Informacja o sesji Rady Miejskiej w Nowej Dębie

9

Sesja Rady Miejskiej w Nowej Dębie odbędzie się 19 sierpnia 2021 r. o godz. 9.00 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Mieszkańcy chętni do udziału w sesji obowiązani są do przestrzegania obowiązujących nakazów sanitarnych.

Obrady będą transmitowane on line – link do transmisji

Porządek obrad wraz z projektami uchwał dostępny jest w linku poniżej;

https://ssl.esesja.pl/posiedzenie8/142135

9 KOMENTARZE

  1. Jedna z radnych daje tylko wstrzymuje się… gratulacje takiej radnej
    Wypowiedziała tylko na jeden temat, a reszta cisza… no bez jaj co ona tam robi

  2. Szkoła w Alfredówce ze względu na brak dzieci nie ma racji bytu. Kosztuje ona ok. 1 milion złotych rocznie. Helena wymyśliła plan, że jak przeniesie dzieci z przedszkola niepublicznego do zerówki działającej w ramach szkoły podstawowej to w ten sposób medialnie przedłuży byt tej szkoły. Za rok będzie opowiadać, że oto zawiązała się 7 osobowa klasa 1 i należy co rok dawać 1 milion złotych na te 7 dzieci. Oprócz tego miliona będzie chciała jeszcze dodatkowe pieniądze na drogi i inne inwestycje we wsi. Wyjdzie więc, że najmniejsza wieś w gminie będzie rocznie dostawać 3 miliony złotych kosztem innych miejscowości i osiedli.

    • Jaka najmniejsza, sprawdż sobie dobrze. Wymień chociaż 3 inwestycje które nam do tej pory zasponsorowała gmina oprócz kanalizacji która już wszędzie jest. Jeśli coś było robione to przeważnie z pieniędzy sołeckich lub ze sprzedaży działek więc nie płacz tak że ci Alfredówka zabrała tyle milionów bo i tak ich nie dostaniesz. Pozdrawiam.

  3. Nie możecie sobie poradzić z jedną radną ? Przecież tej szopki z jej udziałem się nawet nie chce oglądać. Interesuje się lokalnymi rozgrywkami i wiem co i jak działa ale nie mogę się nadziwić czego na tak dużo jej się pozwala. Przecież ona źle wpływa na wizerunek gminy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here