KOLEJNA INWESTYCJA PRZY DRODZE KRAJOWE NR 9 W NOWEJ DĘBIE xvideo

17

Kolejna ważna inwestycje przy Drodze Krajowej nr 9 zostanie wykonana. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wybuduje blisko kilometr nowego chodnika na terenie gminy Nowa Dęba. Inwestycja znacznie poprawi bezpieczeństwo i komunikację w obrębie osiedla Dęba. Uroczyste wręczenie programu inwestycyjnego odbyło się w Urzędzie Miejskim w Nowej Dębie.

Zapraszamy do obejrzenia:

17 KOMENTARZE

 1. Jest sie czym chwalic naprawdę. W innych miejscowościach to drogi od podstaw budują a tu wielkie zadanie pod nazwą „Chodnik” brawa!

  • A dlaczego tylko do nr 71 a nie dalej do ulicy Kolejowej. Mieszkańcy domów na tym odcinku muszą iść rowem by dotrzeć do sklepu. O nich nie pomyślano.

  • Ten chodnik powinien być do ulicy Kolejowej. Nie będzie go tam, gdzie jest najbardziej potrzebny.

  • Trzeba zapytać tego dobrodzieja z Rkl co z szybkimi połączeniami kolejowymi z Rzeszowa do Warszawy? tyle było pitolenia przez ostatnie lata, że jak tylko szlak doczeka się elektryfikacji to ohoho!!, tymczasem mamy nadal kilkanaście regionalnych połączeń obsługiwanych w większości trakcją spalinową hahaha, i 1 para IC, natomiast PKA z KLB do RZ obsługiwana jest nowoczesnym taborem elektrycznym i połączeń nasrane co godzinę a w większości wożą powietrze…. DRAMAT

 2. Cieszę się że idą inwestycje w krajówke. Wszak przy zbliżających się krachu gospodarczymi obwodnica nie powstanie, więc dobrze mieć doinwestiwaną dk9.

  • Do Mietek.
   Zanim coś napiszesz to się zastanów.Wypada Ci założyć sprawę o pomówienia.
   Jak sąd Ci wymierzy wyrok to zmadrzejesz.
   Zanim coś napiszesz to przemyśl.
   Czekam na przeprosiny na tym forum,bo inaczej pożałujesz.

  • Czy w ND istnieje coś takiego jak obrona cywilna? Była robiona inwentaryzacja schronów? BO wiemy ze jest ich kilka, największy pod szkołą.

 3. Schrony sa nam nie potrzebne, nie oddamy ani centymetra ziemi i Nieba, Bandyto putin popatrz na Zdjecia z Siemianowki co na ciebie mamy

  • Już był kiedyś jeden co uwierzył w sojusze z zachodem i krzyczał że nie oddamy nawet guzika od munduru. Powtarzamy te same błędy. Ludzie uczcie się z historii .

 4. Teraz narzekacie, żeście sobie takich wybrali to jesteście w ciemnej d.pie. Wszystkie kolejowe jednostki elektryczne do Kubusiowej, a wam hołoto parę metrów chodniczka na otarcie łez.
  Najlepiej powróćcie do starej nazwy Dęba i wybierzcie sobie sołtysa bo tylko tyle wam zostało ……

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here