W niedzielę spotkanie z Jerzym Ziębą: „Jak uniknąć i leczyć COVID-19?”

115

Już w najbliższą niedzielę (3 października 2021 r.) o godzinie 17:00 na sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie odbędzie się spotkanie z Jerzym Ziębą, znanym i charyzmatycznym popularyzatorem medycyny komplementarnej, niezależnym publicystą i dziennikarzem, autorem kilku tomowej książki „Ukryte terapie”. Temat spotkania:

Jak uniknąć COVID-19? Jak leczyć COVID-19?

JERZY ZIĘBA – Całkowicie niezależny dziennikarz, publicysta, autor książek. Charyzmatyczny znawca tematów medycznych zabiegający o włączenie metod stosowanych w medycynie komplementarnej do procedur medycyny tradycyjnej, promotor zdrowego trybu życia, ambasador, promotor i twórca formulacji suplementów marki VISANTO.

Promotor świadomego używania suplementów i preparatów stosowanych w celu wzmocnienia działania układu odpornościowego. Twórca nowelizacji „Ustawy o zawodzie lekarza i lekarza dentysty” promującej pozostawienie lekarzowi decyzji o tym jaką terapie zastosować w porozumieniu i za zgodą pacjenta.

Niezależny publicysta podejmujący trudne tematy m.in. związane z bezpieczeństwem szczepionek, w szczególności substancji z jakich są produkowane i ich szkodliwości. Prowadzi działalność informacyjną i publicystyczną z wykorzystaniem mediów i mediów społecznościowych, w szczególności: mediów tradycyjnych i elektronicznych, własnej strony WWW.

115 KOMENTARZE

 1. Sprawdza statystyki szczepień i widzi czarno na białym że w Dębie saturacja szurów wysoka.

  Pan Jerzy (jak sam twierdzi) wyleczył się z covid w 7 godzin

  Nie trzeba szczepień, wystarczy VISANTO

 2. Super !!! PAN J.Zieba to człowiek z ogromną wiedzą, daleko wykraczającą ponad wiedzę medialnych pseudoekspertow medycznych oraz tych z rady medycznej. Czlowiek z którym nikt nie ma odwagi stanąć do rzetelnej debaty publicznej, niszczony, niedopuszczany do mediów głównego ścieku, atakowany bo niewygodny!!!!.Myślę że frekwencja dopisze!!

 3. Jak leczyć srowid? To proste. Wystarczy wywalić kolorowe pudełko za okno. Mam inne, poważniejsze pytanie. Jak leczyć głupotę i pogłębiającą się durnotę społeczeństwa, która powiększa się w zastraszającym tempie z każdym rokiem?

 4. I spoko. Chętnie posłucham pana Zięby. Lekarze już pokazują jak będą leczyć w zamkniętych szpitalch. Znowu nadmiarowe zgony nam szykują. A covid wyleczyc najlepiej jak ktos wyżej wspomniał – wyrzucając tv!

 5. Gdyby to wszystko było takie proste. W Nowej Dębie będą mądrzejsi niż reszta świata. Oby się to nie zemściło wzrostem zakażeń. Ja zgłoszę się po 3 dawkę

  • Drwić można. Owszem. Ale czy nie lepiej przekonac się samemu? Tez z początku nie wierzylam. Ale poczytalam ksiązki, posluchalam niezależnych od koncernow farmaceutycznych profesorów i lekarzy ( najczesciej sa to naukowcy z USA) i co? I się okazuje, ze na świecie wiedza, którą przekazuje p. Zieba jest znana, ale bardzo głęboko ukryta… Wszystko co podaje jest potwierdzone randomizowanymi badaniami naukowymi. Wszyscy ci naukowcy mowią ze to kwestia kto jest zależny finansowo od korporacji farmaceutycznych. Kto raz wziął pieniądze jest w ich łapach. Kto nie wziął pieniędzy – cos moze. Unasz trzeba glosic prawde tych korporacji… Lekarze leczacy inaczej – maja izbe lekarska na karku. Czyżby byl skorumpowana? Wy jak chcecie przykładajcie sie do bogacenia tych mafii…i szczepcie sie, co pol roku nowa dawką, wolna wola. Bierzcie tabletki, ktore nie leczą, a tylko łagodzą objawy chorób. Wyjście z chorob jest mozliwe. Wystarczy zmienic styl zycia, wrocic do korzeni. Nie zapychac się węglowodanami 6 razy dziennie, jesc zadko ale jedzenie pelne wartosci odzywczych(bialko i tluszcz budulec dla komorek) , suplementowac pierwiastki i witaminy. ziemia jest zniszczona szt. Nawozami i przez to zywnosc jest jałowa. To mowią wszyscy mądrzy lekarze a powtarza dla nas p. Zięba bo poswiecil wiele lat żyjąc na tzw. zachodzie by dotrzeć do tej wiedzy…

