Zaproszenie na Kino Plenerowe w Jadachach

8

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie oraz Ludowy Zespół Sportowy w Jadachach zapraszają na familijne kino plenerowe.

Wydarzenie odbędzie się na tutejszym stadionie. Na przybyłych czekać będą darmowe leżaki, popcorn i kiełbaska – informuje radny Tomasz Wolan. Tym razem wyświetlony będzie znany i lubiany „Shrek”.

Zaplanowane na piątek kino plenerowe wpisuje się w cykl letnich imprez jakie mają miejsce w Jadachach. W ubiegłą niedzielę hucznie obchodzono 10-lecie Scholi „Anielskie Grajki”, a za tydzień zaplanowano 2-dniowe Dni Jadachów. Szczegóły tej imprezy podamy wkrótce.

8 KOMENTARZE

  1. Mówcie o Wolanie co chcecie ale w takich Jadachach pojedzą dziczyzny, popiją bimbru. Pośpiewają ze scholą, zrobią nockę na stadionie. Jak trzeba to kino plenerowe i dni miejscowości. A co w Alfredówce u Heleny? Co w Cyganach u bezradnego Mariana Tomczyka? Smutno i głucho. Cygany dobrze, że chociaż mają tego sołtysa Zawadę co ostatnio zrobił fajny piknik we wiosce. Marian i Helka są mocni w gębie. Marian potrafi w internecie oszkalować swoich kolegów radnych ale żeby wykonać prawdziwą pracę to już się nie pali do tego. Od zawsze wiadomo, że krowa która głośno ryczy mało mleka daje.

  2. Niektórzy radni nawet na sesje nie chodzą od roku. Po co taki wchodził do rady. Trzeba takiego panie burmistrzu pogonić. Np. taki Gazda. Nie chodzi prawie wcale na sesje. Za co dietę bierze?

    • Dla nauczycieli z Jadachów będzie darmowa folia strecz do owijania dziecięcych obrazków, foliowe rękawiczki dla bezpieczeństwa swojego oraz innych oraz 4 dawka eliksiru miłości od dra Niedziele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here