POWSTAŁY DWA DUŻE MARKETY – NOWOŚCI DLA MIESZKAŃCÓW NOWEJ DĘBY xvideo

28

Mieszkańcy Nowej Dęby mogą korzystać z dwóch nowych marketów, które znalazły się obu stronach miasta. Mowa o drugiej Biedronce oraz pierwszym w tamtym rejonie markecie niemieckiej sieci Lidl. Dobre położenie obu obiektów oraz różnorodna gama towarów niosą ze sobą duże korzyści dla mieszkańców. Budowa obu sklepów przyniosła także kolejne miejsca pracy.

Zapraszamy do obejrzenia:

Materiał dzięki uprzejmości iTV Wisła

28 KOMENTARZE

 1. W nowej Dębie powstały dwa duże markety a co z z małymi miejscowymi sklepikami??? Już widać puste lokale do wynajęcia, przede wszystkim takie osoby powinno się wspierać a nie budować dwa duże molochy .
  Czym tu się szczycić????

  • A jak ty chcesz rozwijać miasto małym sklepikiem? Ile zapłaci podatku ? Ile zatrudni ludzi ? Człowieku obudź się..

  • Stało mnóstwo pustych lokali o nikt ich nie chciał wynająć. W jednym z nich (po dawnym „Grosickim” powstał gminny klub seniora). Ludzie wolą markety i nie zmienisz tego.

 2. Tylko za milion a ile w kieszeń. Porażka taka działka za milion. No cóż Dęba i tak już nigdy nie będzie stara Nowa Dęba tu ziemie za grosze idą a reszta do kieszeni. Domy są droższe ludzie czy Wy widzicie co robią w tym mieście fajnie Lidl fajnie Biedronka ale nie za takie groszę sprzedawać ziemię przy głównej krajowej. Gratuluję tym którzy wzięli za to kasę do kieszeni nigdy nie mówcie że lubicie lub kochacie to miasto.

  • Anonim zastanów się co piszesz,zarzucasz że ktoś wziął do kieszeni . Wymień nazwisko lub stanowisko a pierwszy założę Ci sprawę o zniesławienie osób. Oczerniać potrafisz ,ale z rozumem to u ciebie cieniutko, sieczka i plewy.

  • Ten sam anonim jak ogłosili przerarg: Łooo Paanie ale ich po*ebało w tym urzędzie, jaki debil to kupi za milion!
   XD

 3. Anonim chciałeś dać więcej trzeba było wystartować w przetargu. Przetarg był ogłaszany i w licytacji wygrała najwyższa oferta więc czemu szczekasz.

  • Mohertozaraza
   6 stycznia 2022 at 21:34

   Zanim się zorientujesz, cholerny durniu, będziesz tak samo stary, jak te pogardzane przez Ciebie mohery i również będziesz miał smutną mordę.Coś mi się jednak zdaje że nie dożyjesz starości i bardzo szybko w trumnie się zesrasz. O ile będzie miał Cię kto do trumny włożyć.

  • Zrób coś by były weselsze , kiedyś z takim podejściem twa morda nie będzie nawet smutna , będzie z niej wyzierało szaleństwo w jakimś przytulisku. Te „smutne mordy” jak je określasz kiedyś były młode i szanowały starszych , nikt nie żyje wiecznie , kiedyś to zrozumiesz. Aha dla jasności mam dwadzieścia kilka lat …

  • No i co z tego baranie że będzie jeździł żal ci dupę ściska a ty nie byłeś nigdy w Lidlu w TBG jesteś popapracńcem

  • Tak to juz jest gdy się rozdaje piniondze za darmo i obraża innych , którzy do tej pory u nas kupowali……

  • A będziesz jak ta miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący… Nawet Biblia o tym mówi…

 4. Spoko . Ale na ile jest zadłużona Nowa Dęba ? Czyżby była niewypłacalna? Czyżby Nowa Dęba zaciąga nowe długi na barkach MPGKU ? Czy w 2022 roku MPGIK ogłosi upadłość bo będzie niewypłacalny ? Czy tylko ślepi niewidzą co się dzieje . Ile zarabia prezes MPGIK ? Ile zarabiają radni ? Ile zarabia pań Ordon? Czy Pan Diktiarenko przestał się sensownie wypowiadać po dostaniu ciepłej posadki ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here