 6. Jerzy Zięba w latach 1976–1981 studiował na Wydziale Maszyn Górniczych i Hutniczych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, studia zakończył uzyskując tytuł magistra inżyniera.
  I tyle w temacie.

  Jestem magistrem elektryki. Powiedziać wam jak wyjść z Covida? Prądem go! Prądem!!!

  • I jak widać wykształcenie techniczne nie przeszkadza w studiowaniu literatury medycznej, wyciąganiu wniosków i przekazywaniu tej cennej wiedzy nam. Bez Niego bylibyśmy dzisiaj w czarnej d…. Gdybyś Maniek chociaż jedną jego książkę przeczytał, to wiedziałbyś, że nie są to jego pomysły i wymysły, tylko pod każdą tezą stoi kilka artykułów z uznanych czasopism medycznych.

 7. Przecież to jest „znachor” żaden z niego lekarz i ekspert. Ludziska tylko się pozarażają COVIDEM na tym spotkaniu i będzie płacz i zgrzytanie zębów. Zabierzcie ze sobą dużo pieniędzy bo będzie wam próbował sprzedawać lewoskrętną witaminę C, wodę Nowaka oraz garnki, koce i inne gadżety a wyjdziecie ze spotkania i spadniecie z płaskiej ziemi zaraz za SOKIem.

  • Przypominam ze obecny zmutowany wirus jest 40% grozniejszy od poprzedniego bo atakuje teraz wszyskich

  • Do Maggie
   Ale w tych czerapach podświadomie ludzie mają zakodowane że to „lekarz” i jak przyjedzie takie to to, chołota myśli że jest naprawdę wyjątkowe aby ten ktoś (uznany „lekarz”) odwiedził taką dziurę jak Nowa Dęba. Co tam wypity Ferency w Świdnicy, „”tu w dembie bedzie autorytet”” który tylko podpiera się tylko na innych lekarzach ze swiata medycyny.

 8. Nowa Dęba osiągnęła dno… Wierzcie dalej w tych znachorów „niezaszczepionych” co maja nieludzka bele z takich kretynow co leca na ich „wyklady” o lewoskrętnej witaminie C

  • Słuchaj najpierw zapoznaj się z wiedzą Jerzego i lekarzy uczonych a nie głównego ścieku a potem pisz te swoje „mądrości”

 9. Do ciemnogrodu wiedzie rycerz światłości na biały koniu i opowie czym się leczyć. Uczestników spotkania w kaftan i witaminę C lewo skrętną w lewatywie podawać. Ręce i już lewa noga zaczynają opadać.

 10. Kiedyś bardzo często chorowałem , chodziłem po medykach i nic mi nie pomagali .Przypadkowo zainteresowałem się wiedzą jaką przekazuje panem Ziębą i poprawa jest niesamowita . Jak to jest że medyk który powinien mieć wiedze nie ma a taki inżynier Zięba ma . Osoby co negują Ziębę dla mnie to ciemnogród bo nie sprawdzili czy coś działa czy nie a z góry to negują . Ten człowiek opowiada i opisuje badania naukowców do których każdy ma dostęp , a co niektórzy wypowiadają się jakby wiedzę czerpał z kapelusza . W naszych czasach medycyna akademicka to szambo ,skorumpowana i licząca tylko zyski , a człowieka traktuje się jak śmietnik któremu pcha się chemikalia ,które często i gęsto można było by zastąpić tylko odpowiednimi jakościowo minerałami ,witaminami i choroba ustępuje

