Informacja o 84. sesji Rady Miejskiej w Nowej Dębie

8

Przewodniczący Rady Miejskiej zawiadamia, że 84. sesja RM w Nowej Dębie odbędzie się 20 lutego 2024 r. o godz. 9.00 w sali Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie.

Porządek posiedzenia dostępny jest w linku;

https://ssl.esesja.pl/posiedzenie8/ee1194ec-1656-4  – link do transmisji

INFORMACJA

W dniu 16 lutego 2024 r. o godz. 11.00 odbędzie się posiedzenie komisji Gospodarki Przestrzennej, Inwestycji, Ochrony Środowiska i Rolnictwa Rady Miejskiej.  Posiedzenie odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta i Gminy (I piętro, sala nr 104).

8 KOMENTARZE

    • Może Kosmita będzie gryzł? Bo przed wyborami zaczął wreszcie chodzić na sesje rady miasta. Swoją drogą, głosowanie na Kosmitę to głosowanie na Ordona. Wiadomo, że w tej kosmicznej kampanii chodzi tylko o to by zabrać parę głosów Damianowi z miasta. Następnie jeśli by doszło do II tury to Kosmita najprawdopodobniej poprze swoimi 200 głosami Ordona licząc na stołek zastępcy. Tak to interpretuję. Dlatego głosowanie na Kosmitę to w mojej ocenie naprawdę głosowanie na Ordona.

    • anonim jak zwykle nie zrozumiał przesłania zawartego ww wpisie i na modłę pisowską na wszelki wypadek zbulwersował się, używając słów zaczerpnietych z dialektyki TVPiS

      Zapewne nadal nie wie co go tak zbulwersowało, a że na egzekutywie partyjnej takich słów używali wobec swoich wrogów, to je powtórzył w nadziei że wyda się tym dla otoczenia bardziej światowy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here