Jednomyślne absolutorium dla władz powiatu tarnobrzeskiego

0
Fot. Źródło, Powiat tarnobrzeski, tarnobrzeski.pl

W tej sprawie wszyscy radni powiatowi byli zgodni. Zarząd Powiatu jednogłośnie otrzymał absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2019.  Stało się na to na piątkowej sesji, 26 czerwca, zorganizowanej już po raz drugi w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Nowej Dębie.

Tak jednogłośni radni nie byli dawno.  Przypomnijmy choćby sesję budżetową z końca ubiegłego roku i głosowanie nad tegorocznym budżetem, kiedy to całkowitej zgody radnych zabrakło jednego głosu. Tym razem jednak nikt nie miał wątpliwości.

– Chcę podziękować  staroście Jerzemu Sudołowi, bo ten jednogłośny wynik to przede wszystkim jego zasługa – powiedział wicestarosta Jacek Rożek. – Najważniejsze jest to, że w ubiegłym roku udało nam się zrealizować wszystko to, co zostało zaplanowane.

Sesja absolutoryjna przebiegła bardzo sprawnie i spokojnie. Jak stwierdził starosta Jerzy Sudoł, taka aprobata radnych bardzo go ucieszyła i zmobilizowała do dalszej pracy. Przypomniał też, że do tej pory nie brakowało mu mobilizacji i razem z całym Zarządem Powiatu od początku kadencji stara się pomagać wszystkim gminom i  powiatowym jednostkom,  wytrwale i skutecznie poszukując pieniędzy na  potrzebne inwestycje.

/Powiat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here