 11. Oj widzę jak co niektórzy się srożą tutaj boją się prawdy wolą prawdopodobnie słuchać psychopatów z Telewizora – zobaczcie co się dzieje w Australii to może wyjedziecie z tej Hipnozy Terroru! No chyba że inne są tu intencje w komentarzach na to już nikt nikomu nic nie poradzi…

  • Chłopie oni nie wiedzą co to jest lub był komunizm, a te pis..dy robią bunt wobec władzy i policji której Polska może pozazdrościć. A my mamy eksperta od witaminy C i kolesia z NTSB Poland (od parówek i koka koli) co lubi zamacać młode mięso typu Janiger.

 12. Naprawdę? Ludzie ogarnięcie się ten facet nie ma nic wspólnego z medycyną. Przecież to zwykły inżynier … który raka leczy witamina c …
  Coraz więcej znaków ze Dęba jest zagłębiem foliarzy.
  Kupcie sobie dużo foli aluminiowej i zróbcie czapeczki…

 13. Nowa Dęba jak Rosja – stan umysłu, tylko dlaczego w tą stronę!!!! Oszołomów nie brakuje, ale dlaczego tacy ludzie mają wpływ na życie w naszym mieście. Niestety coraz bardziej widać, że nasze miasto to kraina dziwolągów, a dowody na to pojawiają się coraz częściej. Dlatego co mądrzejsi młodzi tutaj nie zostają tylko dają dyla. Smutne.

 14. Najgorsze w ludziach ufających temu „lekarzowi” jest to że wszystkie logiczne argumenty przeciwko temu człowiekowi jego zwolennicy biorą jako dowód na to że wszyscy spiskują przeciwko biednemu Jurkowi który chce dobrze dla ludzi …. Ja pie dole..

 15. Do ludzi którzy tak plują na Jerzego Ziębę – żal mi was, nie macie rozumu i łykacie jak pelikany wszystko co wam powiedzą media sponsorowane przez koncerny farmaceutyczne. Piszą że to znachor, który leczy raka Wit. C itp a wy we wszystko wierzycie nie sprawdzając jak jest na prawdę. Opluwacie człowieka a założę się że nawet nie przeczytaliście rozdziału jego książki ani nie zastosowaliście żadnej metody o których pisze i mówi. To źle świadczy tylko o was. O preparatach genetycznych zwanych szczepionkami też zapewne nie sprawdzacie informacji z różnych źródeł tylko biegniecie po szprycę bo w TV czy Radio powiedzieli „zaszczep się „

  • Dokładnie hej tują faceta który od ponad 25 lat bodajże zajmuje się tematyką naukową medycyny pokazuje dowody i przekazuje wiedzę naukowców! A nie swoją..Zresztą zna nie jednego z tych naukowców osobiście! Najlepiej wierzyć tzw pseudo profesorkom przekupionym przez przemysł farmaceutyczny

  • masz rację oni nie wiedzą jaka parodia odgrywana na naszych oczach. za jakie pieniądze. Bo ci którzy sprzedają się koncernom farmaceutycznym to są Specjalisci aby zamieszać nam w głowach .To nie są zadni opluwacze
   pana Jurka tylko wynajęci za pieniądze sługusy tych specjalistów od Public Relation.
   Początkowo to też mnie to bolało że plują ale później zrozumiałem że jesteśmy poddawani
   Astroturfingowi
   ”Astrosurfing – pozornie spontaniczne,
   obywatelskie akcje lub inicjatywy podejmowane
   w celu wyrażenia poparcia albo sprzeciwu
   dla idei, polityka, usługi, produktu, wydarzenia,
   kiedy naprawdę kierują nimi specjaliści w zakresie
   PR. Nazwa astroturfing pochodzi od znanej
   amerykańskiej marki produkującej wykładzinę,
   która przypomina trawnik.
   Stąd też zjawisko to nazywane jest również
   kładzeniem sztucznej trawy.”

