciej

  • Ostatnio się przekonałem o naszym bezpieczeństwie kiedy Błaszczak pierdoli dyrdymały ze nie potrzebujemy łączącej obrony przeciwpowietrznej wspólnej z Unia bo nasza jest najlepsza w Europie a w grudniu rakieta mogącą przenosić pociski balistyczne przelatuje sobie przez nasze polskie niebo w zwolnionym tempie machając przy tym do radarów i….. ślad po niej zaginął Błaszczak obsrany nie informuje społeczeństwa wojsko szuka i nie może znaleźć wyzywa się na generałach. Po paru miesiącach kobieta na koniu :) serio na koniu w lesie znajduje rakietę pod Bydgoszczą Błaszczak zrzuca swoja winę na podwładnego i udaje niewiniątko i co najlepsze zrzuca winę i nie zwalnia po czym tuż przed wyborami dente niby winny generał podaje się do dymisji:) Robert Ludlum w swojej powieści nie wpadł by na taki nierealny pomysł Ale takie rzeczy tylko w naszym kraju cały świat się z nas i z naszej obronności śmieje Do tego Minister Obrony Narodowej nie ma wykształcenia wojskowego praktyki wojskowej ani co najgorsze pojęcia o Obronie Kraju ale oczywiście wie wszystko lepiej nawet od zawodowych dowódców wojskowych. Anonim chcesz jeszcze sobie podyskutować o obronności Polski?????

  • Miecio nie mogę się doczekać jak twój ukochany prezydent stanie przed Trybunałem Stanu za wielokrotne łamanie konstytucji, wtedy po wyroku będzie se rozwiązywał ale sznorowki w butach:))Sprawiedliwość przyjdzie po was wszystkich bandytów z pis

  • Przecież wszyscy czują kiedy anonim pisze, bo jego wpisy przesiąknięte są wonią z tego jego rozrzutnika do gnoju…

  • Dlugopis? On bedzie bronil swoich ziomkow bo wie ze jak mu sie kadencja skonczy to bez pomocy Pislamistow to bedzie ogorkami handlowal….najgorszy prezydent w historii Polski….absoluty blazen …. A to kaleczenie angielskiego to juz taka kompromitacja ze wstyd…..

 5. CIEKAWE ze ZBYSZKIEM : dlaczego Ciekawy przynudzasz obornikiem. Wymysl wreszcie cos innego. Ty Zbychu dowiedz sie z czego zaslyna Zbyszko z Bogdzncai i nie obrazaj postaci bohaterrskiej.

 6. Anonim wiadomość z ostatniej chwili dla ciebie Andrzej Duda z nieoficjalnych źródeł ma dostać role w 2025 roku po przegranych wyborach ma zagrać postać historyczna mianowicie Atramentusa DlugoPISusa w sztuce która będą wystawiać we Wronkach na spacerniaku….:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here