Zespół Szkół nr 2 w Nowej Dębie zaprasza na 27.Finał WOŚP

20
Data wydarzenia: 2019-01-13 15:00 – 2019-01-13 20:30
Miejsce: Hala sportowa Zespołu Szkół nr 2 w Nowej Dębie, ul. Kościuszki 101
Organizator: Zespół Szkół nr 2 w Nowej Dębie
Kontakt: Szef Sztabu: Zofia Sudoł, tel: 602 516 973,
Udział: Bezpłatny

Podczas 27 finału WOŚP zapraszamy na występy „Wielkich gwiazd” naszej lokalnej sceny artystycznej. Wystąpią artyści w różnym przedziale wiekowym – od tych malutkich po zupełnie dorosłych.

W trakcie trwania programu artystycznego odbędą się również licytacje przedmiotów otrzymanych z fundacji oraz od naszych darczyńców. Będą również pyszne kiełbaski, ciasteczka i grochówka.

Zapraszamy –  hala widowiskowo-sportowa w Zespole Szkół nr 2, ul. Kościuszki 101, Nowa Dęba

 

20 KOMENTARZE

  • Jesteś typowym przykładem zaściankowej korozji mózgu , mniej reżimowej telewizji i więcej subiektywnego myślenia lamusie bez empatii .

 1. No i jedziemy z hejtem… Załóż sobie jeden z drugim fundację i zbieraj samemu a nie żal duupe ściska z zazdrości. Tak samo wypowiedzi na temat pokazów podczas finału – nikt nikomu nie każe tam iść. Prostactwo i cwaniactwo zza klawiatury. Nie chcesz nie pomagaj a przede wszystkim nie przeszkadzaj. Może żaden z was jeszcze nie był w naszym szpitalu i nawet nie wie ile sprzętu jest od WOŚP. Temat rzeka więc szkoda czasu na takich pustaków.

  • Ja od 26 lat nie skapie na owsiaka, corocznie daje jednego grosika wiec mam znaczacy udzial w zakupie sprzetu dla Szpitala dlatego czuje sie w obowiazku wolac ,DAWAC DAWAC na zebraka owsiaka a mieciowi bym zalecil by grosza nie zalowal bo jest go na to stac i dwa grosze powinnien dac

 2. Opcja polityczna się zmieniła i pan z sok-u przestał organizować wośp..trochę słabe to zachowanie..Ale czego można się po nim spodziewać? Może jego dzieci nie korzystały w szpitalu że sprzętu zakupionego z wośp?

 3. @Dan
  Naoglądałeś się faszystowskiego tefałenu i już sowiecka polityka spływa z twojego komentarza. przypuszczam, że jesteś jak ten pajac w różowych okularach synkiem milicjanta, albo też innego ubeka, skoro tak syczysz z nienawiści.

  • @kurdebalanc
   Z Twojego wpisu syczy uwielbienie bliźniego.
   Oceń po swoim wpisie, czyim jesteś synkiem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here