  • Większość „mądrali” , którzy wstawiają tu posty nigdy nie sięgnęła do źródeł wiedzy z powodów prozaicznych. Barierą jest czytanie ze zrozumieniem, brak krytycznego myślenia, znajomość j. obcego. Im wystarczy papka z tafałenu lub tefałpe.
   I to jest problem, bo dorasta pokolenie bezideowych kanapowców, którzy za chwilę mają wziąć odpowiedzialność za swój kraj. Jak łatwo takimi manipulować !
   A inna grupa to tzw. mądrale co to „nigdzie nie był, gówno widział” a się wymądrza.
   A jeszcze inna to zwykłe trolle co to za srebrniki sprzedaliby swoja matkę.
   Próba „wirtualnego ukamienowania” p. Jerzego Zięby, jest żałosna. Bo to tak jakbyś chciał dać w gębę listonoszowi, który przyniósł ci złą wiadomość. A pan Jerzy Zięba przeciwnie odkrywa przed nami dobre wieści, ale i tak spotyka go niechęć, ostracyzm i co tylko najgorsze. Bo odważył się upublicznić to co przez lata było i niestety nadal jest skrywane, bo narusza status quo grup interesów.
   Brak otwartej i rzetelnej debaty w wielu kluczowych sprawach m.in. zdrowia tylko potwierdza, że spora część Polaków to konformistyczni niewolnicy. Jesteśmy kolonią „tych starszych i mądrzejszych” i godzimy się na to ?

 16. wszystkich tych zagorzałych moich przeciwników bardzo serdecznie zapraszam na spotkanie oko w oko, twarz w twarz :-) Mam nadzieję że wystarczy wam odwagi wystąpić przeciwko mnie publicznie

 17. Ja też zajmuję się medycyną odkąd pamiętam, i znam sie na tym, bo wiem kiedy jestem chory, a kiedy nie. Ale nie robię z tego żadnych sensacji po wioskach i miasteczkach

 18. Ludzie się dzielą na kumatych i niekumatych, kumaci przeżyją, niekumaci – nie koniecznie.
  Od 25 lat pracowałem w środowisku służby zdrowia, przez ten czas poznałem mnóstwo, wspaniałych ludzi ze świata medycyny, farmacji, nauk biologicznych – w tym moją żonę – farmaceutkę :). Sam nie mam wykształcenia medycznego, choć na studiach miałem wykłady z medycyny i zajęcia praktyczne w szpitalu w Zabrzu.
  Można by sądzić, że w takim środowisku, nie można być chorym – nic bardziej mylnego. Odkąd pamiętam, zawsze łapałem wszelkie infekcje, jakie sezonowo się pojawiały, podobnie moja żona i dziecko. Punkt kulminacyjny tych infekcji wystąpił 6 lat temu, wówczas wszyscy chorowaliśmy od października do marca na zmianę.
  Sytuacja ta mnie tak wqwiła, że zdesperowany zacząłem przeszukiwać portale zdrowotne i po nitce do kłębka trafiłem na wykłady prof. n. med Andrzeja Frydrychowskiego, których już na YT nie ma, bo zostały wykasowane przez YT, tam gdzieś padło nazwisko Jerzego Zięby. Z pewną dozą niepewności, zainteresowałem się tym człowiekiem, zakupiłem książkę, przeczytałem i skonfrontowałem zawartą tam wiedzę z książkami, które pozostały żonie z jej studiów m inn Farmakologia Tom I W.Kostowski, Z.Herman z 1979 roku, okazało się, że zarówno Frydrychowski jak i Zięba mówią prawdę m inn o Vit D3. Oczywiści Kostowski nie wiele powiedział na tema roli Vit K2 (grupa nenachnionów), ale na zachodzie badania poszły nie co dalej i rola ta została dobrze udokumentowana, podobnie z rolą Vit A i wszystkich 8 izomerów Vit E (alfa, beta, gama, delta tokotrienoli i tokoferoli), no i oczywiście Vit C. Badań na ten tema jest tysiące. Zięba przegryzł się przez większość i zreferował to w swojej książce. Co ciekawe w książkach Jerzego Zięby, nie ma ani jednego badania autorstwa Zięby, wszystkie opisane badania, są wyciągnięte z baz publikacji medycznych, w których publikują naukowcy o specjalnościach bio-medycznych.
  Mimo różnicy zdań z moją żoną, doszliśmy do konsensusu, że musimy sobie podnieść poziom vit D
  Moja żona początkowo również była sceptyczna co do produktów Visanto, ale postanowiłem zrobić eksperyment – ja zakupiłem ADEK plus i D3 w kroplach, a żona stosowała dostępne w jej aptece witaminy. Żeby dokonać kontrolowanego podniesienia poziomu vit D całą rodziną udaliśmy się na badanie D25OH – czyli poziomu magazynowej postaci vit D – wszyscy mieliśmy poziom ok 30ng/ml. Po kwartale stosowania vit D zgodnie z zapoznaną wiedzą, ale z różnych źródeł, Ja uzyskałem wynik lepszy o 35, natomiast moja żona uzyskała wynik lepszy o 3 słownie trzy. Ponieważ moja żona wyciąga wnioski, po następnym kwartale Ja już miałem ok 95 ng/ml a żona ok 55ng/ml (i wówczas żona zgodziła się podać ADEK dziecku). Od tego czasu nie zaliczyliśmy przeziębienia dłuższego niż 2-3 dni, tzn dziecko od 5 lat nie zachorowało ani razu, my po jednym razie żona 2 dni ja 3 dni, ale w rożnych porach roku. Mino C19 jak na razie, odpukać nic nas nie rusza. Ponieważ, same witaminy to nie wszystko, strona Visanto oferuje znacznie więcej, oczywiście nie namawiam tych co maja węża w kieszeni, natomiast muszę się pochwalić, że po zastosowaniu większości tego co Visanto ma na stronie, nie mam już zadyszki na II pietrze, jak bywało wcześniej, tylko spokojnie wbiegam na czwarte. No to teraz sami sobie odpowiedzcie na pytanie, czy warto było poznać Jerzego Ziębę a za jego przyczyną ponad setki lekarzy, którzy dali sobie i Ziębie szansę na wymianę informacji. Pozdrawiam i życzę zdrowia, szczególnie ludziom mało kumatym.

