Politycy PiS spotkali się z wyborcami

21

W minioną sobotę w sali kameralnej Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie, politycy PiS: Tomasz Poręba, Krzysztof Sobolewski, Józefina Hrynkiewicz i Zbigniew Chmielowiec spotkali się z mieszkańcami gminy. 

Zebranie miało charakter wyborczy i było ściśle związane z trwającą kampanią do parlamentu krajowego. – Apelujemy do państwa, abyście poszli na wybory – mówił europoseł Tomasz Poręba. – Od tego zależy czy będziemy mogli dalej naprawiać państwo – dodawał. Politycy pokrótce podsumowali ostatnie 4 lata rządów Prawa i Sprawiedliwości, oraz przedstawili punkty programowe jakie chcieliby zrealizować w przyszłej kadencji, w tym tzw. „hattrick Kaczyńskiego”. Następnie głos oddano przybyłym na zebranie mieszkańcom. Padały pytania o pracownicze plany kapitałowe, wsparcie dla seniorów jak również rozbudowę baz wojskowych w naszej gminie. Poruszono także potrzebę budowy ronda osiedlu Dęba, oraz kwestie związane ze stosunkami polsko-żydowskimi. Europoseł Tomasz Poręba zaprzeczył jakoby prowadził kiedykolwiek negocjacje z willi Mosadu na temat ustawy o IPN-ie, oraz zapewnił, że roszczenia żydowskie odnoszące się do mienia bezspadkowego nie będą przez rząd PiS-u realizowane.

Reklama

21 KOMENTARZE

 1. Chmielowiec to jest dziada, nikomu w niczym nie pomaga, jak ludzie w Kolbuszowej przychodzą po pomoc to woli prowadzić kampanie niż pomagać, wszyscy tylko walą do koryta, obiecują byleby tylko dostać się na ciepłe posadki a ludzie w Nowej Dębie polecą na PiS…

  • Dokładnie ale nie taki wybryk architektoniczny jak pod Halą Targową. W dodatku każde z tych rond powinno być przystosowane do transportu specjalnego.

  • i jeszcze przy wyjeździe z Biedronki, na skrzyżowaniu DK9/ul. 1 Maja, na skrzyżowaniu DK9/ul. Sikorskiego i ……k***a przebudowane to przy hali targowej. Za to rondo przy hali to ktoś powinien srogo beknąć !!!!! Debilizm i bezmózgowie.

 2. Ronda na dziewiątce albo światłą powinny juź dawno być ile juź wypadków kolizji było taka krzyżówka jak się wyjeżdza z ul Kolejowej na 9 i żadna widoczność zakręt koło straży często wojsko jedzie z ul.Wojska Polskiego przez te krzyżówkę blisko szkoła dzieci i znowu zakręt z czego są te władze i do tej pory nic nie zrobiły przez tyle lat bycia u władzy nawet w Ocicach świtała są a jak można porównać te krzyżówki to żadne porównanie Ile rzeczy w Polsce było niemożliwych do realizacji a teraz jest realizowanych trzeba tylko uczciwie się za to zabrać

 3. Dziwi mnie fakt źe pan Sudoł obecny starosta tyle lat przy władzy nic nie zrobił w temacie albo świateł albo ronda między straż pożarną a szkołą wiemy ze rzeczy kiedyś niemoźliwe w kraju dzisiaj są możliwe więc razem z lokalna władzą wojewódzką trzeba coś działać nie moźna zostawać obojętnym wobec problemu ludzi w końcu ludzie wybrali Was

 4. W Dębie powinno być piętrowe rondo , wtedy dwa się zmieści w jednym miejscu , ech rąd wciąż mi mało w naszej wsi ….. cokolwiek to jest …. no to rondo

 5. Nie pamiętam co zrobił starosta dla N. D. Po co mu to. Siedż w domu bo już dawno temu czas. Brak aktywności ze strony starosty. Czy liczą się tylko apanaże.

 6. No czyste miasteczko, nawet na miejscu wyciętych dębów są położone płytki, ze względów kulturowych partia PiS dostanie tu sporo głosów. Ale po co oni tu przyjechali? Kto im to doradził, do miejsca w którym polityka prorozwojowa nie dała żadnych efektów, tu nawet nie ma ani jednego porządnego sklepu..

 7. Apeluje o postawienie znaku stop a nie ustap pierwszenstwa od wyjazdu na krzywy most.PANIE PRZEWODNICZACY RADY,JESLI PAN TO CZYTA TO PROSZE SIE TYM ZAINTERESOWAC,BO NA RADNEGO LGBT RAWSKIEGO NIE MA CO LICZYC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here