ITV WISŁA: INWESTYCJE WARTE MILIONY – DUŻE PROJEKTY W NOWEJ DĘBIE xvideo

10

W Nowej Dębie realizowane są duże inwestycje drogowe, na które pozyskano dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wykonanie projektów jest możliwe dzięki współpracy samorządu gminnego i powiatowego. Dzięki inwestycjom będą lepsze warunki dla przedsiębiorców, zwiększy się komfort życia mieszkańców oraz poprawi bezpieczeństwo i komunikacja. Zapraszamy do obejrzenia.

 

10 KOMENTARZE

  1. Bezpieczeństwo Śmiech Bydła nad Zalewem i reszcie terenu nie ma kto teraz dopilnować a Redaktor już wróży na przyszłość .

  2. Ta strona to tuba propagandowa PIS – tyle w temacie! Zero obiektywności i rzetelności -rzygać się chce jak się to czyta! Powodzenia redaktorku na ciepłej posadce w Dezamet!

    • a co ma być tubą PO -KO czy jak tam zwał – pokaż mi Leśniczy kiedy coś udało sie załatwić dla naszej gminy przez polityka platformy kiedy ostatnio był jakiś posel czy senator Platformy w Nowej Debie. podpowiem ani razu ,tyle macie z tej platformy dla której Podkarpacie najlepiej zaorać . obłuda i ujadane na tvn-ach

    • Jaka tam tuba PiS ? W większości tutaj to frustraci życiowi, którym się wydaje że mają coś do powiedzenia, których w życiu tak naprawdę nikt nie słucha i tutaj wyładowują swoje frustracje… To 'forum’, to taka ławeczka pod wiejskim sklepem, gdzie kmiotki z piwem w ręku wygłaszają swoje mądrości okraszone zagrodowymi plotkami, z których i tak nic nie wynika, a jakakolwiek „dyskusja” i tak nie wniesie niczego do ich jałowego życia w gumofilcach…

    • Jak ma nie być tuba PiSu, skoro tylu tutaj co wierzą w obiecanki tej partii. A żadna inna nie obiecała tak wiele, i nie rozdała tak wiele nie swoich pieniędzy, ze grzechem byłoby jej nie wierzyć. Zwłaszcza że 'ksiondz’ kazał… Więcej, ta partia rozdała więcej pieniędzy, niż tych do których miała dostęp. Dodrukowało się i elektorat zadowolony. Dlatego tak wszystko kosmicznie winduje teraz ceny, a najszybciej paliwa, które przekładają się na ceny wszystkiego… Ale na pewno to wina Tuska….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here