  PS Na początku napisałem, że 25 lat współpracowałem ze służbą zdrowia, jesteście ciekawi co dzieje się z moimi starymi znajomymi z branży? Ulegli magii telewizji i się dali namówić na terapię genową z dodatkiem tlenku grafenu, więc nie mamy już wspólnych tematów do rozmowy, no bo oni wiedzą lepiej, bo w telewizji mówili, choć ci, którzy nie byli w grupie placebo i się pochorowali, dzwonią czasem nieliczni do mnie czy mam jakąś wiedzę, jakby tu podnieść odporność może… odsyłam do Zięby, bo co ja mogę, ale na tlenek grafenu to i Zięba nie pomoże.

  • Z ostrożności procesowej, chciałem dodać, że w mojej informacji wystąpiło lokowanie produktu, informacja ta nie była poradą medyczną w myśl paragrafów, które to regulują, opisane przeze mnie efekty stosowani wymienionych wyżej produktów nie muszą spowodować u każdego takich samych następstw, więcej powiem, moja żona nawet odradza mi stosowanie ich wieczorem, bo ona ma na 8-mą do roboty i boi się żeby nie zaspała, ale tylko tak gada, jeszcze nigdy nie zaspała :)

 19. Dlaczego nie uzywacie swoich prawdziwych nazwisk, tylko jakies anonimy i nicki podajecie? Boscie tchorze. Od lat mam ksiazki p. jerzego Zieby, ogladam Jego wyklady, prelekcje, w ktorych jest rzetelna wiedza dziennikarza sledczego. Kupuje tylko suplementy Visanto i ostatnio sama dzieki ksiazkom Ukryte Terapie i suplementom Visanto wyleczylam sie w mig z zapalenia oskrzeli. Gdybym poszla do lekarza to powiedzialby, ze to srovid. Dlaczego zaden z tych coronacelebrytow nie ma odwagi stanac do debaty z p. Jerzym Zieba, tylko robia nagonke na Niego, nazywaja szarlatanem i oszustem ? Kiedys prenumerowalam Gazete Wyborcza. teraz nie dam im zarobic nawet grosza, bo tez stala sie scierwomediem. Brawo dla Nowej Deby!

