ZAPROSZENIE NA 2. RAJD LASOWIACKI! JUŻ W NIEDZIELĘ!

14

Klub POGOŃ Nowa Dęba zaprasza do udziału w II Rajdzie Lasowiackim. Wydarzenie odbędzie się 4 czerwca 2023 roku (niedziela).

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy amatorów jazdy rowerowej (bez względu na wiek). Rajd Lasowiacki odbędzie się w niedzielę 4 czerwca 2022 czyli w przeddzień w ustanowionego przez ONZ Światowego Dnia Środowiska Naturalnego.

II Rajd Lasowiacki będzie miał analogiczną formułę jak w ubiegłym roku. –Przez wspólną, rekreacyjną wyprawę rowerową chcemy zaprezentować jak ważną rolę w pielęgnowaniu środowiska naturalnego pełnią Lasy Państwowe. Wydarzenie będzie również promocją aktywnego spędzania wolnego czasu w otoczeniu lasów, obcowania z naturą, a także promocją edukacji leśnej, oraz lekcją korzystania z produktów lasu – mówi Marek Ostapko, prezes POGONI NOWA DĘBA.

Finałem rajdu będzie piknik edukacyjny na terenie wiaty rekreacyjnej Nadleśnictwa Nowa Dęba („Dęba-Rozalin”). Na przybyłych będzie czekać ognisko z kiełbaskami oraz degustacja dań z dziczyzny. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Poseł Marcin Warchoł oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Diektiarenko.

START: godzina 12:00  – parking krytej pływalni, następnie rajd rekreacyjny do miejsca docelowego (ok.40 min).

14 KOMENTARZE

  1. Militariada, militariada – wszyscy coś gadają, a tu ani na stronach INFO, ani UMiG, ani SOK nic nie ma. Cisza i milczenie. A to niby tuż tuż.

  2. Bo tak nic się nie chwalisz… Chyba że jesteś 'zmentzony’ po jego wizycie…

    • No chyba za tego Mentzena ( czy jak mu tam), to już jeden sędzia piłkarski słono zapłaci (oby nie).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here