Monika Urbanowicz finalistką polskiej Eurowizji Junior 2017

0

Prezentowany w polskich finałach Eurowizja Junior 2017 utwór Płomień miłości skomponował Adrian Gwoździowski – instruktor gitary w Studio Muzyki Rozrywkowej eMKa w Nowej Dębie, a tekst napisała tarnobrzeska wokalista Martyna Gawlik. Emisja na żywo w TVP 1 w niedzielę 1.10.2017 r. o godz. 17.30.

Wykonawczyni Płomienia miłości, Monika Urbanowicz, pochodzi ze Sztombergów w powiecie staszowskim. Swoją przygodę w telewizji rozpoczęła 2 lata temu występując wraz z tatą i 6-letnim bratem jako zespół Urbanowicz Band w programie Mam talent. Udało im się przedrzeć przez pierwszy etap eliminacyjny, jednak nie osiągneli potem większego sukcesu. Jakiś czas później Monika, już solo, wystąpiła w innym TVN-owskim show Mali Giganci, gdzie przebrnęła eliminacje i występowała w drużynie Grzegorza Hyżego. Monika nie tylko śpiewa, lecz także świetnie gra na pianinie, trąbce, saksofonie, a nawet perkusji. Piosenka Go Ahead z jej pierwszego singla w 2017 roku pojawiła się w jednym z odcinków serialu Na dobre i na złe.

Trzymamy kciuki za koleżanki i kolegów z regionu. Zapraszamy także do oddania sms-a na piosenkę Płomień miłości w czasie programu Eurowizja Junior – krajowe eliminacje w TVP 1 w niedzielę 1.10.2017 r. o godz. 17.30.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here