  • Ma Pani w 100% rację. Tez znam książki p.Jerzego i wiem w jaki sposób się leczyć. A witamina C jest na stałe w menu moje rodziny. Cała reszta „madrych” inaczej niech nie pluje jadem ale pójdzie, posłucha a potem wyciaga wnioski..

  • Prawda, święta prawda pani Barbaro. Sami tchórze co boją się swoich nazwisk tutaj brylują. A zwłaszcza „Anonim”, który zawsze jest „za”, a nawet „przeciw”… ( Chyba że sąsiadka ma okres, wtedy jest na odwrót…)

  • Gdyby wiedzieli co oznacza określenie „znachor ” to nie docenialiby w ten sposób Jerzego Zięby bardziej niż lekarzy .

 20. O ile Hejtu tutaj! Facet celi się tylko wiedzą i to bardzo ingerującą gdzie nikt inny w Polsce tego robi. Od niego zaczęło się to, że hektarze korposzurów zaczęli sami promować np. Witaminy D + K i wit C wcześniej w aptece tego nie było. Niestety jego porady przynudza efekty w kuracji witaminami sam się wyleczyłem i do lekarza od kilkunastu lat nie zaglądam!

 21. Drodzy mieszkańcy Nowej Dęby
  Gratuluję Wam i zazdroszczę mądrych władz miejskich. Nie stchórzyli i pozwolili na takie spotkanie z p. Jerzym Ziębą. Czujcie się wybrańcami – bo prezydenci wielu miast boją się pana Zięby jak ognia – właściwie to nie jego – ale opinii swoich mocodawców. Korzystajcie z wiedzy pana Jerzego. Odpowiednio stosowane „metody”, nawet nie tak bardzo dokładnie potrafią wiele zdziałać. Im szybciej zastosowane tym większa szansa na powodzenie. Nie macie pojęcia jak nawet „głupia wit. C” i inne przeciwzapalne substancje odpowiednio zastosowane mogą pomóc. Nagrywajcie te wystąpienia, słuchajcie, przekazujcie po rodzinach i znajomych. Warto!

 22. Szczerze mówiąc można odstawić ćpanie czytając te bzdury o tych „cudownych” sposobach człowieka który jest elektrykiem z zawodu i tych pelikanów których tu nie brakuje i wierzycie we wszystko… Może jak wam powie że gównem trzeba się wysmarować i przechodzą wszystkie choroby po tym też to zrobicie?

 23. JURAS -100% zgadzam się z Tobą i popieram, szkoda że niektórzy mają problem, żeby to zrozumieć, było by im w życiu lżej. Krytykować można ale najpierw należy poznać temat, poczytać, posłuchać ale dla niektórych to jest zbyt trudne, ponad ich siły.

 24. Mnie tylko dziwi, skad, akurat w temacie Pana Zieby, tyle tutaj agresywnej, gniewnej krytyki!
  Jesli odwiedzam jakies ulubiine strony, to chyba dlatego, aby z nich, w pierwszej mierze, skorzystac.
  Jesli jestem innego zdania, to wlaczylbym sobie telewizor!
  Ciekawe tylko ile srebrnikow dostaje za taki wpis osobnik, zwany anonimem za kazdy negatywny wpis?
  Wstydz Sie zdradziecki gnoju!

