NA ŻYWO. Transmisja środowych obrad Rady Miejskiej xvideo

30

Przewodniczący Rady Miejskiej zawiadamia, że VIII sesja Rady Miejskiej odbędzie się 29 maja 2019 r. o godz. 16.00 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Porządek obrad:

 

TRANSMISJA NA ŻYWO:

30 KOMENTARZE

 1. Witam. W większości wypowiedzi Pana Grzędy się z nim zgadzam i chylę czoła przed jego stoickim spokojem w rozmowach z Ordonem ale szla…… mnie trafił odnośnie jego wypowiedzi jeżeli chodzi o elektroniczny system monitorowania godzin pracy!!!!!! Co Panią i Panom w budżetowce nie pasuje??, że muszą być punktualnie w pracy iw wychodzić punktualnie z pracy? Czemu to uwłacza??? Przepraszam przynajmniej nie ma stania w boksie startowym już od godziny 15 :) Zawsze jak ktoś się spóźni możne zostać 2,3 minuty dłużej. Tego typu pomiar czasu pracy to XXII wiek a my chcemy wrócić do komuny!!!!???? Przynajmniej pracują od 7.30 a nie należy na nich czekać aż się podpiszą w kadrach :)

 2. Uważam, że taki system rozliczania czasu pracy powinien być w wszystkich firmach ( jeżeli go nie ma :) ) podległych burmistrzowi.

 3. Pan Grzeda,Kopeć,Wolan,Dziemianko,Serafin i Chmielewski chcą rozwoju miasta i gminy. Reszta jacys nijacy. Aaaa zapomnialem , hamulcowy jeden z miasta:)

  • A czy na jakiejkolwiek sesji zabrał głos. Pewnie siedzi jako ochrona Burmistrza. Może etat zastępcy jest nie potrzebny.

 4. Ciekawe kto będzie likwidował tą Straż Miejską bo chyba nie radni PiS którzy w programie dostępnym cały czas na Facebooku PiS Nowa Dęba piszą o wzmocnieniu roli Straży Miejskiej… no chyba że ten program nadaje się tylko do podtarcia ….

 5. Może ktoś się Orientuje kiedy będzie otwarcie basenu na wolnym powietrzu i jaka część tego roku została zmodernizowana ……

  • zapraszam na spacer wzdłuż rzeczki i ogrodów działkowych, pięknie widać ja na dłoni…

 6. Witam . Bardzo dobry pomysł z osiedlami. Proponuje zapoznac mieszkancow z tym projektem :) Proponuje rowniez taki podział : Lesna, mickiewicza,1maja-os.poludnie / krasickiego,jana pawla 1-20, rzeszowska, al zwyciestwa- os.srodmiescie / jp21-38, szkolna -os nowe. Dzieki. Taka moja propozycje:)

 7. Brawo Tomasz Dziemianko konkretnie i na temat trzeba ratować miasto póki nie jest za późno bo niedługo nikt tu nie zostanie i nikt nie będzie chciał wracac

  • Pan Dziemianko dobrze mowi, ale musi zaczac sie mniej stresowac… Zreszta reszta nowych radnych rowniez ma ten problem… Jedynie (o dziwo najmlodszy) Hubert jest opanowany i wypowiada sie jak stary wyjadacz… Niech reszta bierze z niego przyklad.

 8. Chyba wykupie sobie abonament na transmisje tych sesji! jak ja się ciesze że nastało Nowe w tej Gminie ! tak trzymać
  P.S proszę o informacje kiedy schody zostaną zrobione do Domu kultury bo wstyd
  Panie dyrektorze wstydź się Pan taka wizytówka przy samym wejściu

 9. Do tych z przodu co na temat Chmielowa się wypowiadają: gdyby nie my to by wam nawet na te słupki za 25 tyś nie wystarczyło nie wspomnę o schodach i toalecie za 250 tyś. Chmielów więcej kasy do budżetu wnosi niż sama Nowa Dęba że wszystkimi wiochami więc czas zadbać i o te tereny które Burmistrz latami najskromniej traktował. Do Nowej Rady dziękujemy za odrobinę normalności za te 7 baniek którymi możecie szastać. Dziękujemy

 10. Wy tam w chmielowie tylko tak gadacie a na wybory to marsz gęsiego i za Ordonem. I tymi skiminami . Pogonić towarzystwo wybrac nowych mających swoje zdanie. Powiedzieć dość miłościwie panującemu nam burmustrzowi.raz na zawsze to moze wkoncu i normalność powróci też do Chmielowa.

 11. Niech ktoś w końcu zajmie się tym terenem zielonym na osiedlu północ!!
  Na ten moment to jest miejsce dla meneli i młodzieży, na imprezy. Totalny syf !! Strach tam spacerować.
  Ten teren koniecznie trzeba zagospodarować.

 12. Co by nie powiedzieć. Burmistrz mimo wielu wpadek jawi się jako elokwentny menadżer. Pan Paweł stęka i robi groźne miny. I nic z tego nie wynika. Sesja to nie rozprawa sądowa w sprawie. Mam pomysł to go realizuję a nie ciągle wracam do przeszłości.

  • No bez jaj ja mam zupelnie inne odczucie i wszyscy z ktorymi rozmawiam. Tyle razy zlapali burmistrza na klamstwie albo cwierc prawdzie, ze chyba o co najwyzej brylowaniu przez Ordona jest mowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here