 25. Każdy prostak ma swoją opinię na każdy temat i jest przekonany o swojej racji. Wszystko co wygląda inaczej będzie hejtował. A wystarczy popatrzeć na statystyki chorób, dominują te w układzie krążenia i nowotwory.
  Więc mądrale nienawidzące „znachorów” do was pytanie: skąd biorą się te choroby? z braku lekarstw, czy z braku odpowiedniej żywności? Pasza, która przygotowana jest dla was w supermarketach jest przyczyną tych chorób. Dalej przemysł farmaceutyczny leczy was objawowo „do końca życia” chemicznymi substancjami, które niczego nie leczą, a ich głównym działaniem są skutki uboczne, powodujące więcej problemów ze zdrowiem. I tak pelikany dochodzą do używania kilkunastu pseudo lekarstw, wydając masę pieniędzy, a za samo wejście do gabinetu profesora płacą haracz. Potem wciskają koperty z dużymi pieniędzmi do kieszeni lekarza, aby operacja się udała. Tym sposobem mamy długie kolejki narzekaczy na służbę zdrowia, bo ich nie leczą. Dlaczego najważniejszą wartość życiową oddajecie w obce ręce? Przy każdym podnoszonym kieliszku życzycie sobie zdrowia, więc zainteresujcie się nim sami, a nie plećcie bzdur typu: jak będę chory, to pójdę do lekarza. Instrukcja obsługi organizmu jest prosta, trzeba ją poznawać z różnych źródeł. Pan Zięba jest jednym z moich doradców, jednak odpowiedzialność za swoje zdrowie biorę sam. Jestem emerytem, czuję się o 25 lat młodszy i tak funkcjonuję. Z apteki kupuję raz w roku wodę utlenioną za 1.30 zł. Pomogłem już wielu zrozpaczonym ludziom, bo wiedza o zdrowiu jest dostępna dla wszystkich i nie kształconych przez firmy farmaceutyczne również. Więc nie idźcie jak stado baranów na rzeź, nie napełniajcie brzuchów „paszą” przygotowaną dla mas, skonfrontujcie wiedzę „znachorów” i mądrych lekarzy, a zaczniecie żyć.

 26. Cenie ludzi za ich wiedze i kulture. Obecne podzialy poprzez wiadomo co nie powinny wyzwalac agresji u ludzi bo to poglebia psychoze i zachorowalnosc. Kazdy moze spojrzec chyba na statystki jakie otrzymano w Wielkiej Brytani i Izraelu. I co dalej? Dokad zmierzamy. Zapytaj osobe pracujaca w szpitalu pobliskim jakie sa proporcje tych zas..i bez. Podam ci przyklad obok mnie 13:3!!!!Moze to otworzy myslacym oczy i rozum. Na 13 osob w stanie ciezkim tylko 3 byly bez experymentalnego szczypoirka.

  • Ja zaszczepiony trzecia dawka gdybym dzisiaj poszedl do promowanego Znachora przez Urzad na sam jego widok bylbym czternasta osoba w tej statystyce

 27. Niektórzy z komentujacych uważają, że Jerzy Zięba nie ma prawa wypowiadać się na tematy medyczne , bo ma wykształcenie uczelniane o profilu inzynieryjnym a nie jest lekarzem.. Czy w takim razie uważają też, że np. Ignacy Łukasiewicz – z wykształcenia farmaceuta – nie miał prawa wynależć lampy naftowej i zajmować się przemysłem petrochemicznym ? A Ignacy Paderewski – pianista i kompozytor – nie miał prawa efektywnie zajmować się polityką, walcząc o Polskę ? Samouk Jan Szczepanik nie miał prawa robić wynalazków w dziedzinie fotografii – i to wynalazków na skalę światową ? Trzeba być wyjątkowo zarozumiałym palantem , ograniczonym umysłowo, żeby tego typu zarzuty ( w niewybrednej formie, mającej na celu ośmieszanie – wg autorów) wysuwać w stosunku do osoby od 25 lat studiującej dogłębnie, z inżynierską wnikliwością i dokładnością, zagadnienia i prace naukowe z całego świata dotyczące zdrowia i mającej ogromne zasługi we wskazywaniu ludziom, uznanym przez lekarzy za nieuleczalnie, chronicznie chorych, skutecznej drogi do odzyskania zdrowia… Można by było jeszcze zapytać, czy to tylko głupota takich komentatorów , czy zlecona robota…

 28. Pan Jurek ma rację; ciekawa jestem ilu hejterów i ludzi nieprzekonanych do prawdy przyszło na spotkanie z panem Zieba żeby Mu o tym powiedzieć dlaczego Go nie lubią; zmierzyć się z Nim słownie i wtedy spotkanie zamieniłoby się raczej w konstruktywną debatę. Miałabym taką cichą nadzieję. Brawo dla władz samorządowych w Nowej Dębie.

  • Bo nie ma prawa. Niech sobie zrobi drugi fakultet z leczenia ludzi, to wtedy będzie w porządku wobec tych, którym się chce studiować medycynę.

 29. Skoro można kupić majtki na poczcie, to dlaczego nie miałby leczyć ludzi inżynier po akademii górniczo hutniczej ? Rozumiem ze podstawowym lekiem jaki przepisuje to 'zdrowaśki’, a leczy za „bóg zapłać”…

  • Jeżeli kogoś nie ma w tv to według Ciebie znaczy, że szkoda na niego czasu tak? Powiem Ci tak – właśnie dlatego, że jest dobry nie ma go w tv, przekazuje wiedzę która jest niewygodna. Nie licz na to, że w tv usłyszysz prawdę! Kiedy ludzie to zrozumieją!!!

 30. No nie bądźcie takimi świniami. Dajcie księdzu zarobić na pogrzebach. Tylko nie wszyscy naraz, bo chłopina będzie musiał na trzy zmiany tyrać…

 31. ,, Όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια”;To jest greckie powiedzenie I znaczy, ze jezeli komus do piet nie dorownujemy to z tego kogos robimy najgorszego, nic nie wartego. Wiekszosc z Was ktorzy piszecie te pelne nienawisci komentarze wspolczuje Wam ze tak nisko upadacie. Chyba zapomnieliscie ze J. Zieba nauczyl cala Polske jak samemu zadbac o swoje zdrowie i o siebie dlatego nalezy mu sie pelny szacunek.

 32. I jeszcze jedno chce Wam powiedziec(chodzi mi o tych co neguja wszystko i wszystkich, jestem tylko ciekawa ile wy za te komentarze bierzecie, oplaci sie Wam, spicie spokojnie?),, Madry uczy sie caly czas natomiast glupi juz wszystko wie”Poczytajcie troszeczke to moze sklecicie jakis zdanie z sensem.

 33. Brawo dla Pana Zieby.Dzieki niemu nie chorujemy z mezem od kilku lat.Jego produkty sa cudowne.Ci wszyscy przeciwnicy Pana Zieby niech sie lecza chemia, i biora szczepionki nawet do dziesiatej dawki, jezeli jeszcze beda zyli. ZDROWIA ZYCZE.

 34. Jak wspaniałe Ma ZNACZENIE i SIŁĘ DZIAŁANIA słowo ;- „ZNACHOR ” – UŻYWANE przez WIEKI przez Naród – zwany przez inostranców ” LACHY ”
  Wyjaśniam – inaczej MYŚLĄCYM -tzw ; WIDZI Mi SIĘ -zwanym nie raz mądraliami -Elitom ,że ” LACH – LECHICI „-
  to STARE okroślenie -NASZEJ KRAINY i jej MIESZKAŃCÓW – nas SŁOWIAN – POLAKÓW.
  A teraz GENEZA -słowa ” ZNACHOR ” – PROSZĘ TEN WYRAZ PODZIELIĆ NA DWIE SYLABY -” ZNA ” I ” CHOR ”
  – i stworzyć określenie z tych dwóch sylab -DODAJĄC literki – OBY = ZNA CHOROBY – jaką ma wiedzę i na jak TEMAT-OSOBA -tak OKREŚLANA. Przed weloma latami WSTEECZ -CI tzw .ZNACHORZY ,byli nieraz jedynymi dostępnymi znawcami zagadnień -ratowania ŻYCIA. Określenie TO w przeszłości jaki i obecnie jak widać bedzie ratowało ZDROWIE i ZYCIE – człowiekowi wspólczesnemu.
  A tym MADRALOM – polecam rozpoznać genezę powestania określeniia ;- med.lek.przed nazwiskami osób ,tytulującymi się tym skrótem. oraz ich – ” LOGO „

 35. Propagator pseudomedycyny będzie musiał wykonywać prace społeczne przez pół roku. Ma również zapłacić 20 tys. złotych na Polski Czerwony Krzyż. Wyrok jest prawomocny.

 36. 100 razy wole tego znachora jak to napisałeś , niż tffu naukowców którzy każą sie zaszczepić jakimś preparatem tą pseudo szczepionką którą pewnie ludzie mając tą wiedzę co w teraz nigdy by nie przyjęli . inna sprawa jest ze nie przyznają sie nigdy do tego .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here